selamun aleyküm . antrenman programım nasıl sizce ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve proteinkafa tarafından 13 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. proteinkafa

proteinkafa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar bugün ben oluşturdum antrenman programını 1 aydır spor yapıyorum bir gelişme görmedim hocanın verdigi programla bende kendim oluşturayım dedim sizce olmuş mu ?

Ekli Dosyalar:

2. proteinkafa

proteinkafa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Hadi ama kimse yok mu ?

3. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    8-12 tekrar yap bence karını 2 güne çıkar

4. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    öncelikle kaç kilosun?

programa gelince, butterfly ve cable crossover'ı neden birlikte yapıyorsun anlamadım. aynı hareketin farklı aletlerle yapılışı ve üstelik izole bi hareket. büyüme hareketi değil.

1. gün omuz var 3. gün gene omuz var. sırt gibi büyük bi kas grubunu haftada bir çalıştırıp kol gibi ufak bi kas grubunu (üstelik bi çok compound harekette devrededir) haftada 2 kez çalışmanı da anlayamadım. aynı şekilde bicepsten 3 kat büyük olan triceps'e haftada bir antrenman verirken bicepse 2 antrenman vermişsin. bir de, 4x12 çok fix. omuz kasları daha fazla tekrar ister. muhtemelen sen de antrenman esnasında gücün kaldığını anlayınca tekrarları artırır ya da azaltırsın tabi de söyleyeyim dedim.

5. proteinkafa

proteinkafa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    60 kiloyum boy 180 zayıfım . Program çıkartacak birisi bulamadım bende kafama göre yazdım :/ senin bildigin bir program var mı ? Lütfen versen

6. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    43
    Bbgarmynin sitesinden bakabilirsin çift bölge ve tek bölge programları var , ayrıca bu sporda yeniysen push ,pull , legs yapabilirsin haftada 6 gun, upper ,lower bodyde olabilir , daha 1 ayliksin bilgi eksiklerin var daha bu yüzden kendin yazmak yerine internetten araştırip hazır programlar ile devam et spora ilerde kendin yazarsın

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

proteinkafa ve Alfonso_ bunu beğendi.
  7. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    1 günde 3 kas grubu fazla.Bide hareketlerin çok ama çok az.Bacakta 2 hareketle gelişim imkansız hele bunlar izole hareketler.Ne squat ne deadlift nede OHP var.Her blgeyi haftada 2 gün çalışmayada gerek yok.Hareketlerinde tam olarak iyi olmadığından çok bir gelişim sağlayamayabilirsin.Forumdaki ant. programlarına bir göz at derim.Özellikle hareketlerin çok az

proteinkafa bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş