Sivilce Sorunu

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Push-Up tarafından 27 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Push-Up

Push-Up Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Spora başladığımdan beri sivilcelerimin sayısı arttı özellikle göz altlarında bunun sebebi nedir? Yüksek protein alımı olabilirmi?

2. undis

undis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet aynı sorun bendede var yardımcı olabilirmisiniz aldığım ilaçlar aminot asit bca glutamin protein alayını alıyorum yani :D

3. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yaş 15 di hatırlıyorsam bu dönemde sivilce normal eğer aldığın protein miktarı fazlaysa karaciğere yük biniyordur bu da cilde yansır thums:

Cildin yağlı ise yapacak bir şey yok, ömrün boyunca çekersin bu sorunları.Biraz pansuman gibi olur belki ama hergün duş al,sabah kalkınca ilk işin elini yüzünü yıkamak olsun.

Cildi yağlı olan biriyim senin gibi sivilce sorunum yok ama burnu elleyince direk yağlı olduğu belli oluyor cildin :(

Her türlü şeyi denedim beslenmemden tüm yağları çıkartmayı bile ama yine lanet yağ bezleri çalışıyor , insanın kendi vücudundan utanması böyle bir şey sanırım.Bana inanmayan olursada direk cildi aynaya sürtüp bırakıyorum aynada kalan izden belli oluyor ne olduğum.

Rocc. adlı bir ilaç var ama çok riskli doktor kontrolünde kullanılması gerekki o bile tam çözüm olamayabiliyor.

Push-Up bunu beğendi.
  4. Al capone

Al capone Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    sivilcelerden rahatsızsanız doktora gidin cildiye bölümünde zorotenin dye bi ilaç var %100 1 aydan snra sivilce kalmaz bebek gbi olursunuz. bu ilaç dğer satıln kıytırık sivilce ilaçlarından kat kat etkilidir.

5. 45_Burak

45_Burak Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    karaciğerde ki toksinle ilgili bir araştır beslenmene ek olarak neler yapabilirsin öğrenirsin.

6. Avrilera

Avrilera Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Şimdi arkadaşımız haklı bir nebi. Doğru sivilcileriniz rahatsız edici durumda ise kesinlikle doktora görünmelisiniz. Yalnız zoretanin adlı ilaç, 1 ay kullanmayla bebek gibi bir yüze kavuşmanızı sağlamaz. Zaten bu kesinlikle hiç bir ilaç veya kremle mümkün değildir böyle şeylere inanmayın. Benimde ciddi bir sivilce problemim vardı. Zoretanin adlı ilacı kullandım. Müthiş yan etkileri var, saymakla bitmez. En az 6 ile 7 ay kullanılması gereken bir ilaç ve kesinlikle kullanıldığında yarıda kesilmemesi gerekiyor. İlk 2 ile 3 ay sivilcelerinizde artış görülüyor. Deri altındaki henüz yüzeye çıkmamış sivilcelerinizdir onlar. Daha sonra 5 ay 6 ay 7 ay derken bir bakmışsınız hiç bir şey kalmamış. Yani doktoronuza danışarak kullanın öyle 1 ayda geçmesini falanda beklemeyin sabır işi bu. duh

7. sinestezi

sinestezi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    TANRININ sİZE yAPTIĞI EN bÜYÜK hAKSIZLIK

8. Sedaxoxo

Sedaxoxo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları: