selamlar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve SxequaLeR tarafından 17 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SxequaLeR

SxequaLeR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    stajdan yeni geldim konuyu yanlış yeremı actım bılemıyorum.özürdilerim şimdiden.

ben tolga boyum 1.85 kilom 67.bende bb sporuna başlamak üzereyim 2-3 güne.Bir spor salonu ile anlaştım . bide arkadaş bana spora başlıyacagım dıyıjnce setlerını bana verdi.4500 gram vanilyalı hardline marka toz verdi. amıno fuel kötü kokan 1 hap(250 tablet). birde gene hardline markalı argınıne ornıthıne lysıne yazılı bır hap daha vedi(120 kapsül).

ben bunların yanında vitamın almam gerekiyomu spor hocasıda acıkcası fazla ılgılenmıyor. e vitamını yada balık hapı gibi.

haftada kac gun kac saat calısmam gerekıyor

kollar ,alt üst göğüs,ve karın kası ağırlıklı çalısmak ıstıyorum .saat onemlı değil aşırı fazla calısıcak kadar zamanım bile vaR. spor harıcı eve dambıl seti almalımıyım kac kılo ıle başlamalıyım . göğüs kollar baklava bu 3 bölgede yogunlasmak ıstıyorum .

arkadaşlar mcdonals veya burgerda sureklı yağlı yemek yııp kılo almamı tavsıye edıyor.diger arkadaslarda yağ ile deıl kas ıle kılo almalısın dıyor ne gıbı yemekler yemelıyım .

birde bızım sıte ıcerısındede kısıtlı fitness var . şınav cekerken aşırı zorlanıyorum ben 11 yasındayken bıle 20 yı bulıuyodum .şimdi en fazla 5 tane oda çok zor . gerekirse eve agırlık setleri veya barfix ıcın demir alıcam.bidahakı yaza bodruma hazırlanmam lazım :)

teşekkürler herkeze

Son düzenleme: 17 Eylül 2010
  2. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    supplement desteği konusunda soruna yardımcı olan çıkacaktır ama yukarıda belirttiğin cümle direkt hazıra konmak demek thums: supplement harici sorduğun her sorunun cevabı forumda mevcut. lütfen araştılarım biraz

3. SxequaLeR

SxequaLeR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baktımda çok yazı var üşendim azucuk :)

4. jack of hearts

jack of hearts Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hemen özet geçeyim sana:
    bodyforumtr.

Öncelikle başlık seçimin hiç şık değil, forum kurallarını oku. Okumaktan üşenirsin belki diye peşinen söyleyeyim, konuyu açıklamaktan uzak başlıklar seçmen yasak.

Bir diğer husus ise, "okumaktan üşeniyorum, özet geçin." diyerek yaptığımız şeye saygı göstermemiş, bizimle alay etmiş oluyorsun. Neden biz burada saatlerimizi harcayalım ki? Vücut geliştirme belki de hakkında en çok bilgiye sahip olman gereken spordur ve maalesef bu bilgileri kısa yoldan edinmenin yolu vahiy beklemek değil; okumak, sormak, araştırmaktır.

Sorduğun her soru için içinde binlerce mesaj olan ayrı ayrı forum var, ne yapmamızı bekliyorsun? Unutma, bu sporda üşengeçliğe yer yok.

Son düzenleme: 18 Eylül 2010
  5. SxequaLeR

SxequaLeR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kız arkadasınla yada bı tanıdıgınla kavgamı ettın ?

selam verdık borclu cıktık ıyımı susu yasak de bdha olmasın yazıp forum kuralları lınkı verebılırsın. yazdıgım seylerın sık olup olmamasıda benım sorunum deılmı mesela başlık

6. jack of hearts

jack of hearts Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Üslubum böyle diyelim. Bilhassa link vermemek için çaba gösterdim. Gayet iyi biliyorsun kuralları nereden bulabileceğini. Kuralların link'ini verip vermemek isteyişim benim sorunum değil mi? :)

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş