Six Pack İçin Beslenme Programım.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve yiğit1357 tarafından 21 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Benim ilk 2 si belirginleşti sıkınca diğer 2 side görünmeye başladılar bende bu video ve birkaç hareket var onları uyguluyorum senin beslenme programın nasıl boy kilo birde?

2. xJeamia

xJeamia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boy 1,85 , kilo 68 Beslenme programım günde iki tane yumurta birisini bütün diğerinin sadece beyazını yiyorum. Antremana gitmeden önce herhangi bir meyve. Antremandan geldikten sonra bir kaşık bal ve şnitzel halinde tavuk eti. Fazla ekmek yeme. Akşam olunca da pilav veya makarna eşliğinde herhangi bir sulu yemek olabilir protein içeren artık ne olursa o gün. Sebze olur et olur. Ama mümkün olduğunca protein içeren yemekler yaptır evde. :) Birde mutlaka haşlanmış patates ye karbonhidrat açısından. Tabiki günde 8-9 saat de uyuman gerekiyor. Bunun dışında yapman gereken cok fazla birşey yok fakat ben yakında protein tozu kullanmaya başlıcam. Sen daha başlama ilk önce body ve beslenme programını oturt sonra arkası geliyor zaten.

3. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Benimde boy 1.85 kilo 63 protein ağırlıklı besleniyorum ailemle yaşadığım için evde olan yemekleri yiyiyorum zaten tavuk vb protein içeren yemekler oluyor genelde fiyat bakımından.Bende daha çok protein içerenleri yiyiyorum bakalım karın antremanlarınıda yapıyorum istedikten sonra herşey olur :)

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    vay be sen çözmüşsün bu işi dumbelllls

5. azil_zinde

azil_zinde Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    1- Ağırlık çalış bütün kasları çalıştaracak şekilde.
    2-Oruç tut
    3-Vejetaryan takıl veya ol.

6. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Ne alakası var anlıyamadım bu forumda herkes vejetaryan mı takılıyo ki bu kadar gelişmiş üyeler var açıklamanı merak ediyorum ayrıca orucuda merak ettim ?

7. azil_zinde

azil_zinde Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    selam,

karın kası çıkarmak için spor ve beslenme yarı yarıya etkendir.
    spor yapıp, beslenmeye dikkat edilmezse karındaki yağlar erimez.
    o orta çizgiyi eritmek çok zordur.
    vejetaryenlikta yemeklerin %60 ını silersiniz(et tavuk balık yemekleri yok). Bu aynı zamanda vicdani bir telkindir ve iradedir.
    Oruçta tuttulan günlerde yapılan sporlar kesinlik ve belirgin bir şekilde yağ yakımı sağlıyor.
    İnsan 24-26 saat hiç yemeden durabiliyor ve bu süreçte spor yapılabiliyor. Sadece yorgunluğunuzu ve açlığınızı yeme ihtiyacı olarak görmemeniz lazım. Açlık çoğu kez psikolojiktir.

iyi çalışmalarweightlifterdumbelllls

8. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Kilon az zaten beslenmekten ziyade çalışmaya ihtiyacın var

9. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Ben katılmıyorum zaten kilom yok siz beni yanlış anlamışsınız beslenmeme özen göstererek antreman yapmam lazım aç kalarakta kas inşaa etmem söz konusu bile olamaz vejeteryan neden olayım onuda anlamadım olanlara sözüm yok ama ben allahın bizim yararlanmamız için yolladığı varlıklardan yararlanmak bana saçma gelmiyor ayrıca et süt tavuk olmadanda gelişim olur ama geç ve eksiksiz olur.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:29 ----------

Beslenme + antreman 2 si olmadanda olmuyor özellikle beslenme %60 deniyor beslenme olmadanda gelişilmiyor buda bir gerçek.

10. Ayibogan555

Ayibogan555 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kardes simdi sen burda bize imkan yok diyorsun iyide kardes burda bi suru kisi imkan olmayip kendine imkan yaratiyo bu sporu yapacaksan bazi seylere federkarlik yapacaksin insanlar son ogununu yemek icin diger harcamalarindan kisiyor yada kari kizla yiyecegi parayi aksam antreman sonrasi daha iyi ogun yemek icin ayiriyo bu spor evde yapipta kolay gelisicegin bi spor deil hersey bi yere kadar senin harhangi bi salona yazilip haftada 5 gun antreman yapman lazim sana tavsiyem once 60 kilolardan 80 lere gel cunku 60 kilo kutle deil ama once illaki pack istiyosan o zaman soyle tavsiye veriyim sabahari 6 yumurta beyazi oglen 250 gr yagsiz tavuk ve bulgur antreman oncesi 1 olcek whey isole antreman sonrasi tavuklu salata aksam yemegi 250 gr tavuk veya et balik yaninda bulgur yatmadan once 1 olcek whey isole olmazsa farkli ara ogun tarzinda sey yiyebilirsin ama sana tavsiyem once bi hacime ulas sonra karin kasi diye ugras

11. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    dostum bu konuyu arkadaş 4 yıl önce açmış :D büyük ihtimal şuan devam ettiyse sporuna profesyonel bb ci olcak seviyeye gelmiş veya evde pc başında karında şekerpareyle oturuyor olabilir :D

ersaydin bunu beğendi.
  12. Ayibogan555

Ayibogan555 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Dostum ben yeni uye oldum eski olduguna dikkat etmemisim hala devam etiyse ne guzel olmus amacina ulasmistir

abseto bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş