Silkme ve Koparma Öğrenmek İstiyorum

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Atlas tarafından 6 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar İstanbulda halter hareketlerini öğrenebileceğim bir salon/kişi biliyor musunuz? Bu hareketleri öğrenmek çok istiyorum ama kendi başıma deneyip bir yerimi sakatlamak istemiyorum. Tekniğe dayalı hareketler olduklarını ve mutlaka bir antrenör gözetiminde öğrenilmeleri gerektiği okumuştum.

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Keşke hepimiz bu hareketleri yapabilsek, koparma için en iyi sırt hareketlerinden birisi derler, şaşırtıcı gelebilir, zira en çok omuz çalışıyor gibi geliyor ama sırtıda inanilmaz geliştiren bir hareket.
    Zaten kas yapısı belirgin haltercilerde(kimisi çok şekilli olmuyor,olanlara dikkatle bakın) sırtları inanilmaz oluyor, özellikle koparma sırt detayı için inanilmaz bir hareket.
    Ancak çok riskli, çok emek isteyen bir hareket, dilerim anlayan ve yaptıracak birilerini bulursun, ancak normal salonda yapamazsın öğrensen bile, zira o idmanlarda halteri direkt yere atıyorlar, ki buna izin verecek bir vücut geliştirme salonu ben bilmiyorum :D

3. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Zaten kimseden ses çıkmadı. :D
    Haklısın hayatta yaptırmazlar, ilerde büyük bir evim olursa direk alacağım Ivankonun lastik ağırlıklarını bam güm atacağım yere. Amerikada halter hareketleri için bölümler varmış bazı spor salonlarında. Tebeşir falan bile kullanabiliyormuşsun.

4. TornadoTR

TornadoTR Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben Halterciyim size koparma ve silkmeyi resimlerle daha iyi anlatırdım yanlız resim koymayı bilmiyorum :) isterseniz teorik olarak temel bilgiler verebilirim

yiğitcanharmancı bunu beğendi.
  5. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/foruma-nas-l-resim-eklenir-t9215.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/resimi-k-ltmek-resimli-anlat-t9250.html

Bu linklerden foruma nasıl resim ekleneceğini öğrenebilirsiniz.
    Öğrendikten sonra gerekli paylaşımları yaparsanız memnun oluruz.
    Forum için yararlı ve farklı bir çalışma olabilir.

özgürlük, saydam ve Kan Mevsimi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş