Seviyorum fakat ..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve MyShadowKing tarafından 27 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Sizden yasca kücük olabilirim ama kadinlari cok iyi tanidigimi düsünüyorum. hatta öyleki bircok ülke gezdim ve dünyada cok cesitli bayanlarla birlikte oldum. tek gecelik yada kisa iliskilier icin dis görünüs, özellikle vücut cok önemli. Para herseyden önce gelir tabiki bayanlarin büyük bölümü para icin sacma sapan adamlarla birlikte olabilirler. Paran yoksa vücut yapacaksin 2. en iyi silah. 60 yasinda adamlarin 20 yasinda fakir kizlari cok rahatlikla tavladiklarini gördüm. Ama bazi bayanlar vardir cok ciddirler ne vücut ne para onlari kandirabilir. tek istedikleri adam gibi adamdir. o kadinlarda malesef cok degildir dünyada. buldun mu direk evleniceksin :)

MyShadowKing bunu beğendi.
  2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    aslında ergenlikte gerçek aşk yaşanır çünkü bu dönemdeki kızlar erkekte paraya fit vücuda hatta yakışıklılığada bakmaz konuşmasını bilin rahat olun cafeye yada sinemaya gidecek kadar paranızında olması kafi en güzel kızla unutulmaz aşkı yaşarsınız eğer utangaç değilseniz ve işi biliyorsanız tabi öğrencinin görevi öncelikle ders çalışmaktır ama bu dönemde herşey safken güzel bir kız arkadaşınızın olmasıda hoş bir şeydir lise ve üniversiteden sonra aşk ve duygusallık bir kenara atılır ve mantıklı düşünülür lisede sadece konuşmanıza bakan hanımkızımız artık ilk önce kariyerinize bakar öncelikle en çirkin beş parasız kız bile uzun süreli ilişkilerde dikkat ederseniz ev ister araba ister bankada para ister ilerde paranız azsa kariyeriniz berbat olursa ise bence macera aramaya gerek yok çünkü canım cicim aylarından sonra sıkıcı ve stresli bir hayata merhaba demiş olursunuz evlilik veya uzun süreli ilişkilerde paradan sonra cinsellik gelir sanmayınki evlilikler sadece parasızlıklardan bitiyor eğer cinsel yönden eşinizi mutlu edemiyorsanız ilişki emin olun biter ne kadar iyi insan olursanız olun biter yani tekrar paraya dönersek kadınlar parayı sever hayat görüşü ne olursa olsun ancak bazı kadınlarla sevgili olmak için çok bazı kadınlarla sevgili olmak için daha az paraya ihtiyaç vardır bana sorarsanız multi milyoner olamasanız bile ciddi karar vermek zorunda kalırsanız kazancınız ortalama üstü değilse bu işlere bulaşmayın derim çünkü sadece kadınlar konusunda değil artık insanlar başarılı kişilerin laflarını dinliyor bu bir gerçek tiple,kasla,mütevazilikle bir yere kadar herşey

Son düzenleme: 16 Mart 2013
    Mehmet7, oguzaltindal, sessizCiglik ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hepınıze tesekkurler.
    Aslında hersey olacagına varıyor suanda kızla konusuyorum acıldım ve cıkıyoz gıbı bısey kızın cekıngenlık sorunu var ve ben onu sevıyorum gerısı teferruat benım ıcın yanı her sorunun ustesınden gelırız dıye dusunuyorum.Hepınızden az cok bılgı edındım mantıklı sekılde yonumu bulucam bu bılgılerle ınsallah. hepınız saolun varolun.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  4. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    @rockybalboa7= kelimesi kelimesine katiliyorum özellikle bu söylediklerin Türk, Akdenizli ve Hispanik kizlarina tam olarak uymaktadir. Eski sovyet kizlari bir üst kademedir. Herseyi erkekten beklerler, zengin olsun, cinselligi iyi olsun güclü olsun, bütün herseyi o yapsin ben hicbirsey yapmayayim gezeyim tozayim isterler. Bati ve kuzey avrupa kizlari ise erkek gibidir. oralarda kadin erkek esitligi abartildigi icin cogu ekonomik olarak güclüdür ve erkekte paradan önce yakisiklilik ve karakter ararlar. Özellikle Alman ve Iskandinav kizlari böyledir. Gerci onlara uzun süre katlanmakta zordur.
    Yine dedigin gibi en temiz en saf ask belki de gercek ask lise yillarinda yasanir. Üniversitede bile yavas yavas o dogal seleksiyon baslar. Mesela mühendislik, tip ögrencileri 1 adim hep öndedir digerlerinden.
    @MyShadowKing= kiymetini bil eger cok seviyorsan. biz millet olarak agresif ve kiskanciz. heleki senin yaslarinda bi iliskiyi sürdürmeyi beceremeyiz. En ufak seylerden olay cikarip kavga ederiz. cocukluk edip küseriz filan. Kizlar iliski ilerledikce o yaslar cok severler. toz pembe olurlar gözleri hicbirseyi görmez. erkeklerde sacma kiskancliklar yaparlar kizlari üzerler sanki kiz onunmus onu hic terkedemicekmis gibi davranirlar. Ama sunu unutma kizlar sabirlidir ve 3-5 affederler. Bir kere bitirince bir daha dönmezler.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ilk sevgilim alman bir kızdı çok çalışkan ayakları yere basan güçlü biriydi normalde bayanların erkeklere yüklediği işleri o zevkle yapıyordu bende zaten bu tarz kızlardan hoşlanırım

6. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Buyuyunce ısıme yarabılır tesekkurler :))

Sayfayı Paylaş