SCHWARZXXL Antrenman

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve SCHWARZXXL tarafından 12 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 135 üye.
  1. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bunu "enseye press ne kadar gerekli?" başlığına da yazmıştım. Enseye press'de ağırlığı bu şekilde ense köküne kadar indirmeden yapıp, sonrasında dumbell press ya da sholulder press makinasında(ellerin arkaya değil yana doğru indiği) omuzu tamamlıyorum. Bu uzun süre sıkıntı çektiğim omuz eklemi ağrılarını sona erdirdi.

Müzik konusunda ise şöyle diyeyim. Bir ara kendi mp3lerimi götürdüm, ben gelince onları çalıyorlardı. Yalnız sevdiğin müziği dinlemek antreman performansını düşürüyor. Koşu gibi ritmik hareketlerde durum farklı ama böyle konsantrayon isteyen hareketlerde şarkıyı dinlemeye başlıyorsun, tamamen ağırlığa odaklanmış motivasyonu dağıtıyor.

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Sağol Flexor, inşallah bir gün beraber antreman yaparız.
    Tepemdeki partnerin çok kötü olduğunu söyleyemem. Ama sürekli beraber çalışamadığım için bu harekette sıkıntı yaşıyorum. Partner konusunda önemli olan devamlılık. Adamın senin o set sırasındaki tavrından senin ne kadar yardıma ihtiyacın olduğunu sezebilmesi gerekiyor. Bu da önceki antremanlarda seni takip etmiş, beraber çalışmış olmanıza bağlı.

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    İşin riskini azaltmak için burada özellikle ağırlık arttırımı yapılacak sette 3 kişilik bir yadım ekibi kurulabilir. Bir kişi dirsekten yardım ederken, 2 kişi yanda barın ucuna yakın durursa, hem risk sıfırlanıyor, hem de en dengeli ve kasa en şiddetli gerilimin uygulanddığı bir set çıkarabiliyoruz.
    Eskiden bunu yapardım ama şimdi bunu her zaman yapacak adam bulamadığım için bu yönteme döndüm.

4. lazo

lazo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oncelikle herkeze slmlar TURKIYEDE TURKLERI bu sporda gormek cook hozuma gidiyor ben aslen Hollandada yasiyorum..abimcim iyi hosda ben anlamadim nasil 100 kilo bu her agirlik 10 kilo mu acaba ben dumbell de 40 kilo omuz calisiyodum ama o aralar naposim de kullaniyodum ama bu abimiz gercekden bu kiloya kursuz kaldiriyosa SAYGILAR ama yakinda abime karip cikip :) ben de en yakinda film mimi buraya koyacagim herkeze slmlar POMPALAMAYA DEVAMMMMMM...

5. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bu kiloyla enseye press gerçekten inanması zor..Ama omuzlara baktıımızda böle bi omuz anca böle bi antremanla yapılır..Tebrikler dewamını bekliorz.

6. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    schwarzxxl senin yorumlarından agır bir kişilik oldugunu biliyordum ama bukadar agırlık kaldırabildigini bilmiyodum tebrikler bi ara schwarzxxl resimlerinide eklersen forum olarakta seviniriz arkadasım basarılarının devamını diliyoruz saygılar

7. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=iS7cnThkVm8[/YOUTUBE]

Son set 6 tekrar ile barbell rowing videom. Gece 12de olduğu için salonun ışıklandırması yetmemiş.
    Maksimumum 110 kilo ama o saatte o enerjiyi bulamadım. Gece lat pulldownda kramp girecekti kanatlara.

Son düzenleme: 1 Haziran 2007
  8. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    [youtube]O0i3YLw_6ck[/youtube]

Son set 4 tekrar ile 130 küsur kilo. Bar ekstra uzun olduğu için 130'u biraz geçiyor yaklaşık 300 pound diye kabul ettim.
    Son tekrar da failure'a ulaştım.
    İyi günümde 140 kiloyu bundan daha rahat 4 tekrar çıkarabiliyorum.

9. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    O kadar kiloyla barbell rowinge kemersiz girmen büyük cesaret,aslında bir powerlifter olarak görmek isteriz seni,tebrikler ;)

10. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    zfrskr, kemerin varlığı yokluğundan daha tehlikeli. Çünkü kemer olunca belini daha az sıkıp kendini kemere emanet ediyor çoğu vücutçu. Böylece sakatlığa davetiye veriyorlar. Aslında kemerin hele hele o basit deri kemerlerin beli korumak adına yaptıkları hiçbir şey yok. Beli sarmak yani ısıtmak kemerle uğraşmaktan çok daha faydalı olacaktır. Ama herşeyden önemlisi doğru duruş ve konsantrasyon.

11. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Partner sıkıntısı konusunda haksızlık etmişsin.
    hani partnerinin taner olduğunu düşününce

12. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Schwarz çok iyisin gerçekten..4 tekrarlık set bile olsa ağırlık altında ezilmemişsin..sen onu ezmişsin..
    senin ayaklarda benchte benim gibi rahat durmuyor sağa sola oynama gereği duyuyor ;) ..bu tip ağır setlerde ayaklarıma ve dizlerime bastıran biri olduğında ben çok daha rahat basıyor ve konsantre oluyorum..
    partnerin kusura bakmasın ama tek eliyle ortadan tutması partnerin, insanı demotive eder..Dengeyi sağlama görevini tam yerine getirememiş..
    şahsen ben arkadaşım bench yaparken iki elimide koyar ve 0 güç veririm ama onun verdiği psikoloji yeter..onunla beraber iner onunla beraber kalkarım..
    salonda bir arkadaşım var ve o olmazsa heralde body yapamam ..

diğer videolarını bekliyoruz..başarılar..

13. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Taner'le sürekli antreman yapamıyoruz. Her saatte salonda olmuyor. Ayrıca uzun süredir hem hasta hem sağı solu sakat.

qadir için dediğim gibi partner yarı sakat durumdaydı. Yoksa salonda olduğunda fena değildir. Benim sorunum daha çok devamlılık.

Yeni videoları bugün upload ediyorum. Biceps-triceps videoları geliyor.

14. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Biceps-triceps Super Set

2 video aslında arka arkaya ama çeken arkadaş panikleyip durdurmuş kaydı. Ben de bir yandan çekimi idare edeyim derken yeterince konsantre olamadım. Ondan güzel bir set değil.

65 kilo 4 tekrar ama 6 tekrara kadar çıkmalıydım en az. Hem oyuncu hem yönetmen olmak zor iş ;)

[youtube]_xQwnKWB3dM[/youtube]

65 kilo 6 tekrar supersetin devamı bu da. Lying triceps extension(French press)

[youtube]RYqWjbFUE8Q[/youtube]

Son düzenleme: 5 Haziran 2007
  15. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Lying triceps extension

Son set lying triceps extension ve bu superset değil.
    6 tekrar 75 kilo
    [youtube]DNTauBZcYX4[/youtube]

16. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Enseye pressten sora o kiloda alna triceps hemde süperset..Zor işlerin adamı demek istiorm sana Schwarzxxl..Tebrikler..

17. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    sağlam agırlıklar gercekten , tebrikler .

18. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Ölene kadar bulk

Ölümüne hard bodybuilding.

Daha fazla ağırlık kaldırman için bir şey söylüyorum schwarzxxl '

'Brad pit''(bu gazla 1 ton squat yaparsın herhalde)

19. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Kirli sakal süper gitmiş, öncelikle bunu belirteyim.
    Yalnız uzun boyun kalın olması gerçekten çok çok zor, sendede bu sorunu gördüm Schwarz, genişliğin yanında kalınlık geri planda kalıyor, özellikle incline press'te, başlarkan geniş bir adam görüyorum, ama ağırlığı basarken sana söyle bir baktım, kalın bir görüntü yok.
    Bu aslında eleştiri değil, kalınlık için, çok sağlam kürler lazım, uzun boylu insanların hem geniş hemde kalın olması çok zor, çok zaman alan bir süreç.

20. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Geniş ile kalın arasında kastettiğin fark ne Karasan? ön arka düzleminde genişliği mi kastediyorsun?

Sayfayı Paylaş