Sevgiliden Ayrilma

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve erdemkarakoc200 tarafından 1 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. erdemkarakoc200

erdemkarakoc200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Denizli
    Selamin aleyküm arkadaslar. Benim 7 Ay 1 haftalik bir iliskim vardi ama kiz arkadasim benden sogumus öyle dedi. Önünde 1 senesi varmis ders calisip üniversiteye gitmek istiyormus. Bosa gecirmek zaman kaybetmek istemiyormus oysa bana yemin etmisdi beraber gidicez diye söz vermisti. Bende bundan 1 hafta öncesinde gittim ayni dershaneye kayit oldum üstelik ayni sinif. Okullarda ayni yan sinifta bizim. Hersey farkli diyor artik sevmiyorum demiyor ama sogudum cok sktin diyor. Daha önce bu kadar uzun iliskisi olmamis kimse icin aglamamis kimseyle bazi seyleri yasamamis vs. sizce bu saatten sonra ne yapmaliyim arkadaslar ?

2. introomen

introomen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yol ver gitsin. mazerete bak soğumuş.

3. erdemkarakoc200

erdemkarakoc200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Denizli
    Ders calismam lazim falanda dedi kafam cok karisti ya :S

4. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Yalan, başka hoşlandığı biri var hayatında.. Unut gitsin dostum .. thums:

5. erdemkarakoc200

erdemkarakoc200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Denizli
    Usta öyle bi kiz degil ya bugün aradim agliyordu ya öyle yapacak birisi degil cünkü :(

6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Ders çalışmana bak, sporunu yap takılmana devam et. ÖSS zamanı ders çalışıcam tarzı bahanelerin gerçek olduğuna inanmıyorum.

7. erdemkarakoc200

erdemkarakoc200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Denizli
    Haklisiniz. Ben haylazim lise 4 oldum ama ders calismiyorum sinav yaklasti artik bir yerlerden baslamam lazim. Yüzücüyüm ben yüzüyorum her gün giderim pasalar gibi antrenmanima yaparim. Bende inanmiyorum sirf ders calissin diye kac saat mesaj atmiyorum aramiyorum.

8. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    nedir bu kız tripleri hep aynı şeyi yaparlar sıkılınca ayrılalım modlarına girip ağlayıp zırlarlar eğer sııkıldıysa ona zaman tanı 2 3 ay kendi haline bak senin dediğin gibi bir kız ise zaten o 2 3 ay sonra senin peşinden koşacak hale gelir

9. erdemkarakoc200

erdemkarakoc200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Denizli
    insallah usta ya insallah artik pek takmiyorum geri dönecek olursa bakalim eski ben olacak miyim fikirlerim cok degisti artik ya

10. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    eğer gerçekten ders çalışacaksa rahat bırak yazık etme kızın hayatına.ha eğer yalan söylüyorsa salla gitsin seni sevmeyeni sevsende uzun sürmez bıkarsın zaten.

11. erdemkarakoc200

erdemkarakoc200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Denizli
    Kardes ben ona hep zaman tanidim kac saat konusmadik ders calissin diye yemin etti bana gitmicem seninle beraber gidicem neresi olursa dedi ama simdi engelliyorsun diyor bana neyse ya oluruna biraktim herseyi sagol yardimin icin

12. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    Fazla kafaya takma kafayı yersin.bi bak bakalım gözlemle takip et vs. Çıkar birseyler

13. erdemkarakoc200

erdemkarakoc200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Denizli

Önceden en yakin arkadaslarina anlatirdi ayrildik diye ama bu sefer söylememis haberlerini aliyorum bakalim hayirlisi

14. SlavenBilic

SlavenBilic Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kardeş takma kafaya sporunu yap dersini çalış... İyi bir üniversite kazan zaten orada bulursun ciddi birisini... Üniversite hayatı daha canlıdır sen kafana takma üniversite hayatını düşün.

Spora devam et :)

15. erdemkarakoc200

erdemkarakoc200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Denizli
    öyle diyorsunda tüm yasananlar hatiralar hic birisi olmuyr be. Allaha sükür sagligim yerinde ama kalbim onu istiyor be ondn baskasini istemiyor iste ne yapacagimi bilmiyorum bu cok saf abi bu üniversitede yapamaz bozulur abi ortami biliyorsun korkuyorum

16. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    öyle salla malla yazanlara inanma sen sonuçta sevmişsin kardeş bu kadar kolaymı pes etmek aşkından vazgeçmek bence zorlamalısın sen diyosun ki bu kız sonuna kadar gidecek kız ama bu aralar stresli kafası karışık tek yapman gereken biraz ara vermen ona fazla karışmaman belkide bu baskıcı hayattan sıkılmıştır acısını senden çıkarıyordur aşkını sevgini 2 dkkada salla demekle unutma salla desen ne olur o kadar şey yaşamışsınızdır bi salla ile kolay mı sallamak ? !

17. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Seven her türlü,her zaman,her yerdeyken sever.Öss falan boş bahaneler.Oluruna bırak.

18. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    bırak dostum kız zaten senden vazgeçmiş. Üstüne düşersen gözünden iyicene düşersin sallamayacaksın bu durumda istediğin kadar peşinden koş kendini küçük düşürmekten daha fazlasını yapamazsın. Oluruna bırak.

19. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    kardeşim kızı çok seviyorsan ve KIZIN DA SENİ SEVDİĞİNE İNANIYORSAN kızın çalıştığı kadar çalış ve aynı üniversiteye git sonrası senin yeteneklerine kalmış....

20. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Kızı tanımıyorum ama bunlar hep bilindik bahaneler çalışamayacağından korksa öncelikle birbirinize daha az zaman ayırmanız için konuşurdu baktı ki olmuyor sınava kadar görüşmeyelim derdi baktı ki sen gene rahat vermiyorsun o zaman bitirirdi. Başkasından hoşlanıyordur yada biri gelip buna onu sevdiğini söylemiştir bununda kafasına yatmıştır sanada bahaneler üretiyordur. Kızların göz yaşlarına inanmam ben onlar için ağlamak nefes almak kadar kolay. Sen hiç çabalama bırak ne yaparsa yapsın ilgilenme dershanede orda burda kafanı bile çevirip yüzüne bakma o zaman onun zoruna gider ve o sana yapışmaya başlar. Kızlar erkekler için; "Hepiniz aynısınız" der. Ama aslında kızların hepsi aynı :)

rockybalboa7 ve F35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş