set önerisi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve casanowa123 tarafından 21 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. casanowa123

casanowa123 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  2. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    bu set iyidir de bi zaman sonra bunlar işini görmezz.

3. RoCk KoPaT

RoCk KoPaT Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MérZiF0n PoWéR HoUsE
    djburak haklı belli bi süre sonra daha büyüklerini alman gerekir..

4. Evcil_Vucutcu

Evcil_Vucutcu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

Aksine siyah kaucuk kapli olanlar bence cok daha iyi. Duvara veya yere hizla carptiginizda ses cikarmiyor ve hicbir yer zedelenmiyor. Kesinlikle kaucuk kapli olani tavsiye ediyorum.

Bende kaucuk kapli olandan toplam 120 kg mevcut. Bende evde calisiyorum. Ilk basta yaklasik 50 kg aldim ve zamanlar 120 kg'a cikardim. Sanirim yakinda 200 kg'a cikaracagim. Ama ne olursa olsun, hepsi kaucuk kapli.

Bende su an 120kg'in yaninda 6 adet dumbbell bar, 1 adet uzun bar, 1 adet orta bar ve 1 adet z-bar mevcut. Benim butceme uyan en iyi sehpadanda satin aldim. Tabiki salon gibi olmasi mumkun degil ama simdilik memnunum.

Satin aldigim yerleri merak ederseniz yardim etmeye calisirim. Linkleri ve dukkan isimlerini filan vermek konusunda forum yoneticilerinin tavirlarini tam olarak bilemiyorum ancak en azindan bana ozel mesaj yazarsaniz size aldigim yerleri bildirebilirim. Herseyi evinize teslim ediyorlar.

Sayfayı Paylaş