Selamlar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Onurdoganay tarafından 9 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Onurdoganay

Onurdoganay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aslında çokta yeni değil başlamam 2.5 ay civarı oldu inşallah konuyu doğru yere açmışımdır. Öncelikle spora başlama amacımdan bahsedeyim, gerçekten amacım sağlık baklavam olsun tarzı isteklerim pek fazla yok aslında. Tek istediğim düzgün görünen bir göğüs kısmı ve düz bir karın tarafı az göbek bile kalsa benim için yeterlidir.Ortalamanın az üzeri kol yapmak istiyorum. Boyumun uzun olmasından dolayı kaslarımın daha yavaş gelişeceğini söylüyorlar. Şuanda Arnold'ın protein tozunu kullanıyorum, aynı zamanda Total Lean Liquid L-Carnitine adında sıvı bir yağ yakıcı aldım. Bcaa olarak ise MuscleTech Platinium BCAA 8:1:1 kullanıyorum. Şuanda kilom 81.5 - 81.8 civarlarında gezıyor, Tonalin CLA sağlam diyet ve düzenli sporla 1.5 ayda 90 KG'dan düşüş yaşadım. Ancak asıl sorunum yağ yakamamam bu kadar kilom giderken yaklaşık 3 KG'lık bir yağ yakımı söz konusu oldu. Aynı zamanda kas kütlemde de bir türlü istediğim artışı yakalayamıyorum. Yağ oranımın 15 olduğunu, kas kütlemin 67 olduğunu belirtmeliyim. Ben bu Bcaa ve L-Carnitine'i kullanmaya devam etmelimiyim. Neler önerirsiniz ?

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş