sevdiğiniz kişiyle arkadaş kalmak . YARDIM .!!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve captctlk tarafından 11 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlarım herkese merhaba moralim çok bozuk şaka gibi ama sizden başka konuşacak kimsem yok.
    Ben bundan altı ay önce bi kızla tanıştım ama çok sevdim bu kız bir ay sonra beni terk etti başka biriyle çıktı.
    Ben bunada katlandım. Kız sevgilisinden ayrıldıktan sonra. Bir hafta önce kızı aradım. Çok mutlu oldum ama çünkü aylar sonra onunla konuşuyordum :) onu ne kadar çok sevdiğimi söyledim ona. Bana dediği şuydu; ilk başta bana karşı ne hissediyosan bende sana karsı onu hissettim dedi. Ama olmaz dedi. Arkadas kalabileceğimizi söyledi. Ben bunu dün tekrar aradım. Arkadas kalabileceğimizi ve onu kaybetmemek için en iyi yolun bu olduğunu söyledim.şimdi size soruyorumben nasıl sevdiğim insanla arkadas kalabilirim ? Çok kötüyüm suan o kız baska bir çocukla konuşuyo. O kadar sıkıldım ki artık kendimi biyerden atasım geliyo ...:mad:

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    iyide senın sevgın arkadasca degılkı sen onu kadın olarak cınsel manada sevıyorsun

bu durumda sevgın devam ettıgı ıcın arkadaslık olma

canın sıkılır

bosver kızı hayatına bak o baskasını bulmus senın neyın eksık sende bul bırını

Turkhero ve ---RamSes--- bunu beğendi.
  3. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Nasıl miden kaldırıyo başkasıyla konuşmasını bu kadar aciz misin ? ww ben olsam şahsen aramazdım hiç keşke sende öyle yapsaydın böyle yaparak itibarını düşürmüşsün aciz göstermişsin kendini kusura bakma ama durum böyle valla.. kimseye minnet etme aşkından ölsende gebersende

4. H3R0

H3R0 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Tek çözüm git başka kız bul bak nasıl unutuyorsun sana bi abi tavsiyesi benden bu kadar büyük bir mesele haline getirme hayat herşeye rağmen devam ediyor bunu aklından çıkarma.

5. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Güle başka isim versen farklı kokar mı dostum? Arkadaş kalıp anca kendini üzmeye devam edersin git başkasını bul etrafta o kadar güzel kızlar var.Onlarla takıl,gez eğlen sadece bir kişiden ibaret olmasın aşk. Evleneceğin kadını bulduğun anda işte o zaman dur.

jkdo bunu beğendi.
  6. SUPER HUMAN

SUPER HUMAN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SAĞLIK ÇALIŞANI ve PERSONAL TRAİNER
    Yer:
    İSTANBUL
    Kaliteni düşürme. Yerinde olsam başka biriyle konuşan bir kızın yüzüne bile bakmam. Hiç kimse ama hiç kimse vaz geçilmez değildir. Yaşın daha çok genç ve ilerki zamanlarda karşına mükemmel kızlar ( iç ve dış güzellik olarak ) çıkacak ve buraya diğer kız için yazdıklarından pişmanlık duyacaksın, gülüp geçeceksin.

Zamanında ben de dahil buradaki bir çok arkadaş aynı duyguları yaşadı. Yerinde olsam cep numaramı bile değiştirirdim. Bırak o gelsin.

7. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Oncelikle soruna cevap vereyim sevdigin biriyle arkadas kalamazsin canin acir... Yasini goz onune alirsak sevgi dedigin sey tutku bana gore. Baskasina gitmesi bu tutkuyu biraz daha alevlendirmis o kadar.

Sana demislerki git baskasini bul, aciz misin, sana layik degil falan filan. Tabiki git baskasini bul :) ama niye onu egale edesin ki? Dursun kenarda arada bir arar ihtiyaclarini giderirsin fena mi? Zaten bu yasta hayat arkadasini secek halin yok .

Kari-kiz konusunda gurur,ego, kendini begenmislik falan olmaz.

8. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Kaçan kovalanır güzel kardeşim. O senden uzaklaştıkça sana daha cazip göründü bence, aynı durumu bende yaşadığım için biliyorum yeni bir kızla sevgili olmaya bak.İnsana en çok koyan çabuk unutulmaktır, ve gerçekten insanın zoruna gider.Hele'ki seni o kızla görsün emin ol sana dönme ihtimali bile yüksek tabiki diğer kızında duygularıyla oynamaman lazım biraz karışık ama sen mantığı anlamışındır.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:41 ----------

Bende derdimi anlatacagım yakında.Benim yazdıklarımı okuyunca haline şükür ediceksin eminim

9. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    17 yaşındasın.
    normal o yaşta böyle duyfgular.
    en güzel yaşlar bunlar, üzülüp kendini kahredeceğine git hayatını yaşa.
    ileride hatırlar gülersin sadece, o yüzden hiiç uğraşma yok arkadaş kalayım falan.
    çok seviyorum gibilerinden cevap verebilirsin, inan bizler de çok sevmiştik derim sana. ama şimdi unutuldu gitti hepsi.

arkadaş kalmak yapacagın en kötü hata olur, unut gitsin o yüzden, hayatından çıkar.

selim4141 ve jkdo bunu beğendi.
  10. Bodman94

Bodman94 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bncede bosver zamanla unutursun .. Fck stress go bench press :)))

11. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaş kalabildiğin ellerini aç allaha dua et...

12. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    konu sahibi unutsa bile 1 sene aradan sonra konuyu tekrar uplattığın için tekrar hatırlar artık

13. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    :D:D:D konu 1. sayfadaydı güncel sanıyordum :D:D

14. mhmd0021

mhmd0021 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları: