sevdiğim kızın abisi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve captctlk tarafından 9 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Texas mı burası ya kolaymı bu işler.
    Ne komalık etmesi adliyelerde sürünmek istiyosun heralde bu yaşta.
    Konuşmak en iyisi,zaten kızda seni seviyorsa ayrılık nedeni olamaz bulursunuz bir çaresini.
    Başarılar.

2. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Oyle bir durumda direkt olarak o bölgeden koşarak kaçılmalıdır , Bruce Lee cilik oynamaya gerek yok..

EdgeVII bunu beğendi.
  3. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    abi öldüm söze :) çok çok doğru :)

4. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Kavga etmene gerek yok, gizli saklı götürebildiğiniz kadar götürün işte. Sonunda herkes gibi ayrılacaksınız nasıl olsa :)

5. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    doğru tespit,kız arkadaşın ayrıldık desin.yürütmeye devam edin,sonu Allah kerim gittiği yere kadar.

6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    eminim sevdiğiniz kızın abisi önüne gelen kıza çıkma teklifi ediyordur ama sen efendi gibi kız kardeşiyle sevgili olmayı isteyincede hemen sinirleniyor bu babaların ve abilerin hatalarından biride kızlarına yada kız kardeşlerine sürekli baskı yaparak kendilerinden habersiz erkek arkadaş bulmalarına neden oluyorlar sonrada al başına belayı kimdir nedir belli değil halbuki her kızın eninde sonunda erkek arkadaşı sevdiği biri olacak al karşına konuş tanımaya çalış kötü birimi iyi birimi bir bak arkadaş
    kavga ile bu işi çözemezsin abisini dövsen kızla ayrılmak zorunda kalırsın zaten kavga gürültü ile bir işe başlandığında o işten hayır gelmez
    dayak yesende olmaz bu sefer içinde ister istemez bir nefret olacak kızı her gördüğünde aklına gelecek birde bu tip abilerin ne yapacağı belli olmaz döversin yarın öbürgün gelir bıçaklar vs falan boşver aşk diye bir şey yoktur zaten sevgili olmaya başlayınca o tatlı heyecan yavaş yavaş biter sıradan bir duruma döner zaten ilerde %99 ayrılacaksınızdır bu yaşlarda hep böyle olur çünkü onun için beladan uzak durmanı tavsiye ederim

Bahadir90, 2157 ve Ocensers bunu beğendi.
  7. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    Durumu burdan bakıp yorumlamak daha kolay, senin yaşadığın durumu en iyi sen biliyorsun.

Fikrimi sorarsan, yaşınız henüz çok genç ve gençlik ateşine kapılmadan hata yapmamalısınız ikinizde.

Bu işleri en iyi zaman ve sabır halleder. Abisi önemli bir kriter değil, sadece çok önemsememen yeterli ve buluşacaksanız da biraz riski seven ve inatçı bir yapıya sahip olmalısınız. Korkarak yapılan işten hep birşey cıkar, siz yapmak istediklerinizi şu anda makul bir çerçevede tutup, zamanla abisi ve genel olarak çevre alışana kadar görüşmelerinizi daha rahat bir şekilde yaparsınız.

Çok büyütmemek lazım birşeyleri, ne kadar esnek düşünürsen o kadar rahat ilerler bu işler. Çözümünü bulduysan eger, hiçbirşey gözünde büyüttüğün kadar korkutucu/zor değildir bu hayatta.

8. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    hanı bır reklam vardı ya okuldan kaçarken okul müdürünün kafasına düşen genç diye aynı o hesap olmus senınkısı:d bizdede baba engeli vardı başlarda karşı değildi ama uzun süreler çıkamyorduk en fazla 5 6 saat ızın verıyordu ama sımdı aılece oturmaya basladık yanı sıkıntı yok bence zmanla anlar cunkı benım kız kardesım olsa onu cok sevdıgıne ınandıgım bırısı ıle görusmesıne ızın verırdım

9. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    bence abisinin azını yüzünü patlat... kızı umursama... ilerde nasılsa çok kişi girecek hayatına ama geriye dönüp baktığında keşke dövseydim diceksin

10. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    haklısın. kızla ayrıldım çünkü.

bunların boş olduğunu anladım. beni sevmeyen biri yüzünden az kalsın zan altına giricektim.

11. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Senin durumunu bende yaşıyorum hemen hemen aynı şey kızın abisi benim yaşımda , benden hoşlanmıyor bende ondan hoşlanmıyorum ama annesiyle falan tanıştım öyle dövme gibi bir lüksüde yok hiçbirşey yapmayarak en iyisini yapmışsın bence sevmediğin birisi için deymez zaten.

12. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Madem kızda ayrıldı bosver ozaman ama olduda sokakta bıryerde ezmeye calısır gıbı bır tavır yaparsa affetme . Ama suanlık bısey yapman hem sacma olur hemde degmez .

13. sevketsengul

sevketsengul Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    İleride o kız eşin olursa,böyle bir tutucu ağabeye sahip olduğu için şükredersin ve şuanki kızgınlıkların teşekkürede dönüşür.

14. M.JaıWhıte

M.JaıWhıte Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    trabzon
    yaş 17 evlenmeyi düşünmüyosan kızla salla

15. MotosikletDelis

MotosikletDelis Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Kızın olunca anlarsın

16. Bahadir90

Bahadir90 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Kötü sonla bitmiş geçmiş olsun. Bitmese ben de bişeyler yazacaktım ama bitmiş. Üzücü.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş