Sinirlilik ,alınganlık,sters :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ozan119 tarafından 6 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. By.Bordobereli

By.Bordobereli Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yav sadece psikolojik düşünme şeytanın vesveselerinin en etkili olduğu an böyle tartışma ve sinirlenme anıdır arkadaşım tabiki psikolojik de olabilir ben gerçekleri konuştum arkasındada durarım

2. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Evet vg forumu fakat konu dışı ve dertleşme kategorileri de mevcut. :)

sthammer ve ozan119 bunu beğendi.
  3. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    aslında anlatmadığım şöyle birşey var.. ben bi halt ettim gittim kimseden habersiz kalıcı dövme yaptırdım. söylemekten çekindim ama bu mesajı göreünce hak verip yazıyorum. 10 cm uzunluğunda 4 mısra yazı var.önkol kısmında.ve şimdi kara kara nasıl söyliyceğimi düşünüyorum :( sanırım bu çok stres yapıyor . 2 gündür odanın kapısı kapalı dışarı çıkamadım :(

Son düzenleme: 7 Kasım 2012
  4. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Bak işte bu kötü olmuş cidden de. Gençlik döneminde yapılabilecek hataların en kötüleri silinemez olanlarıdır, ki bunu sadece dövme için değil çok daha genel manada telafi edilmesi mümkün olmayan bütün hatalar için söylüyorum. İşte bizim becerip de genç üyelere anlatamadığımız meselenin bam teli de burası. Kimse size ana-baba kuzusu olun demiyor, ama çok değil yalnızca birkaç sene sonra keşke hiç yapmasaydım diyeceğiniz işlerden büyüklerinizin tecrübeleri ve tavsiyeleri ile uzak kalabilirsiniz.

Bu durumda asi takılmak yerine alttan alman en doğrusu olacaktır sanırım, zira bu durumda sana haklı olarak kızacaklardır. İyisi mi onlar fark etmeden önce pişman olduğunu hissettirir bir üslupla aileden en yakın gördüğün büyüğüne durumu sen aç ve ailenin geri kalan üyeleri ile senin aranda mümkün olduğunca az sıkıntılı bir uzlaşma sağlamasını iste.

ozan119 bunu beğendi.
  5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    uzun uzun düşünüp yaptırdığın bir kalıcı dövmemi ömrün boyunca seveceğin bir dövme ise sorun yok ailen ne kadar bağırıp çağırsada sonunda sinirleri geçer ama sonrası önemli sen dövmeni sevecekmisin 17 yaş bence çok küçük bir yaş değil çoğu şeyin farkında olman lazım senin bu dövmeyi yaptırırken iyice düşünüpde karar verdiğini umuyorum umarım öyledir

Son düzenleme: 7 Kasım 2012
    2157 ve ozan119 bunu beğendi.
  6. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Facebookta dövme pişmanları ve mağdurları diye bir sayfa açılsa çok hit alır heralde. :)

7. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    dövme kesinlikle 10 numara bende ömür boyu kalacak birşey olduğunun farkındayım yazısı şekli falan süper oldu yakıştıda hiçbir pişmanlık çekmiyceim bir dövme.. ama annemin falan alışması lazım

rockybalboa7 bunu beğendi.
  8. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    17 yaşın hiç de büyük bir yaş olmadığını bir on yıl daha yaşayan herkes anlayacaktır. Ama tabii ki bu da yaşamadan anlaşılamayan gerçekler grubuna dahil olduğundan bu hususta bu yaş grubu ile anlaşmamız mümkün olmaz.

9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    17 yaş çok bir küçük yaş değil dedim yoksa öğrenmenin sonu olmayan dünyamızda üstad kelimesini tanımam demiş Bruce Lee kişi kendini eğer küçük yaştan beri yetiştirirse tabiki olaylarda yaşamızsa çok erken olgunlaşadabilir bizde şöyle yanılgı vardır 60 yaşındaki biri herşeyi bilir hayat tecbüresi vs yok öyle bir şey adam hayatı boyunca ne bi kitap okumuştur ne bir sosyal ortamda bulunmuştur tutar akıl verir günümüzdeki gençler çok şanslı internetti gerçi bilgi edinmek için kullanan çok az olsada türlü türlü bilgilere kolayca ulaşıyorlar ancak tüm bunlara rağmen yinede büyük kararlar alırken sana yol gösteren büyüklerininde fikrini sorman gerekir samimi düşüncelerde bulunanları dikkate al derim 40-50 yaşındada ergence düşünen insanlarda tanıdım açıkcası onun artık yaşa pek takılmıyorum açıkcası

2157 ve ozan119 bunu beğendi.
  10. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    kizacaksin ama ben babanin yerinde olsam seni esek sudan gelinceye kadar doverdim.

11. darkvampire

darkvampire Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bu adamı görün biriniz adam haklı.
    O halle bu hal birbirini tutmuyor çünkü.

Konuyu açan arkadaş kötü yorumları fazla takma. Sana üç önerim var aynı şeyleri yaşadığımızdan biliyoruz herhalde. Bende 17 yaşındayım.

1-) Uykunu düzenle: Önemli olan vg değil bu tavsiyemde gün ortasında uyuyunca aptallaşırsın sersem olursun ve etrafa sararsın. Gecedende uykusuz olduğun için.

2-) Hemen git mastürbasyon yap

3-) Alıntı yaptığım arkadaşın sözüne dikkat et git "KARI BUL"

Depresyona girmek üzeresin ama ciddi bir şey değil hemen geçecek bir şey :D

12. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    bana şöyle geliyor dövme olayını bş atlatsam sorun kalmıycak . ayrıca yaşım 17 ama hayatımda düşünerek hakeret ettiğimi düşünüyorum inş. ilerde yanılmam

13. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    sakin ol ve elindeki cipsi bana ver evlat.. kardeşim diğerlerine katılıyorum kız bul yada masturbasyon yap ama cenabet dolaşma geçen pederin bmw çaptım 2011 x3 .. gittim 2 rekat namaz kıldım .. aman..

14. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123

Havanıda attın hadi.:)

Swager bunu beğendi.
  15. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    sanalda havamı olurmuş.belki ben gerçek bile değilim kim bilir.. tesüf ederim ben sadece cunüp dolaşmaya karşıyım :D

16. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Hava atacak olsa x6 derdi, haksızlık etmeyin. :)

mr_dblue ve Swager bunu beğendi.
  17. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    hay ağzına sağlık :D

18. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada gittim konuştum dövmeyi gösterdim biraz kızdılar başta .sonra ablam atladı laf söyledi. bende dedim sanki 5 vakit namaz kııyosun gelmiş beni yargılıyorsun. sonra evde sessizlik oldu. sonra bu konu kapandı kafamda rahatladı .

19. yasin35

yasin35 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir- konyada öğrenci
    Arkadaşım sen neden her başlık altında milleti tersliyorsun ? Adam dertleşme konusuna açmış. Ne zaman yazılarını görsem sürekli azarlama laf sokma adına. Saçma sapan bir sürü konu var belki de haklısın ama küçümser gibi bişey yazıcaksan hiç yazma.

Neyse asıl konuya gelelim kardeşim ben de senin gibi evde sarma dolma olduğunda limon olmayınca deliren sinirlenen sağa sola küfreden biriydim. Fakat noldu dersen anti depresen ilaçları kullandım 2-3 yıl sonra 25 kilo falan aldım :D başımın sağ kısmı beyaz :) saçlar beyazladı saç kranlar oldu. bıyıgımın sol kısmı bile beyaz :D renk pingmenti atıyor yani stresten. Gören bişey bulasmıs sil diyor :D ama gel gelelim şimdi kıyamet kopsa bile ben eğlenmeme bakarım :D sinirlenmiyor veya üzülmüyor değilim herşey yerine göre abartmanın lüzmu yokmuş onu anladım :D herşey kendimize ve çevremizdekilere zarar.. cips yoksa limon yoksa ya gidip alacagız ya da yarını bekliyeceğiz en son çare sağlık olsun diyip geçeceğiz :) Sıkma canını bukadarömürünü kısaltma boş yere :)

muratcan.biceps bunu beğendi.
  20. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93

teşekkür edip uzatmıyorum

Sayfayı Paylaş