1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

selam eski resmim ve yeni resmim yorumlarınızı bekliyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve terekeme tarafından 19 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. terekeme

terekeme Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tekrar selam aylar önce resmimi yolamıştım ve yorumlarınızı dinledim şimdi aylar sora tekrar yoluyorum bakın ve tekrar yorumlayın lütfen

2. CENTAUR

CENTAUR Guest

Resimlerini koyduğun önceki başlığı bulup oraya koysaydın hem mesaj kirliliği olmazdı hemde farkı görmüş olurduk.

3. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    gelişme

Bir gelişme olduğu aşikar kollarda göze çarpıyo fakat önce iyi bir yağ yakma programı uygulayıp sonra ağırlıklara önem versen daha iyi olurdu.Çünkü müde eskiye oranla toplanmış gibi gözüküyo falat yine kalın onun için yazda geliyo iyi bi dietle beli inceltip omuzlara ve göğüsler önem vermeni tavsiye ediyroum.Yağ oranın azalınca göğüs lerde belirginleşmeye başlayacaktır umarım

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bence geçen süre göz önüne alınarak kas artışı olmamış.mevcut bir yağlanma ve buna bağlı hacimsel görüntü var okadar.

5. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    guadboy a katılıyorum acaba beslemen nasıl biraz bilgi veririm sin yani salona ne kadar sıklıkla gitiiğini beslenme düzenini vs.. Yağlanmak bu sporda belli dönemlerde tabiki oluyor fakat yağ ile birlikte kasta yapılmalı ve yap atıldıktan sonra kaslar ortaya çıksın fakat şu vucutta eğer yağlar giiderse bi şeyin kalmayacağı ortada.Ama ne olursa olsun yine bi gelişim göze çarpıyo bence

6. dukr

dukr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ticari koordinatör
    Yer:
    İstanbul
    bence bir gelişim var. vücut su an yaglıda olsa kas kütlesindede bir artış olduğu kanaatindeyim(omuzlar sırf yağlanmaktan daha genişlemiş durmaz). sorun beslenme programın. yağlı yemekleri, şekeri ve beyaz unlu mamülleri kesmen şart.öğünleri 7-8 e çıkar. akşam yemeğinde etin yanında en çok 1 kaşık pilav veya eşdeğer birşey bulundur. bunları yaparsan 2 ayda daha belirgin bir sonuç alırsın. definasyona girme. bu yazda hafif göbekli geçsin :D . bide programını yenile. ne 6 tekrardan aşağıya in, ne de 12 yi geç. bol yeşil çay iç. vsvs....
    şimdi definasyona girsen, takıcaksın kafana bütün yağları atıcam diye, aşırı diyete giricen, şimdiye kadar yaptığının yarısı boşa gidicek. Tabiki bunlar benim fikrim, ben olsam öyle yapardım. burda uzun süredir emek veren arkadaşlarıda dikkate alarak, kendine bir yol çizmen gerek.

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bulk gelişme demek yağlanarak ölçü almak demek değildir.bununda belli standartları var.yaz yaklaşırken başkaları 1 aylık diyetle sonuca yaklaşırken 3-4 ay yoğun diyet ve antrenman programı içerisinde cebelleşmekte var işin ucunda.

8. skygokhan

skygokhan Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yağ çok fazla ama oncekinden farklı ama yağ oranı aynı gibi

Sayfayı Paylaş