Scitec Nutrition!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve delahoya tarafından 26 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. delahoya

delahoya Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul/Libadiye
    Arkadaşlar son zamanlarda bi hayli adını duymaya başladık bu markanın.

Özellikle fiyat/performans olarak çok iyi oldugunu düşünüyorum.

Optimum wheym bitiyor bunu kullanmayı düşünüyorum

Sıfır Yağ, Sıfır Karbonhidrat, 29 gr'lık porsiyonda 27 gr izole whey protein, 6,7 gr BCAA, 5,3 gr Glutamine ve öncüleri. weightlifter

Bcaa olarak fiyat/performans olarak daha iyisi var mı bilmiyorum tavsiye ederim :)

500 gramlık her kutuda 100 porsiyon içeriyor dumbelllls

5 gr 1 porsiyon. ;)

Değerler ise 1 porsiyon: L-Leucine:2500mg L-Valine:1250 L-Isoleucine:1250

Kullanan var mı herhangi ürününü Scitec Nutrition'un ?

sultanmehmed bunu beğendi.
  2. DeibLER

DeibLER Yeni Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    bodybuilding.comda bu marka hakkında hiçbir bilgi yok. bende bcaa xpress ürününü beğendim ama almaya cesaret edemedim. siteside amatör geldi.

3. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    bodybuilding.com amerika tabanlı bir site ve supplementlerin neredeyse hepsi amerikan firması. Bu firma ise avrupa merkezli. Avrupada tutulan bir marka. Fransız veya alman forum sitelerinde bu ürün hakkında yorumlar görmek mümkün.

4. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    bugün aldım yarın kullanmaya başlıyorum ... gelişmeleri yazmaya çalışçam....

5. delahoya

delahoya Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul/Libadiye
    Hangi ürününü aldınız bcaa mı izole whey mi ?

6. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    izole whey aldım..

7. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Amerikan menşeili bi ürün, 2 ay önce bu ürünün BCAA sını alıcaktım yaptığım araştırmalarda supplementlerinde gereğinden fazla kimyasal kullandığını öğrendim o yüzden vazgeçtim. Analizlerde 100 üzerinden 79 puan almış, en düşük notu hammadde kalitesinden almış.

SCITEC (Amerika)

Ürün: 100% Whey Isolate
    Notlar: İzolat ve hidrolizat kalitesinde işlenmiş ve yüksek filtreden geçmiştir. Yüksek hammadde içerdiği söylenemez. Fakat ürünü mükemmel’e yakın derece iyi işleyebilmektedirler. Tatlandırıcı olarak aspartam kullanmışlar. Kimyasal boya ve tat bağlayıcı maddeler eklemişler.

Bu analizler Dr.Andreas Gurev, Dr.Burhan Bozdağ, Dr.Murat Kılıç, Dr.Mahmut Karacan ve Sebastian Borzutsyk tarafından Ludwigshafen, Hamburg, İstanbul ve İzmir labratuarlarında yapılmıştır.

ispirli bunu beğendi.
  8. ispirli

ispirli Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    kullandığım ilk supplement markasıdır amerikan üretimidir. aldığım olumsuz yorumlar yüzünden bıraktım şu an ultimate markası üzerinde yoğunlaştım.

9. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Ben amino 5600 ünü aldım
    kullandıkça yorumlarımı bildiricem
    tabi yararı varmı yokmu nasıl anlarım bilemem

10. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Bcaa yı kullanıyorum ... Tadı diğer tüm toz bcaa lar gibi iğrenç ama fiyat olarak uygun 500 gr ı 80 Tl ye aldım....
    Daha ucuz ürün alıp daha çok kullan mantığı sürdürdüğüm şu sıralarda sciteci bcaa uygun geliyor...

İzole protein tozu ise , salonda satılıyor ve gördüğüm kadarıyla da tutuluyor...
    İleride deneme fırsatım olursa yazarım..

11. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  12. abx

abx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar bu markanın bcaa'sını kullanan varmı? Etkileri nasıl? Güvenle alınabilecek bir markamı gerçekten bcaa sı çok uygun fiyat

13. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Ben kullandım bir kutu , tadı haricinde memnunum ...

14. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    ben hap bcaa sını kullanıyorum memnunum .

15. Felhan

Felhan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    scitec in ürünleri bana biraz daha ucuza geliyo . bendeki suplementler bitince kullanıcam bu markanın ürünlerini . sonucta profesyonel olarak yapmıyoruz bu sporu o yüzden her türlü suplemen işimizi görecektir. ki profesyonel olsak bile steroid vurulduğu için kullandığımız marka farketmicek . duh

16. cang87

cang87 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Herkeze merhaba.. Forumu bayadır takip ediyorum ama daha yeni üye olabildim.. Aranıza katıldığım için ve bilgilerinizden yararlanabilcek olduğum için çok mutluyum..

2,5 ayda kardiyo ve hafif ağırlık çok tekrar ile 14 kilo verdim.. Yüzme ve sutopu geçmişim olduğu için vücudum şekilsiz değil.. Malum bel ve göbek dışında :) ve haliyle yağ yakımını hızlandırmak için Hansa X Sports'un L-Carnitine kapsüllerini kullanıyordum.. Açıkçası üründen memnundum (en azından bir şikayetim yoktu) ama kıyaslama yapabileceğim kadar iyi bir supplement geçmişim olmadığı için yönlendirilmeye açık bir şekilde heryerden fikir alıyorum..

Scitec Nutritious Liquid Carni-X 100.000 adında sıvı bir L-Carnitine önerisi aldım ve bir supplement dükkanında ürün karşıma çıktı. Hiç isim vermeden hangi L-Carnitine i tavsiye edersiniz sorusuna direk bu ürünün cevabını aldım ve bu ürünü denemeye karar verdim.

Ama herşey hakkında konu açılmış olan bu mükemmel forumda bu yağ yakıcı hakkında hiç bir bilgi bulamadım ve bu beni ürün konusunda biraz kuşkulandırdı. Eğer anlatıldığı kadar iyi olsaydı bu forumda kesin konusu açılmış olurdu diye düşündüm. Bu ürün hakkında bilgisi olan arkadaslardan fikir almak istiyorum.

Yeni üye olduğum için konu açamadım.. Aynı markanın konusu altına yazmam umarım problem olmaz.. En kısa zamanda cevaplarınızı bekliyorum...

17. brhmcr

brhmcr Guest

2 kutu kadar whey proteini tukettim. %70 oraninda protein icermesi (bir arastirma yapilmisti, laboratuar sonuclari aciklanmisti) ve aspartam sebebiyle biraktim. Polonya'da fiyati ucuz olmasi sebebiyle caylaklara satilan bir urun. Ne yazik ki memnun kalmadim ve optimum kullanip karsilastirma yaptigimda optimumun cok onde oldugu gercek. Aminosunu ise hicbir zaman tercih etmedim fiyat noktasinda universal beef amino, gaspari, optimum ile karsilastirdigimda pahali gelmisti(Polonya sartlarinda). Su an elimde Scitec Creapure 500gr var.Fiyati cok uygundu ve Creapure un tescilli urun olmasi sebebiyle ha universalin ha scitec farketmez diye aldim.

18. RaZoR

RaZoR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  19. hsnsylk

hsnsylk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bende fiyat uygunluğu yüzünden Scitech whey aldım aşırı çikolata aromalı çok tatlı geliyor tadını sevmiyorum ama kalitesi nedir etkisi nedir var mı bilgi sahibi olan ?

Sayfayı Paylaş