Sifirdan iyi bir başlangiç yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve muhoemin tarafından 17 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. muhoemin

muhoemin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar oncelikle kendimi tanıtayım ben 18 yasındayım boyum 1.84 kilom tam 6 hafta once 113 tu sıkı bi diyet yaptım diyetisyen kontrolunde suan tam 98 kiloyum diyete devam ediyorum fakat spora baslama kararı aldım spor salonuna zamanım olmadıgı icin ayarlanabilir dambıl aldım oncelikle sunu sormak istiyorum kac kg lık dambılla baslamalıyım program olarak flexor hocamızın programını uygulayacagım karın icinde uzmantv deki hareketleri uygulayacagım sizce programım dogrumu vede gobegimin erimesi fln kac ayı bulur simdiden tesekkurler

2. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Kardeş programını bilmiyorum yada ben haberdar değilim. Fakat bu konuylu ilgili söyleyeceğim şeyler var. Benim arkadaşım yaklaşık 110 kilo idi. 6 veya 8 ay içerisinde 35-40 kilo civarında verdi sadece diyetle ve derisi inanılmaz şekilde sarktı. Sana tavsiyem diyetle beraber spor salonuna yazıl ve yağ yakma ve sıkılaştırma antremanlarına ağırlık ver. Bu konuda spor salonundaki hocan sana yardımcı olabilir.

3. muhoemin

muhoemin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş spor salonu imkanım sınavlardan dolayı yok bu sıkılaştırma hareketlerini evde yapamazmıyım

Sayfayı Paylaş