Sigarayı bıraktım spora başladım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ensar96 tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ensar96

Ensar96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 16 yaşındayım 1.75 boyum var ve 48 kiloyum. Sigara içtiğim için asla kilo alamazdım. Artık canıma tak etti sigarayı bıraktım düzenli beslenmeye başladım. Eskiden Kahvaltı falan etmezdim sadece yaşayacak kadar yerdim. Şimdi sigarayı bıraktım. Kilo almak için VG sporuna başlamamı söylediler. Bunun bana ne kadar sürede yararı olur. Az önce bir salona kayıt oldum üzerimi değiştirip ilk terimi dökmeye gidicem birazdan. VG sporunun yararı ne kadar olur kilo almam ve hacim kazanmam konusunda. Sigarayı bıraktım ve bu bana hızlı bir hacim yada kilo kazanımı getirirmi öneri ve yorumlarınızı bekliyorum.
    Motivasyonum şu an mükemmel. Her sabah kalktığımda iki yumurta bir kaşık bal ve yarım ekmek sucuk kaşar yiyorum akşamları pilav patates köfte ne bulursam ve yanında olmazsa olmazım her gün bir kutu dardanel (ton balığı) bunların dışında ek ne yapabilirim. Sporun yararları nasıl olur. Sizce ne kadar sürede bi hacim kazanıp toparlarım ?

Sayfayı Paylaş