Sexi Erkek Nasıl Olunur?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve salvadore_xp tarafından 17 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 44 üye.
  1. Malefice

Malefice Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    sosyo-ekonomik cevreye gore degisir tabi ama genel olarak,

Bence,

1. Kadin icin surat guzelligi hic onemli degil, onemli olan bakislariniz ve kafa karizmaniz (kupe,dovme,sac trasi vs)
    2. Kaslari belli olan atletik ve sixpackleri olan erkekler,
    3. 1.70 ustu 1.90 alti
    4. Karizmatik, heyecanli, asi ve sert, gunu yasayan
    5. Cok fazla kiz arkadasi olan erkekler
    6. Zeka!!!
    8. Guzel bir Popo :D

Bunlar kadina cekici geliyor..

Bunlari saglayan erkek bence yeterince seksidir. Kendimi tarif etmis gibi oldum ama napiim :D

Azi bunu beğendi.
  2. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    Seksilik çok göreceli bişey herkese göre değişir. Turgut Özal ve Ahmet Mete Işıkara'nın Türkiye'nin en zeki erkeği seçildiği bir ülkede yaşıyoruz. Bana göre en önemli şey "zeka". Kimse kimseye belli bi zamandan sonra kara kaşı kara gözü için katlanmaz.

Azi bunu beğendi.
  3. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşlar bu bakış olayını ben bir türlü anlayamıyorum bakışların çok güzel böyle kısık kısık ,gözlerinin içi gülüyor felan ne yani kadınlar gerçekten bunları hoş mu buluyor? yapmayın etmeyin hepimiz erkeğiz biz kendimizi biliyoruz sonuçta.

Bir erkek kısık gözlerle etrafa bakıyorsa ya gözleri bozuktur ya da dur lan su kız milletinin yanında gözlerimi kısarak uzaklara bakayım ki beni karizma bulsun seksi bulsun diyodur.

Çogu kızdan da duymuşumdur; ''cocuk cok hoş ya gözlerinin içi gülüyor'' ama aslında o gülen gözlerin altında genel olarak ben bunu nasıl punduna getirebilirim?,nasıl sevgilim olur ?bakışı yatıyodur hatta göz bebeklerinin içine iyice bakarsa kendi çıplak görüntüsünü bile görebilir.:=)

Bu yüzden böyle kıl,tüğ,popo bakış temizlik olayı felan bana saçma geliyor madem temizlik o zaman tellaklar çok seksi olmalıydı dimi? tüm gün köpükler içinde sonuçta :=) demekki kızlar temizliğe de o kadar bakmıyormuş.Kıl olayı da kişiden kişiye değişir kimi tüğsüz adam sever kimi aşırı olmadan kıllı kimine göre seksi bir erkek kaslıdır ,kimine göre göbek deliğinin içi pamuklanmamış hafif bir göbeği olan erkektir.

Ama kızlar için değişmeyen tek şey yüz güzelliğidir bana göre yüz güzelliğin yoksa ne kadar güzel bir fiziğinde olsa kaybedersin.

Karşımızdakinin ilk önce yüzüne bakarız sonucta güvenilir bir yüz sizi her zaman bir adım öne çıkarır diğer faktörler bunun yanıda size bir artı puan kazandırır.

Bu yüz güzelliğini de iyi bir eğitim,güzel bir karakter ve iyi bir gelirle tamamlarsan işte o zaman seksisindir

İyi çalışmalar dilerim.

Son düzenleme: 16 Ekim 2009
    Azi, TuGhAn, Berkthagar ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    Benim gözlemim güzel,temiz yüz hatlarına sahip erkekler güvenilir algılanıyorlar ve sevgili olarak seçiliyorlar.Sert yüz hatlarına sahip maskülen erkeklerse tek gecelik damızlık olarak
    kullanılıyor.
    Bazı çirkin ama maskülen adamların da çok güzel kadınlarla sevgili olduklarını da görmüşümdür,paralı veya başarılı olmamalarına rağmen.İriyarı bir testesteron manyağı iseniz de (ki halk literatüründe tokmakçı diye geçer) çirkin ve başarsız olsanızda güzel kızlar bulabilirsiniz.

Azi ve slymnasye bunu beğendi.
  5. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Bence ortalama herhangi bir erkek kadınlar tarafından seksi bulunur.mesela çok güzel olmasada plajda ortalama bir kadın size seksi gelir aynı şey kadınlar içinde geçerlidir..yani o doğamızda vardır..yani güzellik seksilik demek değildir.bazı arkadaşlar araba falan demiş yada birine aşık olmak o şeyler başkadır..kadınlar için herhangi bir erkek zaten seksidir heleki istediği erkek dahada çekici gelir..Kenan imirzalıoğlunu gidipte okan bayülgenle aldatan var yani bu anlıktır insanların gözü doymaz kimi zaman tombul kız isteriz kimi zaman japon bazen dar bazen geniş kalçalı jenifer lopezle olsanız bu sefer sarışın istersiniz yani kadınlar içinde benzer bazen kaslı erkek ister bazen atletik bazen tombul bazen mature bilirsiniz çok geniş bir yelpaze ne kadar seksi olsanızda kaslı olsanızda kadına o an tombul biri seksi gelebilir yani bu durum yüce allah tarafından bize verilmiş bir şey ortalama kadın ve erkek zaten seksidir..ancak anahtar nokta arabanız olması tek başına bir şeye yaramaz arabam olsa ne kızlar ayarlarım derseniz bir şeyin arkasına sığınırsınız araba olunca kızlar içeri atlamayacak anahtar nokta kendine güvendir kendinize sorun kız olsanız kendinizle çıkarmısınız..yani kızlar topbul sevecek diye tombul olacak halim yok emin olun o seksapalite hepinizde mevcut ateş ve barut hesabı bilirsiniz...yoksa boyum kısa arabam yok penisim küçük esmer olsam kaslı olsam diye bahaneler uydurarak kız arkadaşsız kalırsınız ve dersiniz ki ulan bütün kızları tipsizler kapıyor..siz özelsininiz unutmayın..

Azi, TuGhAn, slymnasye ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. cagrihalacoglu

cagrihalacoglu Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci, müzisyen
    Yer:
    Feneryolu
    Yeditepe Üniversitesi'nde okuyorum, Bağdat Caddesi'nde oturuyorum..Bu bağlamda size seksi olmanın en önemli unsurunu söyleyeyim..PARA..!!
    Paranız varsa ne six packs ne dövme ne küpe ne sakal..

Kel, göbekli, konuşmayı bilmeyen bir hanzo olun..
    - cüzdanınız ortalama 5 ailenin yeteceği kadar para içeriyorsa
    - altınızda en yarmasından bir de araba varsa; hatta altınızdaki jeep ise ve boyunuzun kısalığından ve göbeğinizin büyüklüğünden o jeep'e binmekte zorlanıyor olsanız bile

en seksi erkek sizsiniz..

Üstte bahsettiklerim gerçeklerdi..
    Olaya realist değil idealist gözden bakarsak, Malefice'ın sıraladığı maddelere katılıyorum..

batihn, Azi, zhu.zhq ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    kadın için surat güzelliği önemli değil demişsiniz okan bayülgen paralı diye seksi olabilir ama şimdi kıvanç tatlıtuğda paralı aralarında fark yok ozaman ne olursa olsun para falan dışında tabi tartışmasız 1 numaralı unsur yüz güzelliğidir kadındada erkektede bunun tartışması bile olmaz..iki aynı fizikte adam getirin birinini yüzü daha yakışıklı tercih ne olur yada 1.75 boyunda yakışıklı birisi manken fiziğinde tipsiz birinden daima daha fazla talep görür kısacası kızların evlerinde okan bayülgenin posterinden ziyade bakın hep yakışıklı kişilerin resmi vardır...tabii para konusunu acıp doğal çekicilikten çıkarsanız tartışma farklı boyut kazanır paranın gücü zaten yeter ona zaten bir şey diyen olamaz ama o ferrarinin içinde şişko olması başka tarkan olması başka..

Azi bunu beğendi.
  8. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu saate uyumadığım için son birşey daha yazayım özellikle yaşı genç arkadaşlara bende 24 yaşındayım ama daha gençlere tavsiyem burada konuştuüumuz boy uzun olmalı paran olmalı araban olmalı gibi şeyler sakın ola ki özgüneniniz sarsmasın nekadar bunları konuşsakta normal tipsiz parası olamayan ama yüzsüz olan ne erkekler valla sürüsüne bereket fıstık gibi on numara kızlarla çıkıyorlar zaten çevrenizde görüyorsunuzdur ama diğer tarafta yakışıklı arabalı ama çakingen birinin kız arkadaşı bile olmayabiliyor..hızlı olan kazanır unutmayın keller her.....

Azi bunu beğendi.
  9. ralf

ralf Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bence hepiniz haklısınız ama ben bi erkeğin bi kadın için değişeceğine inanmıyorum,bunu söylüyorum çünkü herkes başka bi özellikten bahsetmiş ve biz sahip olmadığımız bu özelliklere sonran mı kavuşacağız sırf kadınlar böyle bundan şundan hoşlanıyor diye kişiliğimizi mi değiştireceğiz yani yapmacık olacağız öylemi tamam olduk diyelim ben size söyleyeyim en fazla 1 sene bilemedin 2 sene sonunda gene biz biz olacağız yapımız böyle kardeşim iyisimi biz herzaman doğal olalım bırakın bizim onlar için düşündüklerimizi onlar bizim için düşünsün,bende çok uğraştım sexi olamayı ama olmuyo nasılsanız ölesiniz ve bu yapmacık hareketlerin sonunda üzülen hep ben oldum ve şu anda çok ta fifi böyle daha mutluyum. tavsiye ederim ki sizin içinde böyle olsun.

Azi, Berkthagar ve okaaan bunu beğendi.
  10. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi bütün sayfaları merak ede ede okudum güzel bi tartısma ortamı olmus :D bende bi anımı anlatıyım. bundan 1 hafta önce sınıfta kafamı koymus uyuyodum. yaklasık 2 ders boyunca uyumustum zil caldı falan neyse işte o sırada uyandım ama şeklimi deiştirmedim sadece tekrar dalmak için bekliyorum. sınıfta 3 4 kız vardı aralarında konusuyolardı. aralarından birisi "erkekte yüz çirkinse bile vücudu güzelse bakılıyo yaaaa" dedi ve diğerleri de destekledi :D lise son sınıf öğrencisiyim artık sadece benim duyduğum bu.. istisnalarsa bilmiyorum :D

Azi bunu beğendi.
  11. ralf

ralf Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Profesyonel bi abimizin anketini okuyordum adamın dediği laf sadece vucudum için benle ilişkiye girmek isteyen oluyor diye buradanda dediğin doğrudur mesajı çıkıyo.bence bunları takmamak lazım ne bilim sırf kızlar hoşanacak diye insanların kendisinden ödün vermesi harbi erkek imajına uymuyo bence bu hayat bize bir kere veriliyo bence bunuda başkası için harcamak pek mantıklı değil ,bu iş ilgi çekmeden ziyade kölelik tir kanımca.

Azi bunu beğendi.
  12. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    bencede öyle. sonucta bb ile uğrasan nerdeyse herkezin amaçlarının arasında kızları etkilemekte vardır ama sırf kızları etkiliycem diye hayatımızı kısıtlamanında anlamı yok.kısıtlayan varsada onun biliceği iştir kimse birbirini yargılayamaz sonucta bu konularda

Azi bunu beğendi.
  13. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara

iki tip bakış açısı var, birincisi güdüsel ikincisi ise kurallar ile kısıtlandığımız modern dünya...
    birincisinde kural yok, mantık yoktur... tamamen güdüsel sebeplerden ötürü seçim yapılır...

bir dişiye göre çirkinlik önemli değildir, önemli olan ona sahiplenecek güçlü bir erkektir... hem fiziksel olarak hem karar verici olarak erkek güçlü olmalıdır... kadınına sahip çıkacak, onu bu dünyanın en özel şeyi kılacak, onu çok sevecek, ona çocuk verecek bir erkek...

kadın doğurmaya, erkek üremeye programlıdır. çünkü dünyaya gelen çocuk anne-babanın sonsuzluğa atılmış adeta onları ölümsüz kılan varlıktır. dişi bu eylemde etkendir, erkek çirkinde olsa kadın bu çirkinliği tolere edeceğini bilir ve yeni doğan bebek annenin fiziksel biçimini, erkeğin güçlü iradesini alacaktır... bu tamamen güdüseldir...

bir kadının seksi kılan iri göğüsleri -bebeğine verimli bir besin kaynağı olması- ince bel, yuvarlak hatlar ve geniş ve kalkık bir popo (bebek için sağlıklı bir rahim demek) biz erkeklere bu yüzden çekici gelir...
    bu özellikleri dişinin bir erkekteki fiziksel kusurları önemsiz kılar, çünkü yukarda okuduğunuz gibi kadın erkekten istediği sadece sahiplenme ve onu koruyacak, yeni dünyaya gelen bebeği dış etkenlerden kollayacak bir babadır...

ikinci kısım ise yukarda arkadaşların yazmış olduğu kısımdır... bol para, güzel bir araba ve ona hediyeler alan bir erkek, bu erkek o hediyeleri taşıyacak kadar güçlü olsun yeterlidir. Fakat bu ikinci kısımda da güdüler baskın gelir ve dişi başka erkeklerle aldatmaya başlar...

bunların alt başlıkları vardır ama kaba taslak böyledir... ve ne kadar alt başlıklara inersek o kadar çok karışacak... mesela seri katiller C.Manson, T.Bundy gibi... bilinen 28 kadının katili olan Bundy'nin kadın hayran kitlesi bir rock starı kıskandıracak dereceydi... cezaevinde sayısız evlenme teklifi almıştır. mantık var mı? kadın katiline aşık olan kadınlar!
    mantık yok güdü var, seri katillerin erkek kromozumu baskındır, bu kadını çeken şeydir.
    o yüzden bu konuyu işlerken fazla mantık sınırlarında gezinmemek gerekir...

Azi bunu beğendi.
  14. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    Konuyu baştan itibaren okudum.Çok seviyeli bir tartışma ortamı olmuş.
    Bu yüzden bu forumu seviyorum.Gerçekten bilgili,kişiliği oturmuş,çoğunlukla seviyeli bi şekilde tartışmasını bilen insanlardan oluşuyor.

Konuya gelirsek,bence özgüven ve rahat olmak çok önemli karşı cinsi etkilemek için.
    Yada karşı cinsle sınırlandırmayabiliriz,genel olarak insanları iyi yönde etkilemenin yolu kendine güvenmek ve rahat olmaktır bence.

Azi ve salvadore_xp bunu beğendi.
  15. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    sexy erkek olunmaz doğulur ;)

Azi bunu beğendi.
  16. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Bir zamanlar açtığım başlıkta neler olup bittiğini takip edemeyecek kadar yoğunum.
    Lakin yıllar insanın sekse başını bile değiştiriyor. Sexe bakış ile seksi olduğunu düşünme arasında ince bir çizgi var. Sex size göre maslow'un ihtiyaç hiyerarşisinde Fizyolojik ihtiyaçlar kategorisindeyse teni görebildiğiniz her vücut bir parça seksi gelecektir. Lakin Seks sizin için fizyolojik ihtiyacı aşmış; özen ve ehemmiyet gerektiren duygusal bir paylaşımla beraber dışavurulabilen bir olgu haline gelmişse, seksi bulduğunuz insan sayısı çok az olacaktır. Belki de 1 tanedir, kim bilir ;)
    Sex yapma isteğiyle sexi görünme isteği arasında da ince bir çizgi vardır. İnsan sürekli sex yapmak isteyemeceğini gibi sürekli sexi görünmek de istemeyecektir. Yani body bulding e yıllarını vermiş define bir sporcu "ne kadar da sexi oldum" diye düşünebiliyor iken bazen de bu yönünü ısrarla göz ardı edecekdir.
    Her kişinin kendi penceresinden baktığını düşünürsek gayet orjinal fikirlerin olduğu, sexi her anlamda irdeleyen, dolu dolu bilgilerin olduğu bir başlık olmuş dersem pek de yanlış olmaz sanırım...

Azi bunu beğendi.
  17. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    kadınlarin da hayata bakışı farklı. ancak bu buyuk cogunluk. He bu yas 27 olmaz 30 olur ama sonucta olucaktır mutlaka.

ortalama 27 yasına kadar her sey güzel gidiyor onlar için.

Ancak 27 yasında sihirli bir değnek. Kız büyüdü haliyle evlenmesi lazim. Ancak aile içinde sürekli evlenmeye yonelik evde kalican evde kaldin sohbetleri.

Keza erkek icinde farklı değil ya . Bu durum turk tipi aile yapısında mevcut.

Hatta kiza kismet dahi ararlar.

işte simdi hayatlarda nasil dönüm noktası oluyor göreceğiz.

18 inden 26-27 sine kadar eğlence ve etkileyici cekici erkek pesinde koşan kızımız birden istikamet değişiyor.

Cunku artık isin icine farklı kavramlar giriyor. Yuva kurmak.

Artık iş hoslanmadan sevgiden falan cıkıyo artık mantiğa dayaniyo.

Kaldıki iddia ediyorum kadınların yuzde 90 ı büyük ölçüde hatali seçimler yapar ve mazosist gibidirler.

Bu hazreti yusuf dan beri böyledir. Hikayesini bilenler bilir.

O yuzden burada tip yakısıklılık cekicilik gibi kavramlar belirli bir yere kadar gider.

Kizlar bir gün kadın olur ve o beyenmedikleri adamlarda onlar için en iyi eş adayı.

Bu arada 27 yasında bir esprisi var. Neden 27?

en az 28 yasında hamile kalınacak o arada diyet ve sporla kilolar verilecek.

29-30 arası normale dönülecek.

Alin size farklı bir bakış açısı.

bu arada ortayas kadinlarin aradiği siyah ve beyaz renkler değildir.

Tam anlamıyla Gri renkleri ararlar.

Çok işkence gören bu bedenler artık doğruyu bulmuştur ne yazıkki . Mazoşizmi aşk zannederek geçirdiği zamanların kendilerinin akıllanmalarını sağlar.

O yuzden kadının ruh dunyası karmaşıktır. Sizinle flört eder ama neden flört ettiğini bile bilemessiniz.

Her seyde oldugu gibi bütün konunun özü ince detaylarin içinde gizlidir.

Kısacasi kizlar uzun bir müddet mazoşist yaşamaktadir. Ancak bu onları bir gün akıllandırıyor nede olsa.

Yani 18-27 arasi yakisiklilik cekicilik fizikse

27 den sonrası bunları bi değeri kalmiyor arkadaslar.

O yuzden işte çevremize baktıgımızda birbiri ile alakasız çiftler görüyoruz.

iş sevgiden heyecandan haz almaktan cıkar bi saatten sora.

Tamamen mantıktır bir cok kisi için.

Ben detayları kacırmam o yuzden hayati iyi analiz ederim. Gözlemlerimdede asla yanılmadim simdiye kadar.

bir kadinin duygu ve dusuncelerini anlamaniz inanılmaz derecede zordur.

kadinin ruh dünyası erkeğe benzemez.

Onları anladıgınızı zannettiğinizde yanılmıs olarak bulucaksınız kendinizi.

saygılar.

Azi, zhu.zhq, "the rock" ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  18. kujum

kujum Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    açıkcası hiç bir zaman ne arabası olan ne de brad pite(ki artık brad devri bitti,en azından benim için:D) benzeyen bir erkeği seksi bulmuşumdur..

belki klasik gelecek ama,şu devirde aldatan erkekler çok fazla olduğu için,yanındaki kadına gerçek bir erkek gibi davranan,dürüst erkekler her zaman favorim olmuştur,ister kası olsun,ister 100 kilo olsun farketmez,adam olsun gerisi boş..

Azi, Setenay ve kaaneroz bunu beğendi.
  19. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0

Bu söyledikleriniz genellikle uzun vadeli ilişkilerde aranan şeyler,bunların bir bayana "seksi" geldiğini ilk defa duydum,şaşırtıcı.

Azi ve Setenay bunu beğendi.
  20. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    işin felsefesine girersek, seksi ile ne kastedildiğine de bakmak gerekir.

seksi kelimesi çoğu kişi için ilk bakışta sadece cinsellik odaklı bir "mertebe"yi tarif ediyor gibi görünse de, bazıları bunu yakışıklı, çekici erkek anlamında da kullanıyor.

yani, ne şekilde seksi olmak istediğinize bağlı olarak, nasıl seksi erkek olunur sorusunun cevabı da değişecektir.

yani bir damızlık mı olmak istiyorsunuz, yoksa güven veren, kadına dişiliğini duygusal anlamda yaşama ortamını hazırlayan, etken/edilgen ilişkiye olanak sağlayan bir erkek olarak mı kabul edilmek istiyorsunuz?

önemli olan bu.

aslında çoğu erkeğin cevabı ilki olacaktır :)

bunu amaçlayanlar için VG iyi bir yol. toplum içinde görsel olarak sivrilmek, göz almak önemli. giyinmesini bilmek, "tecrübeli" olmak.. yani bu iş için doğmuş bir adam görüntüsü vermek.. bence bunu amaçlayan kişi için iki anahtar kelime var; dış görünüş ve tecrübe.. tecrübeden ne kastettiğimi de anlamışsınızdır.

diğeri için para iyi bir yol gibi görünebilir. ama bence değil. ya da yeterli değil. statü de önemli görünebilir ama o da yeterli değil. bence bunun için önemli olan para, statü gibi değerleri ne şekilde elde ettiğiniz. yani, bu metaları pençelerinizle mi aldınız, düşseniz de kalkıp savaşmaya devam mı ettiniz yoksa "iyi mayışlı bir işte" pinekleyip, zamanla yükselip fazla para harcamadan, biriktire biriktire bir idari işler müdürü, bir burhan altıntop mu oldunuz? bence bu ikinci tip seksi erkek sterotipine talip kızların aradığı, elde edilen sonuçlar değil, o sonuçlara ne şekilde ulaştığınız, yani bir "acil durum"da kızın ne kadar "kahramanı" olabileceğiniz.

seçim sizin :)

Azi, Berkthagar ve redbaron_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş