Sergio Oliva - Video

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve Despo tarafından 12 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Sergio Oliva The myth´in 1984 Mr. Olympia´dan görüntüleri.
    Videoyu görüntülemek icin resme tiklamaniz yeterli olacaktir.

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Despo sabah sabah sana dua ettim, cidden cok sağol.
    Benim idolüm Sergio Oliva, onu sahnede ilk kez bu kadar net görüyorum.
    Bu 1972'den sonra katıldığı ilk Mr. Olympia, eski formundan cok uzak, şampiyon artık 43 yaşında, ancak 8. olabildi.
    Posing'i gordugunuz gibi berbat, dogru düzgün bir poz vermeden hemen diğerine geçiyor.
    Most Muscular pozunda cok güçlü oldugu halde onu bile doğru düzgün veremiyor.
    Açıkcası sahne performansı daima zayıf noktası olmuş, bu yoruna videoyu izleyince fazlasıyla katıldım :(
    Birde, son yarışmasından bir fotoğraf koymak istiyorum.
    Yanindakiler, sonradan eşcinsel olduğunu açıklayan, estetik vücut yapısıyla tanınan Bob Paris, solunda ise, Mr. Olympia'da iki tane ikinciliği bulunan, mükemmel mide kaslarının sahibi, Mısır asıllı Muhammed Makkawy.

Sergio son yarışmasında 8. oldu, böyle büyük bir şampiyon için podyumlara ne hazin bir veda...
    Bob Paris 9., Muhammed Makkawi 4. olmuştu, vücutların ne kadar orantılı ve hoş göründüğüne dikaktinizi çekerim.

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Mart 2008
  3. deku

deku Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    43
    djburakgs, Despo ve burakula01 bunu beğendi.
  4. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Reklam çok kötü katılıyorum,

Reklamdaki Sergio Oliva'nın eski halinden yeller esiyor,
    Kalça mide göbek hepsi karışmış birbirine,
    Ama elbislerin altında haala birkaç kas kütlesi kalmış olmalı,

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Evet o reklamı bir forumda okuyup izlemiştim, Visa Kredi kartının reklamı, cidden efsanemize saygısızlık, elbette reklamın hedef kitlesi için Sergio Oliva sıradan, tombiş bir polis memuru, ancak benim için ve bu spora gönül veren birçok kişi için gelmiş geçmiş en yetenekli, en muazzam vücutçu, reklamı yapanların mantığını anlıyorum ama bende nefret ettim reklamdan.
    Ayrıca bence zayıf bir reklam, yani bu işten anlamayan bir adam Mr. Olympia'da Arnold'a ikinci oldu, dendiği zaman ne anlar allah aşkına?!
    Yani verdiği mesajı ulaştıramayan bir acayip bir reklam olmuş.
    Sergio Oliva 44 yaşına kadar (ki gerçek yaşı nüfus yaşından 5-6 yıl fazla derler) yani neredeyse ve belki de 50 yaşına kadar müthiş formda bir adamdı, en son 1985 olympia'ya katııldı, sonra nasıl bu hale geldi anlamak mümkün değil.
    Eşi onun karnından vurdu ölümden döndü, omuz eklemleri, kalça eklemlerindeki hasar nedeniyle bir sürü ameliyat geçirdi, bu sebeple sağlam idman yapamaz oldu, bunları biliyorum, ama o mutheşem kas yapısı ve kız beli gibi bel nasıl böyle köfte gibi oldu, cidden anlayamıyorum.
    Oysa Reg Park, Bill Pearl, Frank Zane, Chris Dickerson, Serge Nubret çok iyi yaşlandılar...

burakula01 ve Despo bunu beğendi.
  6. arespoem

arespoem Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Bir insanda nasıl böyle bir kol ve bel orantısı olabilir inanamıyorum...Kafasından büyük kollar ve kız gibi bir bel olacak iş değil.Sergio kusura bakmasın ama poz vermede çok kötü.

7. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    sergio nun bileklerinde kimsede olmayan garip kaslar vardır cok deişik mükemmel bir adamdı

Sayfayı Paylaş