Serdar Aktolga Hürriyet Pazar'da!!!

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve Karasan tarafından 25 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar artık şunu öğrenelim bi seviyeye gelmiş baya hacim yapmış insanlara sormayın şu soruyu yahu adama gülerler hemde geregi yok...

2. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    keşke şaka butonumuzda olsaydı .. kainat yazdıkları okuyunca çok sasırdım ve güldüm vallahi... ne yemin eden insanlar gördüm ilaç almadığına dair :):) ilaç almadığına inandığıını söylüyorsun o senin kalbinin temizliği

3. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    serdar aktolganinki gibi bir vücuda süplementle sahip olunsa bu forumdan her sene kac adam gönderirirz sen olimpiaya biliyormusun sen..süplementle olsa her ay en azindan ben maasimin yarisini süplemente yatiririm.hatta su an ,ben maasimin hepsini bile yatiririrm diyen arkadaslarin oldugunu biliyorum..mantikli düsün süplementle bu is olsa.neden bu kadar insan vücuduna o kadar kimyasal ilaci dopingi sokarak kendini zehirliyor ? neyse bu forumdan daha cok sey ögreneceksin diyorum baska bisey demiyorum

glorious1907 bunu beğendi.
  4. yavuz88

yavuz88 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    tabii ki steroid kullandığını gazeteye söylemesine gerek yok ama bir şekilde konuyu değiştirip geçiştirebilirdi. yalan söylemiş ve anca kainat gibi temiz kalpli :) arkadaşlarımızın inanacağı bi yalan söylemiş.

sırf serdar aktolga ya sponsor oldukları için hardline almıyorum, niye verdiğim para bu adamın hgh iğnelerine gitsin??

5. balcis

balcis Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ERP Danışmanlığı
    Yer:
    İstanbul
    peki başka bir marka aldığın zaman -yerli ya da yabancı- onların sponsor olduğu kimselerin iğnelerine gitmeyecek mi verdiğin paralar? yani her marka sponsorluk vermiyor mu, anlamadığım nokta bu? ya da özellikle serdar aktolga'yı sevmiyor olabilirsin, bilmediğimden soruyorum.

6. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    yavuz sana şunu söyleyim sen bu kafayla hiç bir supplement alamazsın çünkü bütün firmaların sponsorları var ve bunlar protein tozuyla olacak işler değil... En azından paran gidecekse yine bi Türk e gitmesi senin düşüncene göre bnce daha avantajlı...
    Birde benim bildiğim kadarıyla serdar aktolga sponsorlugu ürün karşılıgı olsa gerek.

D.Wolf bunu beğendi.
  7. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    yavuz88, cok çıkıntı yapacak cümleler yazıyorsun sürekli, nedir bir Türke olan kızgınlıgın...biraz cocuksu düşünüyorsun, daha dengeli cümleler kurmanı tavsiye ederim...

8. yavuz88

yavuz88 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Tandem gıda kime sponsor olmuş bu güne kadar madem bu kadar çok biliyorsunuz onu da anlatın bana?? her supplement satan birilerine sponsor oluyorsa!

ayrıca adama supplement vererek destek oluyor olabilirler, sonuçta ona vereceği parayı steroide veriyor Aktolga.

Tuluğ Topa hiç iddaada bulunmuş mu steroid kullanmadığı yönünde? bulunmamış. Serdar da bulunmasın bi zahmet. zaten bu yaptığı insan ahlakına aykırı. insanları salak yerine koymak

çocuksu düşüncemin nerede olduğunu da anlamadım, burda 6 ay çalışıp olympia ya katılan adamlara, serdar aktolganın steroid kullanmadığına inanınca siz mantıklı oluryorsunuz, ben çocuk oluyorm. Herkes kendi bakış açısına göre kendini olgun görüyor. kendinizi bulunmaz hint kumaşı sanmaya devam edin, her denilene de inanın.

9. yavuz88

yavuz88 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    eğer Türk vg cileri destekliyorsan, benm kızgınlığım olduğunu düşünüyorsan, niye nickin d.wolf??????????
    benm Türk e kızgınlığım yok ama senin gaRİp bir alman hayranlığın var sanırım.

10. balcis

balcis Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ERP Danışmanlığı
    Yer:
    İstanbul
    serdar aktolga'nın steroid kullanmadığını bir tek sanırım kainat nikli arkadaş düşünmüştü, girdisinden sonra bunun böyle olmadığını bir kaç arkadaş belirtti. sonra kendisine aksi yönde cevaplar geldi bu iş sadece supplement'le olmaz diye; senin söylediğinin tersi olacak şekilde.

Son düzenleme: 17 Temmuz 2008
  11. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    ben Türk vücut gelişirmecileri elbette destekliyorum, ama bunu saptırıp alman hayranlıgına nasıl cevirdin, anlamış değilim...nicikimn anlamı dennis wolf tan gelme, aferin onu iyi anlamışsın...ben dennis wolf u muhteşem bir genetiği oldugu ve bunu iyi yönde degerlendirip zirve yaptıgı için hayranım, elbette adamın arkasında maddi imkanlar da var...ama, maalesef bizim memleketimizde yok böyle, sporcularına sahip cıkma olayları....herkes kendi imkanları cercevesinde birşeyler yapmaya çalışıyor...
    alman hayranlıgı diye birşey bende yok, o senin hüsnü kuruntun maalesef...ben işinde çok başarılı olan her adama hayranımdır, bu ister bir Türk ister bir ermeni olsun, benim için hiç farketmez...sen bunu farklı yönden degerlendirdin ama o da sorun değil...

ayrıca konuşmalarında sürekli karşı tarafa bir saldırı yoluna giriyorsun, daha sakin olmaya çalış...emin ol ki, sonradan baktıgında bu yazılarının aslında , anlık sinirle yazıldıgının farkına varacaksın....
    ben bu konu dışında şunu söylemek istiyorum...burası forum ve elbette sanal bir ortam, ama en azından buarada bazı paylaşımlarda bulunuyor ve sende buraya yeni katılanlardansın, biraz daha toleranslı olabilirsen, daha iyi bir tutumla yazarsan, kendi seviyeni daha da yüceltirsin...sen dogru olanı bilirsin, kolay gelsin....

12. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    D.Wolf ve Yavuz88 tartışma uzamasın lütfen..

13. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    birde konu alevlenmişken kimse farkına varmadı sanırım.serdar aktolganın sponsoru hardline değil.kendisi pnp grubuna geçiş yaptı.firma sahibi pro arena yolunda sonuna kadar yanında olacağının sözünü verdiği için diğer sponsorukları geri çevirdi (bunlardan biride muscletech temsilcisi).

14. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    evet guardbody ona hiç dikkat etmemişim zaten konunun odagı da o değildi ama düzelttiğin için saol.

15. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    serdar o vücudu steroidle yapsa ne olur steroidsiz yapsa ne olur. sokak ta yürürken serdarı görseniz dönüpte bakmayacak msınız?

yoksa; aman steroidle yapmış bu vücudu, deyip geçecek misiniz? profesyonel yada yarı amatör bu dünya içerisinde yer alan sporcuların dopingsiz olduğunu düşünmek saflık olur.

bugün amerikadaki proların tavuk pilav ve protein tozu ile podyumlarda poz vermediklerini herkes biliyor.

şunu da söylemek gerek: bu iş gerçekten zordur. sırf steroid kullanarak vücut yapmak mümkün olsa idi eğer bizler de onca işin gücün arasında yorgun bazen uykusuz bir şekilde salonlara koşup o ağırlıklar ile cebelleşmez gider doping maddelerini alır ki ben kullanmadım bugüne kadar, yaptırır ondan sonra uyuya uyuya kas kütlesi kazanırdık.

yani diğeceğim şu: sırf doping yaptı diye bir bodycinin emeğine ve bu iş için harcadığı zamanına saygısızlık yapılmamalı. o adam bir robot gibi günlerce aynı şekilde yiyip, içip uyuyup özel hayatından da fedakarlık ederek birşeyleri başarma yolunu seçmiştir. bu çelik gibi bir irade sahibi olmayı gerektirir. herkesin harcı değildir.

serdar aktolga o gazetedeki röportajını kendisine hayran binlerce gencin okuyacağını hesaba kattığından vede daha evvel dopingli olarak yakalandığından gençlere kötü örnek olmamak ve birçok gencin daha yolun başında bu maddeler ile tanışmasını da engellemek için doping yapmıyorum demiş. ben de olsam aynı şekilde davranır ve demeç verirdim.

Son düzenleme: 18 Temmuz 2008

Sayfayı Paylaş