Sigma Tau L-Carnitine

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Noble Freckled tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Noble Freckled

Noble Freckled Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Çeşitli araştırmalarım sonucunda dün Aile hekimime yazdırarak eczaneden Sigma Tau adlı L-Carnitine'i aldım ve kullanmaktayım. Gerçekten kardiyo performansıma artış gözle görülür derecede arttı öncelikle bunu söylemek isterim. Yaklaşık 2 haftadır düzenli olarak koşuyorum 5km koştuğumda eve neredeyse kendimi zor atıyordum. Dün koşudan 45 dk önce kullandım ve 8km'yi soluksuz koştum bir kaç km daha koşabilirdim o kadar dinç hissediyordum kendimi.Benim ürün hakkındaki ilk düşüncelerim bunlar zaman geçtikçe tecrübelerimi sizinle paylaşırım...

Benim sizlere sormak istediğime gelirsek daha önce bu ürünü kullanan arkadaşlarımız var mı aranızda varsa ne gibi tecrübeleriniz var bilgilendirirseniz çok sevinirim...

Bir de spordan 45 dk önce 1 gram alıyorum 1.85 boyunda 95 kiloyum kullanma şeklim doğru mu ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...tine-sigma-tau-cigneme-tableti-1gr-52590.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş