Sinirlerim Bozuluyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve TeRS tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. TeRS

TeRS Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    18 yaşındayım bu zamana kadar hayatımın çoğu zamanını spor yaparak geçirdim, futbol,basketbol,güreş son 3 yıldırda evde amatörce fitness yapıyordum şartlar el vermediği için hiçbirinde profesyonel olamadım ailem hiç destek vermiyor, benim yaptığım hiç bişeyi görmüyorlar, 2 ay önce kendi çabalarımla salona başladım sonuna kadar bu işte profesyonel olmak için gerçekten kim ne derse desin bu işte profesyonel olucam o kadar çok motivasyonum varki hiç bişey dinlemiyorum. ama 2 aydır 1 kilo bile alamadım beslenmemde normal gainer alcam para toplamaya çalışıyorum diğer insanların çok geliştiğini gördüğümdede çok sinirlerim bozuluyor gerçekten...

2. Sedaxoxo

Sedaxoxo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Beylikdüzü

Ne güzel ama vazgecmemissin yinede bunlardan destek almaman seni yıldırmamıs bence en onemliside bu psikolojik anlamda değerlendirmek gerekirse eğer kendini insanlarla kıyaslamaktan vazgectigin zaman daha mutlu ve huzurlu bir yaşam merhaba dersin diyelim ki A.kişisinin vucudunu begendin birkac yıl sonra onun gibi oldun yani amacına ulaştın bir süre sonra B.kişisini gördün onunda vucudunu cok begendin calıstıktan sonra onada sahip oldun sonra C,D,E,F,G.... bunların sonu yoktur.Sen kendin gibi olmaya yönel kendindeki güzellikleri farket ve ya kendinigüzellestir ( eger yetersiz geliyorsan kendine)

Ne yazık ki yaşadıgımız toplumda 3-4 yaşa kadar indirgenmiş bir kıyaslama durumu söz konusudur bu insanların psikolojisini ve ruhani degerlerini bozar bu yüzden sana tavsiyem maddi olanaklardan önce
    ''Başka birisinin cok gelistigini gordugumde cok sinirlerim bozuluyor'' lafını beyninden SİLMEN:))

TeRS bunu beğendi.
  3. TeRS

TeRS Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Evet doğru söylüyorsun o konuda hata yaptım. Benim kendimi bilmem lazım.

4. Sedaxoxo

Sedaxoxo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Beylikdüzü
    Şimdi sana bu yazdıklarım bunlar masallarda olur diyorsundur belki ama uygula o zaman farkedersin umarım mutlulugu kendi icinde bulursun :);)

TeRS bunu beğendi.
  5. TeRS

TeRS Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Yok Gerçekten Çok Doğru Yazmışsın:) Teşekkür ederim.

6. Sedaxoxo

Sedaxoxo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Beylikdüzü
    Rica ederim umarım azda olsa yardımcı olabilmişimdir sana arkadaşım;)

Sayfayı Paylaş