Scapular Kanatlaşma

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Xlach tarafından 11 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Xlach

Xlach Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar,benim kürek kemiği çıkıntısı sorunum vardı sırf bunu düzeltmek için 1 aydır düzenli olarak af edersiniz eşşekler gibi spor yapıyorum.
    Araştırdım biraz,bende Scapular Kanatlaşma denen bişeyden varmış bende yeni öğrendim.Spor yapmanın faydasının olmayacağını biliyorum artık iş işten geçmiş,ama ne kadar düzelir ? Çok merak ediyorum.17 yaşında böyle bir hastalık bana çok ağır geliyor.Kendimi yaşlı hissediyorum vallaha.
    Bu illetin aynısı bendede var,hatta daha fazla çıkıyor,ama bu resimdeki gibi sivri çıkmıyor daha geniş şekilde.Sporun bi faydasını göremedim,sadece kaslar rahatlıyor.Ama tabi en iyi siz bilirsiniz.
    Bu yaşa kadar hiç bir ağrı hissetmedim.

Fazla çıkan kemiği kestirsek kemik diyer kemiğin boyunda olurmu ?Ailede hiç bu hastalığı olan yok,genetik bi yatkınlığımda yok.Herzaman düzgün bir fiziğe sahip olmak istedim,zaten insan ne istiyorsa tersi oluyormuş,bu söz doğru bence.Alışverişe hiç çıkmıyorum,ne giysem sağıma soluma toplanıyor,çünkü kemik çıkık giysi ne yapacanı şaşırıyor :D Giysi elimden zarağlıyor valla.

Oh be içimi boşalttım rahatladım.

---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 18:53 ----------

Arkadaşlar,sporun baya faydasını gördüm,vücudumu eskisi kadar hantal hissetmiyorum.Baya bi hafifledim,ama o resimdeki kadar çirkin görünmüyor kemiklerim,biraz daha geniş yüzey kaplıyor.

Son düzenleme: 11 Ekim 2012
  2. mehmet bay

mehmet bay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lan aynısı bendede var

ben 16 yaşındayım kaburga bildigin dışarda bu fotodakinden daha fazla ne yapılabilir beyler yardımcı olun sinirim bozuluyor artı ön gögüs kafesinde hafif çukurlaştı tırsıyom bench_Okafa_

3. brhmcr

brhmcr Guest

Doktora git bir an evvel, tirsmak yerine.

4. Cocoa35

Cocoa35 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    lise bitti ;)
    Yer:
    izmir
    bunu bilmiyorum ama bazılarının zayıflıktan dolayı kürek kemikleri buna yakın benzer şekilde gözüküyor body yaparak kilo almaya çalışırsan zamanla onların görüntüsü değişir ;)

Sayfayı Paylaş