Selam abiler.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Siskopislik tarafından 18 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Siskopislik

Siskopislik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar.
    Mehmet ben 27 yaşındayım. 1.78 boy 84 kiloyum. Göbekli, hafiften memeli, bilekleri çok ince bi yaratık oldum cıktım ben.

Ben özellikle göbek ve yan kısımlardaki yağları eritip, göğüs kısmınıda biraz düzeltmesini ( inmesini ) istiyorum. Birde, her ne kadar ağır bir işte çalışsamda, kollarım yeterince güçlü değil. Birazda güç lazım bana? Hani kas istemiyorum, üçgen vücut falanda değil sadece yağlar gitsin 70-72 kilo halimi çok özledim.

Spor salonuna ayıracak vaktim yok maalesef. Bana evde uygulayabileceğim bir program önerir misiniz? Aletli veya aletsiz. İlaçsız tamamen doğal bir program.

Ha birde konu açmak için gecikmişmiyim sizce? Yaş olarak.

2. Orkun Oltu

Orkun Oltu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    chef
    Abi sabah koşusu öneririrm çok fayda görürsün göbek için plank. Side bend falan zaten toparlarsın hayatını düzene sok beslenmene dikkat et vücudunu tanı :)

Siskopislik bunu beğendi.
  3. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Beslenmene dikkat et ev içinde plyometrics tarzı kardiyo yapabilirsin vücut ağırlığınlada bir takım hareketler yaparsan kısa sürede yağ yakıp kondisyonunu toplarsın ama unutma işin en önemli kısmı beslenme

Siskopislik bunu beğendi.
  4. Siskopislik

Siskopislik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gün
    Abim, sabah koşusunu gün içinde yaptığım yoğun yürüyüşle telafi etsek etsek olmaz mı? İş icabı zaten erken kalkıyorum. :)

Aslında zamanım var benim ama kurs, iş, özel meseleler baya sıkıştım. Bu kiloyuda atmam lazım. Hani bunu atarkende rast gele değil. Daha biçimli bir halde atmak istiyorum. Beslenme konusunda dikkatliyim aslında ama lanet olsun ki su içsem yarıyor. :)

Bu hareketler göğüs bölgesini şişirmez demi?

5. Orkun Oltu

Orkun Oltu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    chef
    Yok be onlar vücudunu toparlar kardeşim yürüyüşün fazla bi etkisi olmaz ama hiç bişey yapmamaktan iyidir evde egzersizini tap sonra çık yürü sabah erkem kalkman güzel değerlendir bunu zevkini çıkar kardeşim dert etme :)

6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş