Sevgiliniz sordu. Benimle ölüme gelirmisin ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve doggetman tarafından 21 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Benimle ölüme gelirmisin ?

Anketin kapanma tarihi 5 Haziran 2011.
  1. Gelirim.

29,6%
  2. Ben senin için ölemem.

25,9%
  3. Gelirim ama el frenini ben çekicem.

3,7%
  4. Şimdi bu sorunun zamanı değil.

18,5%
  5. Sen benim için ölüme gelirmisin ?

22,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    ben olmem kardeşim canım tatlı :D niye olcez ki anlamadım hem saçma hem günah... bu sevgilim karım anam babam olsa dahi hiçbirşey için boşu boşuna olmem fakat söz konusu vatansa gerisi teferruattır.

birde şunu solemeden geçemicem ne çok olmekten kormayan varmış herhalde internetin verdiği bi cesaret olsa gerek :)

2. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    gerçek aşkı bulursam onun için ölebilirim ama boşu boşuna ölmek enayilik ...ölmek ten kastım intahar değil ama... ölmek anlık bir olay ölümden korktuğum için ölmekten kormuyorum aslında diğer tarafa hazırlıksız gideceğim için ölmekten korkarım..

3. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    "sen git ben arkadan geliyorum..."

güvenip de giderse yalnız bırakmak olmaz,nezaketen...

4. yavuz88

yavuz88 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    "kale duvarının arkasında cesur olmak kolay" demiş ünlü bir ilkçağ filozofu.
    çok da doğru söylemiş, burda hemen ölürüm, hadi ölelim, ben hazırım, yeah beybi diyen arkadaşlar, o durumla karşı karşıya kalınca nasıl yusuf yusuf olacaklar acaba :D

uzaktan konuşmak kolay tabii, hele internette konuşmak daha da kolay:)
    bu arada benm ölmem Damla yı kurtaracaksa ölürüm, ama boku bokuna da gidip ölmeye çalışmam bi ankete "ölürüm" yazdım diye :)

5. cappi

cappi Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    valla cevaplamayayım dedim ama artık tutamıyorum, sevgilisine onunla ölüme gitmeyi teklif edecek bi kızın(nası bi psikolojiyse) geçtim zaten..ben gelmem aga, gidene eyvallah

6. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Bu soruya kızın gönlü olsun diye evet denilebilir; ama gerçek anlamda evet diyecek olana pek inanmam. İnansam da mantıklı bulmam. Böyle bir sorudan ziyade böyle bir durumla karşılaşsam ve kızı dinlediğim takdirde hayati tehlike söz konusu oluyorsa, onu çaydırmak için elimden geleni yaparım. Baktım olmuyor "sana eyvallah" derim. Aşk, sevgi mukaddes ve gerçek anlamda az rastlanır duygu ve paylaşımlardır. bu duygular Elde edildiğinde onu muhafaza etmek, azim, sabr, cesaret ve bir düzine fedakarlık gerektirir. Ama işin içine can girdiğinde Dünyanın en paylaşımcı insanı; saf çıkarcı ve bencil bir havaya bürünür. Yaşamı seven bir insan için geçerlidir bunlar elbet. Yaşamı sevmeyen bir insan için ise bir kız için ölüme gitmek çok basittir ki zaten o kız için değil, yaşamı sevmediği için gidecek, kız için gidiyormuş gibi görünerek de giderayak gönüllere adını mıhlatmak isteyecektir. O zaman bu da sevgilin için ölüme gitmek denemez; gidiyormuş görünmek denir ancak.

Sayfayı Paylaş