Sil Baştan

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ocensers tarafından 17 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Çok moralim bozuk arkadaşlar hep aynı şey oluyo 2-3 ay spor yapıyorum 6-7 ay ara veriorum 2-3 ay yapıyorum 6-7 ay ara veriyorum hep aynı şey sporda 6.ayımdaki kol ölçüm 35 ti şu an 36 yane ( 1 sene bb yaptım ) yane 6 ayda 1 cm gelişmiş 8 ay önce 38 di yane bırakınca sürekli başa sarıyo şimdi üni. falan gene bırakmak zorunda kalabilirim bıktım artık bırakıp başlamaktan dertliyim sizinlen paylaşmak istedim derdimi :(

2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    günde 45 dk zamanin hic mi yok? Kendine az da olsa zaman ayir ve gün tüm vucüt calis

Ocensers bunu beğendi.
  3. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Şimdi en son bıraktığımda 45 dk zamanım bile yoktu malesef ama artık hiç bırakmıyacam inşallah :D

4. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    Hepimiz yaşıyoruz bunları hayat şartları anlarsın işte

Ocensers bunu beğendi.
  5. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Ocensers istersen dahada iyisini basarabilirsin.. Fakat zaman lazım şuan bulunduğun durumu forumda çoğu kişi yaşamıştır fakat yaşamayanlarda vardır onlarda gündelik hayatta ihtiyaçlarından kısıp spor salonunda vakit geçirenlerdir. Bence spora ara verdiğin zamanlarda beslenme düzenini asla bozmaman uykuyla bunu destekleyip evde form korumak için yapabileceğin Vucud ağırlığıyla çalışmaktır... Bu sefer kendine bir söz ver başla bırakma..

Ocensers bunu beğendi.
  6. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu

İyi gaz verdin Stolen eyvallah :)

7. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlarınla (Eren, Mustafa, Küçük Özal vs.) zaman geçirmeyi bırak spora vakit ayır :D :D

8. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Babam zengin olacak bir elim yağda bir elim balda olacak sürekli baba parası yiyeceğm yada okul hayatını veya iş hayatını düzene sokmuş maddi durumu orta-iyi olan kişilerin sporu bu aslında. Paran ve zamanın varsa en ideal spordur kendileri yoksa çok nankördür.

Suçicek, fthhllrdm ve Ocensers bunu beğendi.
  9. Pumping İron

Pumping İron Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    insanlar koşulları kendi sağlayabilir bence her şeyi paraya bağlamak yanlış.Kimisi der "et yiyemiyorum gelişemiyorum,salon çok pahalı,ailem yağlı yemek yapıyor bayram oldu vs...." zaten bir ailenin ailecek yemeğe çıktığında ortalama harcadığı para 70-80 lira.Ben şu an işte çalışıyorum,ayrıca lisede son senem olacak sınavlara hazırlanıyorum günlük 45 dakika sporumu da yapıyorum.
    herkese bu zorlu yolda başarılar...

Ocensers bunu beğendi.
  10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    hazır konu paraya gelmişken bb sporu kim ne derse desin para ve zaman isteyen bir spor öyle bir işte çalışacaksın ki kiranı ödeyeceksin,faturalarını ödeyeceksin,yemeklik alacaksın temizlik malzemeleri vs derken para bitmeyecekte ayrıca beslenmeye,salon aidatına supplementte para ayıracaksın çoğu insan zaten kirasını zar zor ödüyor eve gıdasını zor alıyor zaten maaşlara bakınca ne kadar komik rakamlar olduğunu görürsünüz şimdi bu insan nasıl bb sporu yapsın realist olmak lazım çoğu insan ay sonunu zar zor getiriyor denildiği gibi ya aileden para desteği gelecek yada yüksek gelirli bir işin olucak kafanı bir şeye takmayacaksın ancak öyle olur yoksa aynı züğürtlük yolundan bende geçtim olmuyor arkadaş mümkün değil yani ben bu zamana kadar borçla yada ucu ucuna evini geçindiripde ortalamanın üstü bir vücut yapan görmedim birde bb sporu öğrenciyken daha rahat yapılır aslında çünkü aile para yardımı yapar 3-4 gün kendine 45 dakika zamanda ayırırsın biraz vücut yaparsın yoksa fakir bir aileden gelip düşük maaşla çalışıp bu işi yapmak imkansız yani uzun lafın kısası arkadaşlar bb sporu birazda bicepsi tricepsine denk gelenlerin sporu[​IMG]

Son düzenleme: 23 Temmuz 2013
    Suçicek ve Ocensers bunu beğendi.
  11. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    @rockybalboa7

kesinlikle katılıyorum

rockybalboa7 bunu beğendi.
  12. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Bu spor kesinlikle herşeyle zor. Tam adapte olursun herşey güzel gider, beklenmedik birşey olur spordan uzaklaşırsın bu süre zaafı içinde vücutta çöküntü,psikolojik çöküntü,kasların azalması bunları yaşadım ALLAHTAN şimdi kendimi psikojik olarak topladımda sporada tekrar geri dönebildim.
    Öğrenci adamız bu sporu tüm zorluklarıyla sürdürmeye çalışıyorum, babamdan para istemeye gönlüm el vermiyor.Kendim çalışıp çabalıyorum , ama nereye yeticek aldığım para asgari ücret bile değil. Bun bu parayı üstüme başımamı harcayım,okul masraflarına mı ,beslenmeye mi,supplemente mi ,sevgilimle sinemeya, cafeye, gitmeye mi vakit geçirmeye mi, sigara masrafına mı ? Şimdi sigara tiryakisi olmuşum artık içmeden olmuyor.Allahtan bu spor sayesinde alkolu bıraktım ama sigarayı bırakamıyorum neyse..
    Herşeye rağmen bu sporu yapmaya değer....

13. Pumping İron

Pumping İron Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    aynen su çiçek insan kafasına koydumu bütün olumsuzluklara rağmen bu sporu yapabilir

Sayfayı Paylaş