Sisteki siluet supplement sistemi

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve Sisteki siluet tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Abi son mesajını okudum , tahmin ediyordum fiyat/beklenti 'ye karşı performansın yeterli gelmeyeceğini ve vücudun direnç göstereceğini ;yanlış anlamış olabilirim. Vücut tipini , anı anına antrenman düzenini bilmiyorum. Ama çok yönlü bir supplement günlüğü oluşturmuşsun. Scivation Xtend'i bende kullanıyorum. İçeriğinde zaten glutamin var ve sen ekstra olarak glutamin de alıyorsun , buna o kadar gerek var mı onu bilemedim.

Bence scivation'a devam edebilirsin. Spor esnasında veya öncesinde bir ölçek alarak en azından spor sırasında yıkımı azaltabilirsin.

Ben whey , multivitamin ve scivation xtend kullanıyorum. Scivation kullanmaya başladıktan sonra ağırlıkları çok çok arttırıyorum , çok güç desteği veriyor diyemem scivation için ama hacim olarak da , genel güç olarak da fark ediyor az da olsa.

Son olarak CLA da kullanıyorsun , ben evolution57'ye katılıyorum bu konuda. Yağ yakıcılar kesinlikle fark ediyor ancak hacim kazanmak istediğin dönemde alacağın kas hacminin yanında minimal bir yağ miktarı bence sorun olmayacaktır.

Sisteki siluet bunu beğendi.
  2. Sisteki siluet

Sisteki siluet Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Araştırma Görevlisi
    Yer:
    Ankara
    Aslinda glutamin i gece yatarken almam faydali olacaktir. Dediginde haklisin.

Zaten yag aldigimi dusunuyorum. Cla nin acayip faydasini gordum ustune artik cesitlilik olmasi adina bazi antrenmanlarda l carnitine de kullanmayi planliyorum. Mesela noxplode almadigim gun l carnitine kullanacagim ozellikle lower body gunleri. Kardio zamanlarinda da l carnitine mantikli gibi.

Uzun mesajlar etkili oluyor tesekkurler ilgin icin.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Cla yi yemeklerden ne kadar önce alıyordun?

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Sisteki siluet

Sisteki siluet Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Araştırma Görevlisi
    Yer:
    Ankara
    5-15 dakika arasi degisiyor. @gazo0202

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gazo0202 bunu beğendi.
  5. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Aslında bu iş biraz da psikolojik. Bulk dönemlerinde kilo almaktan kaçınmayın deniyor ama ayarını tutturamıyorum ben heralde hacimle birlikte gelen göbek moral bozuyor :D
    Cla kullanmadım , ama yağ yakımında diyete dikkat edildiğinde karnitinin acaip bir etkisini gözlerimle gördüm kesinlikle haklısın. Bir de saç dökülmesini azalttığını derste duymuştum o da ekstra iyi kısmı :)

Verim olarak nasıldı bu arada , hacim artışı tatmin edici miydi?

6. Sisteki siluet

Sisteki siluet Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Araştırma Görevlisi
    Yer:
    Ankara
    Göbek acayip incelttip ama platoya girdiğimi düşünüyorum artık değişim net göremiyorum. L carnitin o sebeple düşünüyorum. Hacim olarak aslında kendi hedefime yaklaştım epey fakat benim kişisel tatmin olacağım nokta hacimden öte definelik. O sebeple hacim çok önemli değil. Birincil hedefimi yaptım, ikincil hedefim hacim değil definasyon.

7. evolution57

evolution57 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Bence bulk dönemde kg almaktan kacinmayin sözü biraz yanlış algilanabiliyor ülkemizde. Vücut geliştirme ile uğraşan bir sporcunun karnını off seasonda bile siktiginizda elinize bir avuç yag gelmemeli diyor Ersin Kuruel. Sonuçta göze hitap eden bir spor ile uğraşıyoruz.

8. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Sisteki siluet,
    bir konuda bilgilendirme yapmak isterim. Şuan TR de bulamadığımız Nitrix 1.0 ürünü kullanma imkanı buldum.Ürün üzerindeki etikette Günlük Gkutamin alımında 10 gr'ı geçmeyin yazmaktaydı.Arginin in Etkinliğini azalttığı belirtilmekteydi. Buna göre bir araştırmanı ve Glutamin alımını (protein tozu içerisindeki ve ekstra alımlar dahil) ayarlamanı tavsiye ederim.

9. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Bencede abi iso100 gibi kaliteli bir protein yerine konsantre bir protein tozu kullanabilirsin sabah kalktığında
    Bu arada bende spor esnasında kullanmak için ürün alacağım
    vpx power shock amino nitrate
    Scivation xtend
    Universal atomic
    bu üçünden birini almayı düşünüyorum senin fikrin nedir xtend hakkında sağolasın..

Sayfayı Paylaş