''Sitenin gidisati'' nedemek?

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve l30n66 tarafından 10 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    sitemizin anasayfasinda bir anket yapiliyo we altinda yanlis gormediysem sitenin kaderi(gidisat) deniliyo lutfen sitemize bisey olmasin gercekten onemli benim icin eger sitenin hosting weya yerle ilgili bi sorunu warsa simdiden bilelim ADMİNLERİMİZİN verecegi hesaba para yatiralim we warsa bole bi sorun hemen ortadan kaldiralim (eger sorun bu sekilde maddi ise)bu arada anketi doldurdum we sitemizde sanki supplement satisi yapilacak kokusu aldim we inanilmaz mutluyum suanda...Lutfen bilgilendirin sitemizde bisey olmasin lutfen... :( :( :( :(

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Mesajin icin Tessekürler,

Yanlis anlamissin veya yanlis anlatmissim :)

Bu yapilan oylama forumun ilerisi icin planlari hangi yönde yapmamiz acisindan yapilmistir. Kapatma ve para gibi hic birseyle alakasi yok.

Endiselenmeye gerek yok.
    Simdilik inanilmaz bir ilgi gördü 2 günde 150+ kisi oylamaya katildi. Bir ay sonucunda bu sorular istatiklerle beraber analiz edilip cesitli kararlar verecegiz.
    Kisaca anlayacagin, forumdaki üyelerin ve forumu sadece okuyup takip edenlere daha güzel bir forum vermek icin yapilmistir.

Hep beraber insallah dahada güzel bir forum ve daha güzel projelere imza atacagiz.

Saygilar

3. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    aciklama icin cok tesekkurler walla herahladim :D umarim supplement satisida bu planlar cercewesindedir...

4. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    elimden geldiğince her türlü desteği vereceğimden emin olabilirsiniz suplement almak neden olmasın ki cazip fiatlar olduktan sonra

5. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Evet despo şöyle son kullanma tarihi yaklaşmış supplemetleri ucuzdan satsak ne güzel olur :)
    Adını vermek istemediğim bir sitede böyle bir şey varmış.Geçenlerde neti gezerken gözüme takıldı.Valla ne yalan söylim kıskandım :)
    Bizdede böyle şeyler olsa inan satışlarda patlama olur ;) .....

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    adı geçen sitedeki ürünler suplament değil,bebek maması.dikkat edersen eleştiri yapanların ne yazısı nede kendileri bırdaha gorunmuyor.

7. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    bravo guardbody çok güzel açıkladın siteyi al bendende o kadar yani.

8. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bizi o site ilgilendirmez...

Ya canım bizim o site ilgilendirmez.Bizim sitemiz zaten tr de number one :) .Ama özellikle son kullanma tarihi yaklaşan supplementler satılırsa güzel olur.Zaten o sitedeki ürünleri incelemedim bile sadece gözüme çarpmıştı.

Gümrük sorunu olmasa yurt dışındanda ürün getirilmesi güzel olurdu ama malesef gümrük sorunu var :x .

FOREVER BODYFORUMTR :)

Sayfayı Paylaş