Sevdiğin Kızın Biriyle Çıktığını Sonradan Öğrenmek

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve boyka06 tarafından 26 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43

Abi sana karşı forumda bir saygısızligim olduysa Özür dilerim.Korktum şimdi beni bulup benide indiriceksin diye

example bunu beğendi.
  2. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Oyle dusunmeye calisiyorum yapcak bisey yok başka

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Kardesim Estağfurullah ne saygisizligin olucak benim hayat stilim ekmegin icin kendin için ailen icin savas ama soz namussa herseyi yap.

mericboss99 bunu beğendi.
  4. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Hepimizin hataları olabilir, bir şarkıyla, bir film ile, bir kızı seven ben olduğum için saçmalığın ve hatanın en büyüğü bende 1 yıl konuştuğum kızla polislik oldum ailemden uğruna vazgeçeceğim spor'u bile bırakmak istedim tecrübeyle sabitlenmeden öğrenemiyorsun şimdi milyon tane kızla konuşayım, ne değişecek? yarası da acısıda burda. Kimse kendini üzmesin kendinizden ve spordan ailenizden başka bir şeyi sevmeyin.

5. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Cok dogru soyluyosunuz sizede cok gecmis olsun lanet olsun ki bu pis durumlar bizim gibi insaligi duzgun kisileri buluveriyor,oysaki biz karsiliksiz ve saf duygularla baglanmisken kendimizi sunmusken herseyden vazgecerken onlar bizi pisligin icine surukleyip birakiyor ve en kotusu ne baska bi kiz ne baska bi zevk nede hayat artik anlam vermiyor.

HushMoney bunu beğendi.
  6. theworlds2

theworlds2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    :D

7. example

example Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Body Building & HOST.
    Yer:
    Sariyer
    Herkezcikler birseyler yazmis bir hikayede benden gelsin dedim ; ben 2 sene boyunca bir kizi sevdim o bunu biliyodu 2 sene vazgecmedim yolda karsima cikiyordu bakisiyorduk biliyordu hislerimi bir gun kardesimin ask.fmine biri benim hakkimda ciktigim varmi diye sormus ve kardesimde olmadigini soyleyince numarami istemis ( bu arada bu kiz o asik oldugum kiz) bir gun eve gittigimde whatsapp:dan mesaj geldigini gordum bir baktim bu o asik oldugum kiz konustuk falan ( beni merak etmis iyimiyim falan :) ) konusmaya basladik hala seviyomusun diye sordu bende evet dedim senin yoklugunla idare etmeye calisiyorum dedim ya ben olsam dedi iyi falan dedim super olur dedim ( bu arada cikmaya baslamis olduk ) mesajlasiyoruz iste o sirada bisi ogrendim arkadaslardan bu kiz bana yazmadan 1 hafta once 2 senelik iliskisini yeni bitirmis kisacasi dermani bende bulacak aklinca iste ben hep iyi bir iliski kurmaya calistim her mesajim 2 3 satirdi ama o sadece surekli online yani cevrimici olmasina ragmen kesik mesajlar atiyordu ( evet, oyle, aynen gibi v.s ) bazende guluyordu hic cumle kurmuyordu kimle konusuyosun diye soruyordum kimseyle diyordu ama megersem eski sevgilisiyle konusuyomus bende bunu biliyodum neden bana dondun dedim cunku senin sevgin 2 gunluk degil dedi hicbir umit yokken beni sevdin dedi ama yalan soyluyordu bana hep seni seviyorum diyordu ve tabiki yalandi :). Sonrasinda bir gun gina geldi konusmuyordu whatsappda cevrim ici olmasina ragmen gec cevap veriyordu ve kesik cevaplar veriyordu ben ayrildim 3 veya 4 gün gecmedi isten geliyordum baktim sahilde bu ve eski sevgilisi yanyana oturuyor kiz beni gorunce cocugun arkasina saklanmaya calisti su anda benim onu gormedigimi saniyor ve hicbirsey olmamis gibi yuzume bakip gulebiliyor iste buda benim garip sevgimin bana yasattigi ve dusununce yuzumde sadece tebessum biraktigi bir ani oldu ( bu olay 2 ay once oldu. ) Ogrendigim tek seyde sevdigini sana seni sevdigini soylemesinden cok hissettirmesi gerektigini ve seviyorum demekle olmadigini bir kez daha kanitlamis oldu. Son zamanlard seviyorum kelimesi havalarda ucusuyor fakat ne sevgi ne baska bisi yok ortada bi biz gercegiz bide yuce yaradan. :rolleyes:

HushMoney bunu beğendi.
  8. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Muro cocugu denize aticaktin cok yanlis yapmissin ben olsam orada oldururdum heralde asla gelemem gelemedimde. Ben okula ilk basladigim gunlerde ayagim kirilmisti vucut calisiyodum o sebepten mma yapamıyoduk yaklasik 25 kg falan aldim 15 kg kasdi sadece e baya sisik duruyodum diger kizlarinda cok dikkatini cekiyodum ama sorun suydu onlar benim cekmiyodu sadece intikamimi almisim ama onu kiskandirmak icin baska kizlara yanasiyodum en son 2 3 gun sonunda yanima geldi dediki o kizlarla gorusmeni istemiyorum sen ne karisirsin dedim oda istemiyorum gorudmuyuceksin hala kopek gibi beni seviyosun biliyorum dedi bende kufur ede ede kovdum bi kac kez daha geldi ama her geldiginde ben kendimi tutamamayip tuvalete gidip hungur hungur agliyodum abi en son bana baskasini sevdigini diyince agiz burun girdim ... oldu gitti yanimdan sonra ailesi falan geldi iste o anlattigim kuzenler falan onlari okulda elimde oynadigim sus bicagiyla biraz canlarini yakinca okuldan falan altildim tabi o gun babam ogrenmis oda kusanmis gitmis babasiyla kavga etmis sonra ben tum ... anlattim yakin arkadaslarina suan okulda trk basina benidr attilar okuldan ama hâlâ abi hatirlamamak icin ugrasiyorum dun gece ruyamda gordum lan oylr bi agliya agliys uyandim ki kafayi yiyodum ya kendi kendime sesler falan duymaya basladim lanet olsun sevmek iğrenç bisey insanı mafediyo herseyini aliyo suan telefonumda dinleyemedigim muzikler var dinlesrm biliyorum ki garanti intihar ederim bi kez daha. Telefonum heryeri bizim resimlerimizle dolu bana ayrilmadan demistiki onları silme tarihleri yaziyo ustunde o iste onu dedi ya ben galeriye 17 temmuz ayrildigimiz gundrn beridiri girmiyorum , giremiyorum zaten girsem ölürüm orada eminim kendimi biliyorum bunlari buraya niye yazıyorum bi gün bana bisey olursa insanlar yasadiklarimi bilsin cunku yasamak kavrami bana cok uzak her turlu seyi yapiyorum ama olmuyo yinede kafami yastiga koydugum an anlim ona gidiyo ne uyku ne huzurum var hayat bos anlamı hic yok gibi geliyo bu yazdigimi okuyan herkeze söylüyorum akliniz varsa sakın birisine adii olmayın sizi cidden asla birakmiyicak birini bulana kadar hatta .... edin onada asik olmayın kendiniz icin yasayin bosverin lanet olsun karsiliksiz olarak kalbimizi ellerine vermemizin onlar icin hicbir anlami yok.

example bunu beğendi.
  9. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Bakiyorumda Herkesin hikayesi ayri film olurmus,her tür insan var malesef,kimisinin karsisina ahlaklisi,kimisine ahlaksizi cikiyor.
    Dogru insani bulmaniz dilegiyle,spora devam,o sizi hic birakmaz :)

example, HushMoney ve frodobagins000 bunu beğendi.
  10. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    önceki sayfada columbu çok güzel bişey söylemiş: hayatta her şeyi önüne serseniz hakkını ödeyemeyeceginiz kadınlar da çıkabilir karşınıza.
    benim üniversitedeki kız arkadaşım işte tam da böyle bişeydi... 11 yıldır görmedim ama, hala dua ederim ona.. çok zengin bir babanın kızı bu. tabi ben o zamanlar züğürtün önde gideni... benim aylık harçlığım 60 milyondu, bu kızın aylık harçlığı tam 600 milyon. Allah var parasını yemedim. ben ona değil, o bana uyardı. iskemlede çay içer, 1 liralık dönerden yer, dolmuş yerine yürümeyi tercih ederdik. okumaya niyetim yoktu, okulu da uzatmıştım. okulumu bitirmeme sebep de bu kızdır. okul uzadığı için babam harçlığı kesti :) harç para mı da vermedi. yana yana para arıyorum. o sıra kurban bayramı. bu kız naptı biliyor musunuz? ailesi batıda idi ama o doğuya dedesinin yanına gitti tatilde. ben sandım özlediği için gidiyor, meğer alacağı bayram harçlığıyla benim harç ücretimi yatıracak. gelirken otobüsü karda yolda kalıyor. 2 günde ulaştı yanıma. ben merakımdan ölürken, o iner inmez bankaya gidip benim harç paramı yatırmış. ve bu kız daha 17 yaşında... ben de onun için az fedakarlık yapmadım.
    çay bahçesinde çay içerken, bu sandalyeden yere düştü, bayılmış.. hastaneye götürdüm. doktorlar telaş içinde. beni çağırdı doktor, "kızın vücudunda 1 gram kan yok, hemen kan merkezine git 2 ünite kan alıp gel" dedim ki kaç para bu kan? toplam 100 milyon.... zengin mi zengin bi abim var. koşa koşa onun yanına gittim. abi dedim acil 100 milyon... abimin cevabı. "ulan ben 100 milyonu nasıl kazanıyorum senin haberin var mı?" kızın ailesini da arayamıyorum, beni bilseler öldürürler..
    ordan çıktım, kafeleri dolaşıyorum, hayatımda 1 kişiden bile borç istemeyen ben, o gün borç isteyecek adam bulamadım. yolda hem ağlayıp hem koşarken karşıma okulun 2 o...pusu çıktı. birini daha önce dövmüşlüğüm var. kafeden çıkıp son model mercedese biniyorlar.kolumdan yakaladılar . hayırdır? dedim ki kız hastanede, para arıyorum, kan almam lazım...
    kızlar bana "sen hastaneye git, biz alıp geliriz" 1 saat sonra alıp geldiler...
    ama varya, o kız için kaç adam dövdüm hatırlamıyorum. yolda çarpanı, korna çalanı, yan bakanı, yemek sırasında sırasını alanı.... bölüm hocasının bile odasını dağıtmıştım notu düşük verdi diye :)
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Ekim 2014 ---
    dyeceksiniz bu kızdan neden ayrıldın... ah şu tükürdüğüm erkeklik gururu.... okulu bitirdik tutturdu benim memleketime gel, babamın malı sana bana sülaleye yeter. beraber çalışırız dedi. ben de erkeklik yapacağım ya, olmaz dedim. delikanlı adam karı parası yemez.

k.b., example, egemennn ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  11. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Of be hocam gerçek aski bulmussunuz ama gurur işte insan hayatini bitiren diger bir özellik bense annemin gururu yuzunden babami 6 7 yaslarima dogru tanidim ama ayda yilda 1 goruyodum o beni gormek icin her yolu denerdi annemin tum onu kovma ve kirmalarina karsi daha sonra yetiskinlige yaklastigimda babamin yanina gectim cunku o cok zeki ve anlayisliydi ama kati kuralciydi ben 9 yasimdan sonra her gun kacip isyerine gidip çalışırdim babam gelir diyr oda hergun gelirdi sonra babamin yanina tasindim 4. Senemde bu olaylari yasadim. Artik ailem varla yok gibi

12. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    her insanın kaldıramayacağı zorlukları yaşamışsın. açık söyleyim ben senin yerinde olsam garanti yoldan çıkardım. ya eroinman ya bonzai bağımlısı olurdum. ama bak aslanlar gibi sağlığın yerinde sporunu da yapıyorsun. helal olsun. tek kelimeyle adamsın.

example bunu beğendi.
  13. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Teşekkürler hocam sizin gibi olmaya calisiyorum. Dediklerinizin hepsini kullandim fakat zararlarıni anliyinca o ortamdan uzak durdum aslinda kendi aklimla degil sokaktaki o ... abilerin bizi kandirmasiyla. Ama halen cok gerilirsem kafayi yrmeye baslarsam bi sigara isterim birinden yada votkaligimi doldururum çıkarım bi köşeye çekilirim.

example bunu beğendi.
  14. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Abi sen kitap falan yazsana yav anlatimin cok surukleyici yav her yazdigini okuyorum dikkatle:D

example ve Hıfzullah bunu beğendi.
  15. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    aman deyim... kaliteniz bozacak işlere girişme. sıgara nispeten masum, ben de kullanıyorum :)
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Ekim 2014 ---
    kitap değil de, ufak tefek ucundan kıyısından sağda solda uzun siyasi yazılar yazardım. 3 ay önce polis geldi, emniyete aldılar... o iş bana göre değil .

Son düzenleme: 30 Ekim 2014
  16. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Yaşım 27 bu zamana kadar 4 kişiye aşık oldum 1. si gençlik çocukluk aşkım aynı apartmanda büyüdük, nişanlandı 2. si lise yıllarındaki sevdiğimdi aynı sitedeydik, evlendi 3. sü askerlik yıllarımda kuzenimin yakın arkadaşıydı üvi. okuyodu en olgunlaşmaya başladığım zamanlardı, oda evlendi 4. sü artık ona içimde pek birşey kalmadı 10 yıldır tanıyordum en sonki aşkım istanbulda ama daha elini tutamadım bu daha bekar ve sevgilisi yok ama sevgili olmayı başaramadım.. Yani arkadaşlar işin özeti 4 kıza aşık oldum ama hiç biriyle çıkmadım aşkı ve sevgiyi yaşamadım :) ama şimdi freeyim kimseyi takıp bağlanmıyorum rahatım kendileri geliyor bazan yaşları 34 bazan 18 oluyor mutlu ediyom onları onlarda beni :D

example bunu beğendi.
  17. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    eskiden aldatıldım mı bilmiyorum ama bilsemde pek şaşırmazdım çünkü hayatıma sonradan giren kişilere %100 güvenmem ilişkiye başladığımda aklımın bir köşesinde ayrılabileceğim ihtimalini koyarım bu illa aldatma konusunda değil herşey için geçerli ve böylece çabuk atlatıyorum olayı ayrıca uzun ilişki ve evlilik söz konusu olduğunda bence belli bir yaşam standartına ulaşmaları gerekiyor iki tarafında çünkü kısa vadede canım cicim ayları geçince işin ucu paraya çıkıyor bir ömürde kira fatura düşünülmez hele birde çocuk olunca masraflar artar ama sizin parasal durumuz iyidir kızında az daha parasal durumu sizinkinden iyise pek sorun teşkil etmiyor en azından bende öyle oldu ama arada uçurum varsa bu iş olmaz eninde sonunda sorun çıkar

columbu bunu beğendi.
  18. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ama evlilik iyidir yaw. evlenmeye bakın bir an önce... 32 yıldır kanepede yatmaktan bıktım yeminle. ne zaman benim çift kişilik karyolam, çift kişilik yastığım, çift kişilik battaniyem olacak çok merak ediyorum...

F35 bunu beğendi.
  19. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    birde herkesten anne yada baba olmaz çünkü çocuk yetiştirmek yetenek işi bu yetenek herkeste yok toplum baskısı ile insanların zorla evlendirilmesine anne ve baba olmalarına karşıyım sonra herkes için hayat zehir oluyor herşeyin hayırlısı eğer hayırlı olan ömür boyu bekar kalmaksa bekar kalınmalı

F35 bunu beğendi.
  20. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    alıştık zaten bekarlığa... çamaşır yıka, bulaşık yıka, ütü yap, ev temizle, perde tak.... yakında çok hamarat ev erkeği diye beni istemeye gelirlerse şaşırmayacağım.

k.b., Hıfzullah ve frodobagins000 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş