selam kardesler aranıza yeniyim

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve dj_JAwsS tarafından 17 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. dj_JAwsS

dj_JAwsS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    selam kardesler ben ankaradn serkan aranızda yenı katıldım modifiye delısıym 2 senedır vucut gelısdırıyorum goglede gezerken aklıma geldı bır forum varmı arasdırıyım dıye sızı buldum uye oldum sızlerle arkdas olmak ısterım ben 18 yasdıdna bır lise ogrencısıyım 84 kıklodayım guguslerım bır haylı sıkın ozellıkle ust gogulserım bır azda yarık kollarım 42 bacvaklarımda bayam kaslı ben bu spora zayflamak amclı gırdım kardıo amaclı yanı ama guzle bır spor oldunu anlayınca agır calısmay basldım vucut yapmaya yanı omuz fazla calısmam hatta hıc calısmam bacak ve kanat arada bır ben her gun guhluk antremanım
    gugsle baslarım genede makınada calısırım barlara fazla alsıkın degılım dıronce gogus prens sonra ust gogus presle basların kelebek felan devam ederım gogusden sorna once biseps sonra tırsesps e gecerım daha antrmanı en tmmlarım
    bendne bu kadar bundan sorna aktıf olmaya calısıcam

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    burası konu dışı kendinizi tanıtın bolumu degil duyurular kısmında kendinizi tanıtın bolumune yazsaydın daha iyi olurdu :)

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.063
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  4. dj_JAwsS

dj_JAwsS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    demıssınde :D ben acemıyım daha yenı geldım :D orayı gormemısım forumları severım :D bır cok sıtede uyeyım :D ama bu konuıle ılgılı degıl :D artık bende arnızdayım :D demısdım :D

5. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar guleryuzlusun ;)

6. dj_JAwsS

dj_JAwsS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    :)))

henuz 18 yasında 11.((lise son )) sınıf ogrencısı bır gencım hayattan zevk alıyorum dunyalar guzelı bır sevgılım var babamla annemle aram ii artı bırde tek cocugum ne desem en fazla 3 gun
    sonra oluyor pc dedım ertesı gun aldılar ınternet baglatın dedım :D o gun dılekceyı verdım cameralı cep tel dedım 2 saat sorna aldılar :D siskoyum zayıflatın benı dedım :D bady ye verdıler :Dehueuheuheuheuhe ama ben zayıflamak yerıne vucxut yapdım :D sen olsan gulmezmısın :D:D euheuheuheuheu

Sayfayı Paylaş