Sivilceler ? ? ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 25 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    roaccutane işe yaramamış ama beslenme ile düzelmiş.

gerçekten çok önemli ve ciddi bir cümle. eğer gerçekten böyle ise çok çok önemli aslında.

karatay diyeti ve ahmet aydın kafama yatıyor zaten. hatta ahmet aydının kitap ve makalelerini de okudum. karatay ın röportaj ve konuşmaları da çok mantıklı geldi bana. vaktim olunca heldic in tüm yazılarını tekrar detaylı olarak okuyacağım. her sene roaccutane a başlayacağım diyorum vazgeçiyorum sonra yazın keşke başlasaydım (yazın kullanılmaz)diyorum kışın kesin başlarım diyorum kış geliyor bir türlü elim varmıyor. malum vücut geliştirme yapıyoruz roaccutane karaciğeri yoruyor e bizim beslenme düzeni de karaciğeri yoruyor ayrıca kemiklerde güçsüzlük ve belde ağrı da yapıyormuş. ben de karatay diyetini düşünüyorum. yalniz affedin henüz hepsini okumadım ama bir sorum var:

karb ların tamamen mi sıfırlayacağız yoksa kaliteli olanları alabilir miyiz? ben her gün yulaf esmer prinç ve bulgur yiyorum karb olarak. yoğun bir şekilde de kırmızı et tüketiyorum. zaten diyetim karataya çok yakın. ama akneler için karb ı kompleks de olsa azaltmak mı gerek?

paylaştıkları için heldic e teşekkürler tekrardan.

2. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    rica ederim

Kisa sureligine komple 0 layabilirsin aknelerin duzelsin diye mesela 2 hafta boyunca agirlik antremanindan once ve sonra alirsin karbonhidrati insulin seviyen dusunce komplex leri tuketirsin

2 hafta cok zor birsey degil vucudun dinlenmis olur hem hemde o lanet ilaci kullanmazsin aynalarla barisir sonucu yazarsin bizede :)

3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    valla bendeki durum ilginç yüzde sırtta goguste sıfır ama sadece kollarda var
    eskiden daha cok olurdu ama yas ilerleyince geciyor (32)
    bir tek kollarda var sırf kollar icin roaccutane dusunmuyorum

4. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    basit seker ve unlu gidalari tuketmemek bu isin tedavisi

kremler deriyi kurutarak cozum uretmek istiyor haplar hormon sistemini baskilayarak

Ama hormonlari bozan unlu sekerli gidalari diyetimizden cikaralim bu is cozulsun diyen doktor yok

Kapitalizm

5. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Benim yüzümde de çok sivilce cıkıyor ama sadece protein tozu kullandıgım zamanlarda protein tozunu kesiyorum yaz aylarında suratım temizleniyor beslenmeme cok dikkat etmesemde ancak protein tozuna başlayınca kışın yüzüm sivilceden gözükmüyor bende heralde protein tozu karaciğere cok baskı yapıyor bu yüzden oldugunu düşünüyorum ama ketojenik diyetle beraber protein tozu kullanmadığım için bişey söyleyemem belki öyle yapsam bir sorun olmaz

6. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir

günümüzde dahi rafine gıdalardan uzak duran toplumlarda 7 den 70 e ergenlik dahil 1 tane sivilce görülmemekte

bu bile akne lerin rafine gıdalar yüzünden oldugunu gösteren en büyük kanıt zaten kısa süre ketojenik beslenince sorunun yok oldugunu görüp ne kadar dogru bir beslenme oldugunu anlıyoruz

Sayfayı Paylaş