Selamlar Ben Berkim(16)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Berkbey tarafından 8 Kasım 2005 başlatılmıştır.

Sizce vucütum yasima göre iyi mi?

1. Yasina göre cok saglamsin

99,6%
  2. Normal

0,1%
  3. Kötü

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Cok calisman lazim

0,2%
  1. Berkbey

Berkbey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    Ben Berk Istanbuldan,Yasim daha 16 boyum 185 ve kilom 76.Zamaninda basketbol ve sutopu oynadim,firsat buldukca kosarim.Suandada haftada 2kere Kickboxe yapiyorum.Yediklerime dikkat ediyorum ama bugune kadarhic diet yapmadim ve sigara kullanmiyorum.Cogunuzun benden yasi büyük oldugu icin size abiler diyecegim.Bana yorumlarinizi yollayip neler yapmam gerektigimi söylerseniz cok sevinirim[​IMG]

2. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    arkadaşım bence yaşına göre olmaması gereken bir yağlı göbeğin var.Bu yaşta böle bir göbeğe sahipsen ilerde daha büyüğü olabilir.Biraz yağlı.Ama evde çeşitli hareketlerle kesinlikle yağlardan kurtulabilirsin.Yarım mekik çalış,tam mekikte işe yarar.Diğer taraflarında daha ii olabilir yalnız bb zevk meselesi çalışmak insanlara çoğu zaman zor gelebiliyor.Oyüzden senin isteğine kalmış bbe başlamak...

3. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Hımm...Berkim...Burası bir Body Building forumu yani olmayan bir vücudu yorumlamamız için bize soruyorsun...madem bize abiler diyorsun bende kardeşim diyeyim...şimdi sana ne gibi bir yorum yapmamızı istiyorsun?

Vücut yok...kollar zayıf...omuzlar dar hatta vücüduna ve boyuna oranla çok dar omuzların var...belden aşağı olan kısmın ise omuzlarla aynı ebatta hatta fotoğraflarda biraz daha büyük görünüyor..

Bence biran evvel body çalışmalarına başla haftada 2 kere kick box yapmak yeterli değil en az 3 gün çalışmalısın hiçbir spordan haftada 2 günle verim alamazsın..üstelik kick box yaptığın halde belin yanlara sarkmış oysa tekme atan bir sporcunun belinin yanında fazlalık olmaz ya senin tekmelerin zayıf yada sen tekme çalışmıyorsun veyahutta dediğim gibi haftada 2 gün çalışmak yetersiz...

sen her şekilde biran evvel body çalışmaya başla.Başarılar.

4. Berkbey

Berkbey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    yorumlariniz icin tesekkürler,benim kickboxedan dolayi kemiklerim bayagi bi güclendi ama kaslara agirlik vermedim.Biraz karin kasi falan calisip 2-3ay sonra yine fotografimi koyucam o zamanda umarim etki etmis mi etmemis mi diye yorumlarsiniz.Tesekkurler,birde yarim mekiki nasil yapicagim düzü biliyorumda

5. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    arkadasin dedigi gibi burasi bir body forumu... kas yapmadan resim koyup yorum beklersen alacagin elestirilerden dolayi demoralize olabilirsin. ultraukala mekik cek demis bence mekik yararli olabilir ama bölgesel yag erimesi gibi bi seyin olduguna inanmiyorum... bence sen mekigin yaninda bir de diyet yap derim. diyet yapmadan aldigin kaloriyi azaltmadan daha dogrusu günlük aldigin kaloriden daha fazlasini yakmazsan 500 mekik ceksende ise yaramaz. saygilar!

6. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    yere sırtüstü yat ayaklarını götüne daya.ellerini ensene koy omuzlarını karnına doğru sık omzun yerden kalksın.Karnının kasıldığını hisset ama ii bir harekettir ben çok seviyorum.çok tekrar yapmaya çalış güzelcene yansın bu yanmadan zevk alacaksın umarım...(hareketi belki tam tarif edememiş olabilirim)

Sayfayı Paylaş