Sinemadayken Öpüşme :D

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ---RamSes--- tarafından 11 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. ---RamSes---

---RamSes--- Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben sevgilimle sinemaya gidicem ve malüm orda birtakım şeyler olucak :D ama şundan korkuyorum hani en arkaya bilet alsamda yanımda veya birkaç koltuk yanımda biri oturuyorken öpüşsek falan bi sorun çıkarmı o kişi bişi falan dermi hani :D daha önceden tecrübem var ama yalnızdım o zamanlar.. Bişi daha ya yanımdaki bişi derse ne yapim laf dalaşınamı girim yoksa ne yapmam gerekir. saolun :)

2. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    bence abartmadıkça bir sorun olmaz şap şup girmeyinde dostum :) yanındaki bişey demez ona mı kalmış dediğim gibi abartmamak şartıyla tabi yanındakiler amca teyze falan olursa hiç yapmayın derim yanlış anlaşılır ozaman

fiko07, FedoR, Berkthagar ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    ortama göre yapman gereken değişir tabiki.eğer çevrenizde sizin gibi çiftler varsa çok çekinmeye gerek yok.zaten arkaya gelenler oralarda öpüşme olaylarının olduğunu biliyor ona göre bilet alıyor.sakın kızın yanında yumruk yumruğa kavga etme.

4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    Sevgili ---RamSes--- ;

Bence sorun olmaz ama tabii ki de dikkat et , ben sinemada ilişkiye bile girdim sorun olmadı ,

İstanbulda en rahat yerlerden birisi Galeria sineması bence :)

Yanında ki bir şey derse de kalkın hemen sorun çıkmasın ,

Bu arada kız yanında değil öyle laf atmalarda tekken de kavga etmeyin yamulturlar söyleyeyim , bende sizin yaşınızdaydım öyle düşünürdüm biri birşey derse dalarım falan diye de aman diyim yani , dalarsın çıkamassın birdaha :)

Saygılarımla , Danny Boy ...

Berkthagar, GencGrafiker, R10 ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  5. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Ya ne sorun olucak zaten en arka taraftan bilet aldıysa vardır onunda bir amacı.:Dİstisnaları saymazsak sinemalardaki arka koltukların görevi bellidir.:)Ha kazara yanınıza teyze,amca oturduysa dikkat et derim rezil eder valla :D

6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Sevgili YandımAli ;

Bazen mesela benim gibi sevgilisiz sinemaya giden ve üstüne en arkadan bilet alan arızalarda var yani :)

Eskiden kaldı bu bende eskiden vodka alır en arkaya geçer filmi vodka ve mandalina eşliğinde izlerdim :)

Azi ve YandımAli bunu beğendi.
  7. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    İlişki derken heralde sonu orgazmla bitmedi heralde değil mi? Öpüşme,sarılma vs ibaret değil mi ? Yada sinemada sadece ikiniz vardı ? Yok eğer öyle değilse hala şoktayım. :)

Sakin olun gençler. :D

Bu arada Ramses bence dozajını kaçırmadığın sürece sorun olmaz.Yani sonuçta sinemada yalnız değilsiniz.Zaten bazı sinemalarda bilet alırken ikili koltuklar var normal koltuklardan uzaktalar kalp şeklinde gözüküyo gişe bilgisayarında. :)

Bu arada kavga mavga etme zaten dediğim gibi dozajını kaçırmadığın sürece kimse rahatsız olmaz.Kavga edersen kız rahatsız olur,gerilir.Boşa huzursuzluk çıkar yani.

Şunu da belirteyim gideceğin film de önemli bu konuda.Zira yakın zamanda The Dark Knight Rises gelecek,eğer önüme ( hep orta sıradan alırım bileti ) çift geçip french kiss yaparlarsa oradaki tüm sıranın hakkını çiğnemiş olurlar,ayrıca da dudaklarını keserim öyle birşey olursa onların. :) Aşk,Romantik Komedi vs tarzı filmler daha uygun çiftler için.

Son düzenleme: 11 Temmuz 2012
    Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  8. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    İstanbuldamısın bilmiyorum ama Astoria daki sinemadan loca alabilirsin; kafan rahat olur ohh mis :)

9. Morte

Morte Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    İstanbul, Bursa ve Ankara'da birçok sinemada anılarım var. Öpüşmek çooook masum kalır :)

Biletinizi insanlı gişeden değil, elektronik gişeden alın. En alakasız filmi seçin. Koltuk seçerken de yöresinde yamacında kimsenin olmadığı bir yer bulun.

Ve unutma, artık birçok sinema salonu kamera ile izleniyor. İnternet'te filmleriniz yayılmasın sonrasında :p

10. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    evet oda var salonlar izleniyormuş galiba:)

11. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Abi işte sen o istisnalardansın:).Kaldı ki sen cinselliğe saygı duyan bir insansın gençlerin masum bir öpüşmesine kalkıp müdahale etmezsin:D

Danny Boy bunu beğendi.
  12. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Sevgili Arkadaşlar ;

Bir anımı anlatmak isterim bu öpüşme mevzusu ile ilgili :)

2 ay kadar önce istanbul citys avm sinemasında film izliyorum yine arka sıradan aldım 2 de abi var böyle önde neyse yanlarım falan hep genç dolu , derken bu 2 genç çift öpüşmüş ,

Bir bağırış çağırış tabii normal olarak sordum ne oluyor ya diyerek , öndeki bu dayılar da ulan öpüşmeye utanmıyormusunuz laaannnyyy diye delirmiş , bende ne olmuş canım bende birşey var sandım ne bağıryosunuz diye bu 2 kabadyı ıle tartıstım ,

neyse bu ıkısı cıktı gıttı ,

Film bitti çıktım bu gençler geldi teşekkür ettiler , dedim oğlum gençsiniz ooo daha neler olur boşverin :)

Yani pek takmamak gerke empati yapmak gerke bende ufakken sinemalarda neler yapardım , bakırköy avşar sinemasını bilen bilir :) ben orda baya seks yapıyordum lise de :)

Bu arada dikkat edin harbi kamera var artık benim olaylar baya oldu olalı :) 6-7 sene öncedne bahsediyorum :)

2157, Berkthagar, jkdo ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  13. Morte

Morte Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Ankara'da en son sinemaya gittiğimde (Panora Cinebonus, salonu anımsamıyorum) en arka ve en köşeden bilet aldım.

Salonu izleyen güvenlik kamerası, şu geniş açılı görüş alanı olan, tavana monte edilmiş yarım küre şeklindekilerdendi. Ama tam oturduğumuz koltuğun üzerinde olması nedeni ile koca salonda göremediği tek ölü nokta vardı :)

14. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Gmall maçka cinebonusta hala içkini alıp girebilirsin vee bomboş oluyor genelde :)

15. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    artık sinemada olmuyo o işler ya :)
    Dedigim gibi ya loca al yada 2 kişilik sinemalar var ev gibi :)
    Cihangirde Kafka. bakırköyde European Cinema Cafe amaca hizmet eden yerler :)
    Ayrıca istedigin filmi izleyebilirsin arşivden seçip yada kendi filmini getirirsin...

16. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Sinemada tedirgin olacağına.At evine ne yaparsan yap =)

17. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    İstanbul Astoria da loca olayı çok iyidir. tavsiye ederim :)
    yoksa da artık çift koltukları var, onlardan seç hem sen rahat edersin hem de etrafın rahatsız olmaz.

alakasız bir film seç ama, film izlemek için gelen insanlar olduğunu unutmadan diğer insanları çok rahatsız etmediğiniz sürece hiç bir sorun olmaz.

18. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Şimdi birde çift koltuklarının yanlarına özellikle oturan tipler türedi. Heleki bazıları var grup halinde gelip sağlı sollu 2 2 bilet alıyolar duh Tavsiyem filmin başlamasına kısa süre kala gişe yerine elektronik bilet ile alman. Özellikle ortalara doğru izleyen oranı azalıyor thums:

Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  19. BalaN

BalaN Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    arka taraftan bilet alanların %90 amacı aynıdır zaten sorun çıkmaz sizden başkalarıda olur hatta :)

20. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sessizce öpüşürseniz kimseyi rahatsız etmeden sorun olmaz:) fakat şimdi kameralar var o yüzden hoş olmaz en güzeli evden şaşmıyacaksın kimse evde yokken kız arkadaşını çağır beraber rahat rahat film izleyin öpüşün ama fazla ileriye gitmeyin:) oldum olsası dışarıda öpüşmeyi sevmem yada sevişmeyi birine denk gelirsin kavga falan çıkar dövsen ayrı bir dert dayak yesen ayrı bir dert

StrongToMan, Azi, shaq ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş