Sivilce Haplarının Etkisi Nasıl Olur?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Tunc94 tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Tunc94

Tunc94 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben vücut geliştirme sporuna yeni başladım 1 ay oldu. Yüzümdeki sivilcelerden çok şikayetçiyim Roaccutane yada Zoretanin kullanmak istiyorum ama bunların malesef yan etkileri var. Bel ağrısı, cilt kuruması(haddiden fazla kuruyormuş), depresyon gibi yan etkileri var. Bu ilaçlar benim vücut gelişimimi engeller mi? Engellerse nasıl engeller? Yardımcı olursanız sevinirim.

2. crybaby

crybaby Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bence vücut gelişimini etkilemez ama bel ağürısından dolayı daha az çalışırsın o manada etkileyebilir

3. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    ZORATANİN YENİ ADIYLA AKNETRENT 5 ay kullandım tek yan etkisi dudakları aşırı kurutması ve yaralandırması oldu onun içinde krem kullandım 5 ay sonra yüzüm bebek yüzü gibi siyah noktasız sivilcesiz oldu tek yan etkisi dudaklardaki kurumaydı bel ağrısı yorgunluk halsizlik bunlar hikayee yani bana göre hikaye bu arada sivilcelerin bittikten sonra hapı yavaş yavaş bırakmalısın birden bırakırsan 10 ay sonra yeniden sivilclerin çıkar bende çıktığı gibi 1 2 tane o kadar yüzüm %70 oranında temiz sayılır.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:04 ----------

zoratanin sivilce konusunda bir numaralı markadır bana göre bu hapın eline kimse su dökemez herkez de net sonuç verir. kullan sıkıntı olmaz

4. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    bende roaccutane adlı sivilce ilacını kullandım 5 ay kadar sanırım 17-18 yaş arasında kullanmıştım dudaklarım kuruyordu bazen burnum kanıyordu ama kan değerlerimi inanılmaz bozdu kolestrol obez insanlar gibi hep sınırın üstünde çıkıyordu bende dayanamadım bıraktım kan değerlerim çok şükür düzeldi ve artık siyah nokta ve sivilce olmuyor

5. Tunc94

Tunc94 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim arkadaşlar. Bide yazın kullanmayın diyorlar forumlarda falan. Deriyi incelttiği için güneş yakıyormuş deriyi kızarıklık oluyormuş sanırım.

6. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    evet o kısım doğru yazın kullanıcaksan güneş koruyucu krem sürmen lazım yüzüne yanlız kolestrol düşmesi kanı flan bozması tarzı şeyler ben hiç yaşamadım kullandığım ilaç aknetrent diğer adıyla zoratanin .

7. Allons.y

Allons.y Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hala kullanmaktayım 16 yaşındayım bana tek yan etkisi dudağımın kuruması oldu bide tuvaletle aram sıkılaştı :D .Fakat bünyeden bünyeye değiştiği için yan etkileri seni yanlış yönlendirmek istemiyorum ve sivilcelerim %99 geçti sadece iz kaldı ellediğimde artık yumuşacık bi cildim var.VG ye hiç etkisi yok hatta zaman harcadığın için bi bakmışsın ilacın bitmiş bi husus daha var bunu ilaçları kışın kullanmak daha mübah güneşin zararı var ilaç kullanırken.

8. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    belimi aşırı ağrıttı.eklemlerimide öyle.benim body hayatımı kesinlikle etkiledi.
    burnum kanadı, dudağım yara içinde kaldı vs.

işe yaradımı dersen ? o iltihaplı sivilcelerden eser yok sadece tek tük belli belirsiz izler kaldı onlarda 5-6 aya geçermiş

9. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    car_26

hangi hapı kullandın

10. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : Roaccutane yada Zoretanin

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş