Serilik ve güç artışı çizelgesi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Serce19 tarafından 2 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Serce19

Serce19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba. Ben Boksörüm 1.79 boy ve 74 kiloyum.69 welterweit sikletinde gireceğim.Bildiğiniz üzere benim ağırlık idmanlarım hacim çalışması değil.Serilik ve güç artışı.Bi sorum olucak sizlere.Düşük kilolarda çok set çok tekrar gibi bi çalışma doğrumudur ? öyle çalısıyorumda ben.Bide serilik için tam olarak ne yapılmalı.Şimdiden teşekkür ediyorum iyi günler .

2. bestfighter

bestfighter Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Arkadasım ben bildiklerimle cevaplıcam yanlısım varsa düzelten olursa sevinirim benim boksorluge cok ilgim var ama yakın çevremde adam gibi bi salon yok. Eger agırlık idmanları için aletler varsa orda gogus makinasinda ağırlıkları düşürerek seri bi şekilde 15-20 tekrar yapmanı öneririm alet itip çekmekten oluştugu için kollara hız kazandırabiliyor. yumruk üstünde sınav bence yumruklarının dayanaklılıgını arttırır sonucta belli bi kilo taşıyor. kum torbası vb aletlerde en cok hız ve gücü kazandırcak araçlar bence bazı kroşe , aparkat vb atarken zayıf oldugun bölgelerde agrı yapıcak ve güsüz vurucaksın heleki yan vuruslarda onların üstüne git yardımcı olmaya calıstım..

Serce19 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş