Scolari'den Sırp futbolcuya yumruk

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Despo tarafından 13 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Scolari'den Sırp futbolcuya yumruk

2008 Avrupa Futbol Şampiyanası elemeleri A Grubu'nda zor günler geçiren Portekiz'de, teknik direktör Luis Felipe Scolari dün akşamki Sırbistan maçında rakip futbolcuya yumruk attı.
    Evinde Sırbistan'ı ağırlayan Portekiz'de dünyaca ünlü çalıştırıcı Scolari, Dragutinovic'e saha kenarında beklenmedik bir şekilde yumruk attı. Bir anda neye uğradığını şaşıran Sırp futbolcuyu maçın 4. hakemi engellemeye çalışırken diğer futbolcuların da olaya müdahalesiyle saha karıştı.
    Scolari'nin hareketine UEFA'nın nasıl bir ceza vereceği merakla bekleniyor...

BASIN ALAY EDİYOR
    Portekiz’in Brezilyalı teknik direktörü Luiz Felipe Scolari’nin, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleri (A) grubunda Sırbistan ile dün yaptıkları ve 1-1 berabere sonuçlanan maçta, Sırp futbolcu Dragutinoviç’e yumruk atması basında alay konusu oldu.
    Portekiz basınında, Scolari’nin Dragutinoviç’e yumruk attığını gösteren fotoğraf manşetlerden verilirken, ABD’li ünlü boksör Mike Tyson’a atıfta bulunularak, "Tyson Scolari’nin Gecesi" başlığı kullanıldı.
    "A Bola" adlı spor gazetesi, Portekiz tarihinde ilk defa bir milli takım teknik direktörünün rakip takımın oyuncusuna yumruk attığını belirtirken, Brezilyalı teknik adamın hareketi sert dille eleştirildi.
    1-1 devam eden maçın son dakikalarında saha kenarında meydana gelen
    olayda Scolari’nin yumruğu tam olarak isabet etmezken, Brezilyalı teknik adam, maç sonrasında olayı inkar etti. Scolari, "Yalan. Oyuncuya yaklaşmadım bile. Sadece Quaresma’yı savundum. Bu yüzden ellerimi açmak zorunda kaldım. Dragutinoviç’i Quaresma’dan ayırmaya çalışıyordum" dedi.
    Sırbistan Teknik Direktörü Javier Clemente ise meslektaşı Scolari’nin hareketini "kabul edilemez" olarak değerlendirip, UEFA’dan ciddi bir karar almasını istedi.

Milliyet.com.tr

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -"Yalan. Oyuncuya yaklaşmadım bile. Sadece Quaresma’yı savundum. Bu yüzden ellerimi açmak zorunda kaldım. Dragutinoviç’i Quaresma’dan ayırmaya çalışıyordum"
    -Fotoğrafı gördükten sonra bence savunmasını şu şekilde değiştirecektir;
    ''Saha kenarında futbolcumla dövüşüyolardı bende ikisinede kızdım ve kulaklarını çektim!'

3. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    iyi yumruk sallamış helal olsun bi antrenörün bi futbolcuya yumruk attığını ilk defa gördüm :D

4. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    aslında yargısız infaz da yapmamak gerekir diye düşünüyorum.Keza scolari konuşmasında sırp futbolcunun ailesine küfür ettiğinidile getirdi.Bu arada kezma neden seçilmediki milli takımına:D

Sayfayı Paylaş