Six pack hareket önerileriniz ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ugrkrms tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ugrkrms

ugrkrms Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar merhaba 2 aydir hergün düzenli olarak haftada 5 gün (perşembe-pazar off) antreman yapiyorum daha önce 3 gün yapiyodum , 1.5 yillik gecmisim var , 2 ay ara verdim ameliyattan dolayı. Yardim istediğim konu , her antreman sonrasi karın egzersizlerimi eksiksiz yaptim , 1,5 ay once yağ oranim %16-17 lerdeydi bugün %7.3 çıktı , normalde %7 de six pack belirgin hale gelir diye biliyorum bir cok konuda bu oranlarda gayet baklavasi olan arkadaslar var , karnimda baklavadan eser yok :) adonislerim bile belirgin. Daha önce bu tarz bi konuda arkadasimizin birisi yazmış. Tamami olmasada belirgin diye. Bende hic bir belirti yok.

Boy:1.85
    Kilo:78.9
    Yağ orani: %7.3

Yaptiğim egzersizler her antremanda sırasini değiştirerek :

Crisscross
    Crunch
    Flutter kicks
    Hell touch
    Knees up crunch
    Leg tower

Bu hareketleri workout şeklinde yapiyorum her hareket 60 saniye geçişlerde 10 saniye dinlenerek , 1 dk ara verip tekrarliyorum 2 set yapiyorum. Güne dinç başladigim gunler extra olarak sabah kahvaltidan oncede yaptigim oluyo.

Yaptigim her hareket istedigim noktayi fazlasiyla yakiyo aciyi hissediyorum hakkini verdigimi düşünüyorum ama sorun nerde anlamadim sizlerden yardim istiyorum karin programimda ne gibi degisiklik yapmaliyim ?

Aslinda six pack icin erken mi diye dusunuyorum ama 2 ayda hic mi uç vermez bu illet kas grubu :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yüzde 7 yaģ oraninda six packlerin fırlaması lazım :D yanlış ölçülmüştür. Nerde ölçtürdün ? P90x ab ripper yapabilirsin .

3. ugrkrms

ugrkrms Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yanlis oldugu aklima geldi aslinda tekrar yaptiricam , spor salonunda diyetisyen bölümünde ölçtük değerleri insallah yanlis değildir. İnsanlarin umutlariyla oynamasinlar :D , P90x ab ripperı 1 ay boyunca bi deniyeyim , hoş gerçi yapabilicem mi eminde değilim , durmak yok yola devam :D

4. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  5. ugrkrms

ugrkrms Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Simdi baktimda , su oranim yuksek bundan kaynakli olabilir mi acaba diye dusundum ?

6. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Tuz kullanimini kes . Kahve iç günde 2 bardak sade nescafe. Vücudda su atar hem yaģ yakimina yardimci olur. Yinede ne kadar su olsada yuzde 7 de o resimlerdekinden pek farkın olmaması lazım ölcüm hatalidir öyle salonda vs değilde hastede ölćtürmek en iyisi

7. ugrkrms

ugrkrms Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Eyvallah çok sağol önerilerine uyucam , ölçümü tekrar yaptirim ayni cikarsa bulucaz bi caresini :)

8. tyler1xx4

tyler1xx4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Aynı sorunu yaşıyoruz yağ oranım %10.6 olmasına ragmen hücre dışı su oranım yüksek çıktı 4 litre falan o da ödem oluşturmuş ne yapacağımı bilmiyorum

9. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Antremandan 45 dk veya 1 saat önce nescafe iç su ile şekersiz yağ yakımı ve su atımını sağlar . %7 de six pack gözle görünür şekilde çıkması lazım hastanede ölçtürmen en doğrusu olur . Göbekte az da olsa yağ varsa diyetle götürmeye çalış .

ugrkrms bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş