Shakeology

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve 2ist tarafından 4 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 2ist

2ist Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cok yeri olmadigindan ozetle calistigim programdan bahsediyim derdimi anlatmak. Tembel, ama vucut takitisi olan bir insanim (-dim). P90X'in reklamlarindan gaza gelerek basladim, agir geldi. Iki ay P90 yaptim biraz vucudum alissin diye. Sonrasinda da yag oranini indirmek istedigimden Turbo Fire, P90X karisik bir programda calisiyorum.

Beachbody' nin pragramlarini yaparken reklamlara dayanamayip Shakeology kullanmaya basladim ve cok memnunum (artik ne kadari psikolojik etki ne kadari gercek bilemem). malum piyasada bulunmadigindan getirtiyorum. ancak son paketim ya artik kargoda kayboldu, gumrukte basina bir sey geldi. bir haftalik daha var elimde ama yeni siparis yetismeyeceginden piyasada bulunan benzer icerikli bir urun denemeye karar verdim. ancak arastirirken bir sey sok etti beni, icerik daha cok gainerlara benziyor. oysa urunu kilo kontrolu/kaybi icin pazarliyorlar. ben de bu konuda daha bilgili kisilere fikir danisiyim dedim. simdi gainer mi kullanman gerekiyor ? Kafam karisti biraz acikcasi.

icerigi incelemek isterseniz :
    http://shakeology.com/c/document_li...e06-5208-4177-8ed3-c43696462193&groupId=59860

Sayfayı Paylaş