sivrisinek!!!!!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve letsev tarafından 13 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    saatlerdir odanın içine girmiş bir bela!!!! uyutmadı saatlerdir ve ben sinirden kalktım!bir tek yüzüm açık 10 dk biyerlerde saklanıyor 10dk sonra o vızıltıyla yüüzme yaklaşıyo allah belasını versin. gerçekten çok sinirliyim kusura bakmayın ufacık şey bu kadar ilet olablir mi? kanımı emmeye takmış kafayı 3kere kaçırdım öldüremedim kahretsin ve saatlerdir uyuyamadım olan benim uykuma oldu ve bütün günüm uykusuz geçecek.

FatalError3 ve celeron bunu beğendi.
  2. celeron

celeron Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Allah korusun şimdi bende uyuyacağım başıma sivrisinek gelmese bari :) Gündüz uykumu bozmalarına asla izin vermem. :) geceleri =) genelde şöyle yaparım ; (ışıklar kapalı ve içerisi karanlık olacak)Böyle durumlarda tabletimi alırım elime ekranının parlaklığı en yüksek ayara çıkarırım bir süre onunla oyalanırım biliyorum ki sivrisinekçik de gelecek ve ekranın etrafında dolaşacak ve o sırada bir şekilde ekranın önünde görünür gerisi benim fantezime kalmış bir şey. Sizde ekranı ışık saçan bir aletle karanlıkta yakalayabilirsiniz. :)

FatalError3 ve letsev bunu beğendi.
  3. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Konuyu açana teşekkürler beni çok güldürdü:d:D:D:D:D

4. brhmcr

brhmcr Guest

Sikma Letsev bu kadar, uykusuzluk testoyu baskiliyor, ustune birde stres, ooo sen bitmissin :)

Gerci baksana sinirden belli sende haddinden fazlasi var :)

SAka bir yana ne kadar illet bir hayvandir sivrisinek ya....

5. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Aslında bir yandanda sinekler iş görüyor:)

Sabah saat 6-7 gibi beni kaldıran Sineklere teşekkür ediyorum:D:DNormalde 12ye kadar yatardımD:

6. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    bunların ömrü 1 gün değil mi. bütün gün yine bu geceyi bekliyo olmasın? gerçi sabaha karşı 1 saat sızdım o sıra yemişse yemiştir. zaten ömrün bir gün gez dolaş uç ne uğraşıyosun benle güzelim uykumu mahvetin brhmcr dediği gibi birde gitti testeteronlarda :D:D:D

özet: uysuzluğa dayanamayanlardanım

FatalError3 bunu beğendi.
  7. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    Allah başka dert vermesin.
    Ağustos ayında İskoçya'da bataklık gibi bir yere hiking yapmaya gittim, hay gitmez olaydım, önceki gün çok yağmur yağmış, o gün de güneş açınca trilyonlarca sinek yumurtasından çıkmış. Sivrisinek de değil, midge diyolar, türkçesi tatarcıkmış sanırım. Böyle önüne bakamıyorsun, gözün alabildiği her yer sinek, üstümde de bir tişörtle şort, bacağımdan kolumdan, ensemden her yerde ısırdılar. Terlemişim, elimle kafamı siliyorum, elime en az 20 sinek ölüsü yapışıyor. Üstünden nerdeyse 1 ay geçti hala ısırıkların izi duruyor. Feci bir tecrübeydi, çok uzun da kaşındırdı.

FatalError3, celeron ve letsev bunu beğendi.
  8. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    valla ömürleri kaç gün bilmiyorum ama benim odamda 2 tane sivrisinek duruyo 1 haftadır birlikte yiyip birlikte içip birlikte kalkıyoruz :D:p

9. sthammer

sthammer Guest

bizim köy fena, kot pantolonu bile deliyor namuzsuzlar, ...e sinek no pain no gain diyor :) bir ara 195 tane öldürdüm her birini sayıyordum valla

FatalError3, celeron ve letsev bunu beğendi.
  10. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    bütün yaz sinek duymadım geçen gün hariç zaten daha sık gelselerdi eminim eve 4*5 tane kurbağa alıp özel tim kurardım sıkıysa girsinler. tabi kurbağalarda kara sinek, kelebek felan yiyor sivrisineğe tenezül edermi bilmem ama protein proteindir yerlerdi herhalde. gerçi o zamanda kurbağa vıraklamasından uyuyamazdık olsun ses tellerini opersyonla aldıkmı tamamdır o zamanda yazık çifleşemezlerdi malum ses ile çağrı yapıyorlar. neyse konu budaklanmasın sivrisineksiz günler dilerim.

11. sthammer

sthammer Guest

dün bi tanesini duvara çok fena monte ettim, keşke resmini çekseydim bu letsev içindi diye :) o daha bi kanlıydı ama eskilerden bi tane var diğer sivrilere uyarı olsun diye bıraktım ama
    takan yok :)

zamanında çok araştırmıştım, kanı dişileri emiyor ve erkekleri dişilerden yaklaşık 10 kat daha büyük ve çiftleşince ölüyor erkekler :)
    bir de benim tavsiyem fesleğen bitkisi, kokusuna dayanamazmış sivriler

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Eylül 2012
    letsev bunu beğendi.
  12. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Kış geldi neredeyse hala sinek var arkadaş.

letsev bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş