Set sayılarına yardım...!!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Screechscream tarafından 20 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. Screechscream

Screechscream Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bana aylardır program hazırlayan antranörüm isten ayrıldı su anda yardım alabilcegim kiside gelmedi.Umarım yardımcı olursunuz.Oncelikle programım kasları sisirmekten cok yag yakmaya ve sekillendirmeye yonelik bi programdı.Fakat suanda programımı antrönörüm gitmeden once soyledigi gibi bikac hareketi degistirdim.Set sayılarını da degistiricektik ama kısmet deilmis :x Simdi sizden programıma en uygun,ustte dedigim gibi yag yakmaya yonelik ve sekle yonelik en uygun set programını yazarsanız cok sevinirm...Programım soyle set sayıları tamamen benim kafama gore lutfen cok agır elestirmeyim napıyım elimden gelen buydu...
    1.Gün
    Bench Press 12*10*8*6
    Dumbell Fly 2*12
    Incline press 12*10*8*6
    Dips 3*Max

Incline Dumbell Curl 3*8
    Dumbbell Scott 3*8
    Concentration Curl 3*8

2.GÜN
    Dumbbell Raise 3*8
    Dumbbell Omuz Press 3*8
    Lateral Raises 3*8

French Triceps 3*8
    Push Down 3*8
    Dumbbell Kickback 3*8

3.GÜN

Lat Pull Down 2*12
    Seated Rowing 2*12
    Cable Rowing 2*12

Bacak ve karın programımda bir degisiklik yok setler aynı umarım 3*8 ler cok komik gelmemistir ben napıyım kardesim koskoca salonun antranörü yok aylardır
    ben bulacam bi tane :lol: Simdiden yardımlarınız icin tesekkurler güc sizinle olsun

2. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    Hocanın verdiği programda eksik olan tek şey egzersiz...Çok az egzersiz yapıyorsun.Yağ yakmak istediğinden bahsetmişsin.Benden sana tavsiye eğer vücudundaki yağ yüzdesi eğer gerçekten kayda değer ise bir fitness antrenörü olarak sana kardio ve fitness çalışmanı tavsiye ederim.Vücutgeliştirme ile istediğin sonuca ulaşman fazlasıyla zaman alır.program vermek kolay da vücudunun şekli nasıl?Göğüslerin-miden...
    bunları açıklarsan sana daha rahat program yazarım...
    bena kalırsa anterenmandan 20-30dk önce sade bir nescafe iç üzerine 25-30 dk süren bir mide antrenmanı yap.Antrenman yaptıktan sonrada 20 dk kardio yap.Anternman yaparkende kalın giyin...

3. Screechscream

Screechscream Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Master oncelikle boyum 1.76 kilom 71.Gogus ölcüm 91 bel ise 93 bunları sitedeki yerden hesapladım umarım dogrudur.Olculer bunlar yardımını bekliyorum...!!Tesekkurler

Sayfayı Paylaş