sezaryan sonrası

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve mügeyik tarafından 13 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mügeyik

mügeyik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,
    1 yıl önce üye olmuştum foruma.Tavsiyelerden de oldukça yararlandım ancak üye olmamdan kısa süre sonra 2.bebeğime hamile olduğumu öğrendim.Bu yüzden uzun süre ayrı kaldım .Eylül ü n 3 ünde bebeğimi sezaryenle dünyaya getirdim.yani 4 .aya girdik.tabi derdim yine aynı fazla kilolar,vücuttaki gevşeklil vs.sizlerden ricam şu yaklaşık 2 hafta önce pasif cim.için bir salona başvurdum ancak sezaryan sonrası 6.aydan önce alamayacaklarını söylediler.aktif spor için de beklemem gerekiyor 6 .ay dolana kadar.ama karnımın bu kadar geç başlanan sporla toparlanmayacağından kilolarımın ve gevşekliğin gitmesinin çok daha zor olmasından korkuyorum.ne yapmalıyım ??uygulayabileceğim herhangi bir program önerebilir misiniz??hamilelik öncesi 61 kg idim.doğuma giderken 86 .şuan ise 72 boyum 160.:)

2. houduni

houduni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili mugeyik, bildigim kadariyla dogum sonrasi egzersize ne kadar erken baslarsan o kadar iyi. yoksa gec kalirsan karnin oyle kalir diyorlar-sorma ben de ayni dertten cekiyorum. kolay gelsin.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

Sayfayı Paylaş