selamlar programım yardımlarınızı beklıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sorrow_006 tarafından 25 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sorrow_006

sorrow_006 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oncelıkle mesajımı okuyan ılıglenen herkese sımdıden teskur ederım
    merhabalar ısmım ömer rahatsız etıysem sımdıden ozur dılerım bır kaç sorum olcak yaklasık 2 ay oldu bu sporu yapalı hacım kazanmak ıcın yapıyorum buyumek ıcın programım
    ters mekik dips bench flay lat pull down rowing omuz press omuz yana açıs triceps push dowb biceps barbel curl biel leg press leg curl calf raise mekik diz çekme
    ılk ayda benc press hareketı vardı ıkıncı ayda dips var goguslerım ne kdar gelısır onu bılmıyorum boyum 187 kilo 73 yaş 26 ölçülerım kol 33 gögüs 94 bel 70 omuz 35 ıkı omuz arası 117 programım nasıl sızden yardım beklıyorum haftanın 4 gunu yada 5 olablıyor gdıyorum anremandan once ve sonra creatin whey ve gainer karısımı alıyorum saygılar

programım ıyımı yoksa deıstırmelımıyım sızce 69lılo ıdım ılk başladımda sımdı
    73 74 e dogru gdıyorum yaglı yıyeceklerden uzak duruyorum evde bıle yag fazla yok bu sekılde nasıl kafam bıraz karısık

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  3. brhmcr

brhmcr Guest

creatin whey ve gainer ilk 2 ayda bu mudur supplement kombinasyonun? Kimin onerisi?

Ayrica yagli besinlerin yag yaptigini bilgisini nerden aldiniz?

Mumkunse beslenme ve yani baslayanlar bolumlerinin tum sabit basliklarini okuyunuz hayatiniz degisecek :)

Sayfayı Paylaş