Sefer Tasları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve leecH tarafından 11 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. leecH

leecH Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Sefertası Nevale
    "Dün gece CNN Türk'te uzun uzun Electrolux Design Lab'da birincilik kazanan Nevale adlı ürün anlatılıyordu. Metin Kaplan tarafından tasarlanan Nevale sağlıklı öğünleri fast food pratikliğinde sunduğu için ödüle layık görülmüş. Birincilik ödülü alan Nevale ile ilgili daha fazla bilgi dexigner ve sefertası hareketinden alınabilir."

Modern Sefertası(Corina Zuberbuhler)
    "Fazla söze gerek yok, sefertasının moderni ancak bu kadar olabilirdi zaten! Kapları birbirinden ayırayım, tekini elime alıp diğerini yere bırakayım gibi dertlere son.. Bu sefertasını yatay konuma getirdiğinizde tepsi görevi de görüyor.. Ürün Corina Zuberbuhler imzasını taşıyor.."

Plastik kapları kullanıyorum pilav, tavuk göğsü gibi yiyeceklerde sıkıntı yok ama yanımda sebze yemeğide götürmek istiyorum o yüzden bu tarz ürünlere yöneldim. Nereden bulabileceğim konusuda sıkıntı yaşıyorum. Fazla umudum yok ama yinede IKEA'ya bakıcam.. Böyle güzel sefertasılarını nereden temin edebilirim ?

Teşekkürler

Kaynak: www.zamazing.org

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : Beslenme

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

leecH bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş