Sinirlerimi bozuyorlar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ZWEX tarafından 6 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar yaşım 15 , 63 kiloyum 165 boyum var . Çevremdekiler kilomla dalga geçtiler yetmedi yediklerimle dalga geçtiler oda yetmedi yaptığım sporla bile dalga geçtiler motivasyonum kalmadı , derslerimde büyük düşüş oldu sınıfta kalma ihtimalim var . Onları kesinlikle susturmam gerek . Ama nereden başlayacağımı ne yapacağımı bilmiyorum yaz tatili yaklaşıyor salona yazılacağım. Öncelikle derslerimi düzeltmem gerek . Fakat spor konusuna nereden başlayacağımı bilmiyorum yardımlarınız gerekiyor .

2. byte

byte Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dostum aynı durumu bende yaşadım ama sonradan umursamamaya başlıyorsun merak etme başka insanlarının düşüncelerini umursamamaya çalış sonuçta hayat senin hayatın 2 tane dangalağın laflarıyla hayatını yönlendirmesine izin verme onları susturmam gerek vs. çocukça işler bunlar olgunlaşmaya çalış ben okula ton balıklı sandviç konserveye tavuk pilav koyup okula götürüp yiyordum yani yanıma gelip o kadar yapıyorsun hiç gelişemedin vs. laflar eden tiplerin "loser" olduğunu kafama kazıyarak yoluma devam ettim hala da ediyorum bu sporda her şeyden önce gelen azim ve sabır bunları başardıktan sonra sustaracağın kişilerde ağzının payını almış olur motive bozmak yok tam gaz yola devam :)

3. jungleweed

jungleweed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle kimsenin ne dediğini umursama derim gül geç kilo vermek Amacı ile gidip söylersen spor salonuna sana zaten ona göre bir program hazırlar şu son sınav haftaların olsa gerek çalış bittiğinde bir salona yazıl hayatında büyük değişiklik olur görürsün solan yerine bir dövüş sanatı da tercih edebilirsin onlar da hem kilo verdirir hemde bir kaç savunma yada saldırı yöntemi ogrenirsin

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    sen ilk başta dersleri hallet sonra bizzat ilgilenirim istersen senle

5. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    pek çok dersi kurtardım fakat dil ve anlatım öğretmeni performans ödevi 100 şiir verdi onu pazartesiye kadar yazmam lazım ondan sonra rahatım
    Son performans ve projeleri atlattıktan sonra sizinle görüşebilir miyim ?

6. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Tabikii elimden geeldigince yardm ederm bende 15 yaşnda ve kilolu bicimde başladm

7. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Tabikii elimden geeldigince yardm ederm bende 15 yaşnda ve kilolu bicimde başladm

ZWEX bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş