Scitec No-Fx ürünü ve Arginine'nin önemi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve owwyea tarafından 9 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. owwyea

owwyea Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hiçbir yerde scitec no-fx ürünü hakkında yorum bulamadım.Her paketinde 5gr arginin bulunmakta.Kreatinle komplike edildiğinde sizce nasıl sonuç verir?Yoksa pre-workout ürünü daha mı etkili olur teşekkürler

2. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Onun yerine universal ghmax denitebilirsin 5gr arginine yanında ornithine ve diğer etken maddeler de bulunuyor. Bulamazsan deneyebilirsin.

3. owwyea

owwyea Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Gh max in fiyatı 114lira şuanda ben no-Fx i 40tl gbi bir rakama alıcam yanınada kreatin alıcam bu şekilde bir pre workout tarzı ürün olacak.Yüksek arjinin'in etkisi iyi olur mu çünkü diğer pre-workout ürünlerinde örneğin no-xplode 2gr arginine 1.3gr kreatine var benim yapacağım kombinasyonda 5gr arjinin 5gr kreatin olacak. ayrıca animal pak ürününümde var elimde daha kullanmadım.Mineral vitamin değerlerinide ordan karşılamak mantıklı mıdır?

4. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Tabi ki yarari olur. Bildiğim kadarıyla arginine sana daha iyi bir kan akışı sağlar. Damarlarni genişlemesine yardimci olur dolaylı şekilde bir pump etkisi oluşturur. Daha geniş damar kaslara daha çok besin demektr.

5. owwyea

owwyea Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sizce 80tl ye no-xplode mi alayım yoksa no-fx+creatine mi

6. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    no-xplode - assault - bunlardan birini seçebilirsin hem içerdiği creatin ve arginine senin işini görücektir

Sayfayı Paylaş