sevdiğim kız mı, vücudumun hali mi, uyku düzenim mi? hangisine yanayım?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve çikoçiko tarafından 1 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. çikoçiko

çikoçiko Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    23
    selam beyler. böyle dert küpü biri değilimdir. ama uyku düzenimin bozulması sebebiyle yatakta hep sorunlarımı düşünür oldum. ve bu canımı çok sıkmaya başladı. evet anlatmaya başlıyorum.

uyku düzenim: 5-6 yıldır ramazanda sahura kadar uyanık kalırdık. bu sene de öyle yaptım ama her zamanki gibi sahurdan hemen sonra yatamadım. 5e 6ya kadar uyanık kaldım. ramazan bitti. artık akşam 9 buçuk gibi uykum geliyor. uyuyup gece 2 de uyanıp 6ya kadar uyuyamıyorum. işte bu arada dert falan ne varsa beynimi kemiriyor.

vücudum: hocam bulunduğum şehrin en iyi hocalarından biri. güveniyorum. ama omuzlarım ve göğüsüm çok dar. bunları genişletmek için napmalıyım bilmiyorum ki yarın hocama da sorucam.

sevdiğim kız: 4 yıldır aynı dersanedeyiz hiç dikkattimi çekmedi. geçen bi sosyal paylaşım sitelerinden bi bakayım naparmış ne edermiş diye -ki dersanede hareketleriyle benden 10 numara almıştı, sadece hoşlanamıyordum- twitter hesabına girdim. gördüğüm fotolar paylaşımlar ve dersanedeki hali birleşince hoşlanmaya başladım :D bugüne kadar 2 kız sevdim 2sine de sahip oldum 3üncü olmazsa kafayı yerim. :D kız ilk senesinde dicle tıpa gitti. ben burda kaldım. ne yapacam ne etcem ne konuşucam onla ortak konu yaratmak vs. sıkıntı oluyor.

''bak bunu şöyle halledecen, diğerini de böyle'' diyecek bir babayiğit yok mu?

2. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    sen bu işe başlayacaksın da,
    bu kadar paran var mı ?
    bu kadar azmin var mı ?
    biz kız seni aradığın da kızı mı tercih ediyorsun, spor salonunu mu ?

demiş Meter Mevsimler..

HergeleSefa, neverbackdown. ve AnTiCoRe bunu beğendi.
  3. çikoçiko

çikoçiko Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    23
    para ve azim tamam Allaha şükür :) ama kızı seçerim dostum. spor kaçmıyor ya :)

4. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Kaçmıyor tabii, bazı şeyleri birşeyleri feda etmeden de kazanabilirsin, ama bu sporda geçerli değil.

neverbackdown. bunu beğendi.
  5. çikoçiko

çikoçiko Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    23
    yani yanlış yoldasın sporu tercih et mi diyorsun?

6. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Doğru yoldasın normal bir insanin yapması gerekenler, ama bir kızdan fayda yoksa onu bırakmalısın.
    İlişkiniz ne durum da bilmiyorum yani senin hoslandıgını bılıyor mu bılmıyor mu vs.. Eğer ki yüz vermiyor ise salla gitsin,
    sen bodyde basarılı olduğun sürece kızlar kendiliğinden gelir, o zaman anlarsın duygularının gecısı oldugunu.
    Hiç bir kız kendı basına silinmez hafızadan, hatta bu daha tehlikelidir. Her zaman başka bir kız erkeğın aklında kalan eski sevgilisini siler.
    Eğer silemiyorsa, işte o zaman dersin ki, harbi ben bu kıza bağlanmışım =)
    Tabii bunlar saadece olasılık yanı dedıgım gıbı ılıskı durumunuzu bılmıyorum,
    anladığım kadarıyla bir o kadar da vucudunu dusunuyorsun,
    isteklerinden bir karar vermelisin, vucudunu geliştirmek mi ? yoksa 3. bir kıza sahip olmak için uğraşmak mı ? uykundan olup sabahlamaları katmıyorum bile..

7. çikoçiko

çikoçiko Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    23
    şimdi şöyle ki uykumdan olmamın, sabahlamamın sebebi dertlerim değil. sadece ramazanda uyumamamdır sebep. :D bu arada 3. bir kız derken aynı anda 3 kız değil. ilk 2 side geçmişte kaldı :) ve bu kıza sahip olmaya çalışmak body e engel değil. kızla şu an farklı şehirlerdeyiz, tatilde o sanırsam. işte iş bu kısımda zorlaşıyor. sadece net üzerinden nasıl kapacam bu kızı ben. hey Allah ım.

8. TopaLNinja

TopaLNinja Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Bi kere aynı sorun bende var tövbe yarabbi hala uyuyamıyorum sabahlardık sahur diye diye simdi yatamıom .mk kız sizin sehire gelince konuscan yuzyuze ole netten skyple olmaz bu iş

çikoçiko bunu beğendi.
  9. çikoçiko

çikoçiko Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    23
    dostum geçen spor çıkışı kızı gördüm. şehre gelmiş demek. ama bende cesaret yok :oops: ben gece 2 de uyanıp 6 ya kadar uyanık kalıyorum demiştim. o sorunu çözdüm. söyleyeyim de belki senin de işine de yarar. gece 2 de yat, geç uyan. bu kadar basitmiş :)

10. ikaya2134

ikaya2134 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Ben normalde 2 gibi yatardım ramazandan sonraysa saat 5 gibi yatabilmeyi becerebiliyorum ancak.
    Fark ettim ki 2 gün bile yatmamış olsam şu bilgisayarın başına geçtiğim an yorgunluğum gidiyor.
    Bence akşam geç saatlerde bilgisayara,telef.tablet vs.ye çok fazla takılmamak lazım.Bugün deneyeyim diyorum bakalım etkisi var mı gerçekten.Ayrıca kediotu da etkili diyorlar birkaç kez kullandım uykuya dalışta sanki faydalı ama net bir kanıya varmak için düzgünce kullanıp gözlem yapmak gerek.

Sayfayı Paylaş