Selam ve Soru

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kultursokak tarafından 1 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kultursokak

kultursokak Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar değerli arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Pek fazla zamanı olmayan birisi olsam da siteyi inceleme fırsatı bulup genel keyfiyet hakkında bir malumata vararak, siteyi beğenerek ve sizlerin, özellikle de vücut geliştirme konusunda daha ehil olanların yardım edecekleri inancıyla sizlere selam eder ve sizden (konuyla alakalı bazı başlıklar açılmış olsa da bana özel olarak) vücut geliştirme ve kilo alma konusunda nasıl bir tavsiyede bulunabilirsiniz sorusuna cevap arıyorum. Yani kısacası bana özel olarak, kilo alma ve vücut geliştirme programı yapılsa nasıl tavsiyelerde bulunursunuz? :)
    Kendim hakkımda; 178-180 civarındayım, ama maalesef kilom 62-63 civarında. Kendimce uğraşmama rağmen bir türlü bunu artıramadım. Bundan önce vücut geliştirme yapmadım. Ama genel olarak atletik bir yapıdayım. Bunu 70'e çıkarmak istiyor ve aynı zamanda özellikle kol ve karın kası yapmak istiyorum. Bu arada merak ettiğim bir husustur ki, kas çalışması yapılarak kilo alınabilir mi?

Yardımlarınızı, bilim ışığındaki tavsiyelerinizi bekliyor herkese esenlikler diliyorum.

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.905
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Lütfen forumu ve kuralları okuyun!

bonatschi bunu beğendi.