1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Savaş

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Maestero tarafından 28 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Maestro;vücudun atletik ve hacimli,gözüme çarpan bi eksiğin yok.Fakat bana hedeflerin biraz uçuk geldi.Yani 120 kg define bu işi amatör olarak sürdürecek bi adam için çok çok uçuk bi hedef ,Coleman'ın Cutler'ın Mr.Olympia'lara define 120-130 kilolarda çıktığını söylersek hedefinin uçukluğu ve imkansızlığı biraz daha aşikar.Kendini çok zorlarsan bulk çıkabilirsin tabi o bile çok zor ama böyle fit,hacimli bi vücuda da yazık etmiş olursun o zaman.Sana 100 kilo bu yağ oranında define bi vücut çok çok yakışacaktır ;)

2. Maestero

Maestero Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    zfrskr yorum için tşk ederim. Bu senin görüş açın. İnsanların hayatında ne gerçeklesir biliyormusun, neye inandıkları. Bir hayal sadece bir hayal değildir. Bir fikir bir düşünce ve bir hayal ne zaman gerçek olur biliyormusun:) kendin ne zaman hayal ettiğin şeye inandığın an ve gerçekleştiğini inandığın zaman gerçekleşir. Ki hedefsiz hiç kimse bişe elde edemez. Hedefim yüksek emeğimde bi o kadar çok. Kimse annasının karnından coleman gibi çıkmadı. Süpe eden başarılı olamaz, kararlı olan başarılı olur. Bilmem gereken bütün bilgiler var. herkesin bildiği gibi bu spor maddi bi spordur ne kadar paran varsa o kadar hacmin olur:)

herkese başarılar:)

3. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    doğru söylemişsin maestero. ne kadar paran varsa o kadar hacmin olur, doğru söz. bu iş sonuç olarak beslenmeye bakar. umarım hedeflerine ulaşırsın.....

4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Vallahi Zafer'e katılıyorum, define 120 kilo gibi rakamlar uçuk rakamlar, bulk olarak ise bencede güzelim vücudunu bozmuş olursun, adım adım ilerlemek daha iyi.
    100 kilo define zaten çok iyi bir hedef, ondan sonra oldukça 105-110...
    Tamam para çok önemli bu sporda ama servetin bile olsa, 120-130 gibi rakamlar, genetikle alakalı.
    Ronnie Coleman'ın bacak, kol genetiğini, omuz çatısının nasıl olduğunu biliyoruz, o çatı olmadan zaten öyle bir kütleyi onun gibi taşımak imkansız.
    Kas uzunluğu, çatının kaldırabileceği ağırlık, bunlar paradan daha önemli, o derece yetenekli olduğuna inanıyorsan yolun açık olsun, yoksa hedeflerini gözden geçirmekte fayda var.

5. ozcan

ozcan Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSKENDERUN/HATAY
    maestro sanırım bu seviyeye gelene kadarda etrafından olmaz yapamazsın gibi bir sürü istek kırıcı laf işitmişsindir.

oysaki bir atasözü derki "büyük mesafeleri kat etmek ilk adımla başlar" bence sen ilk adımı çoktan atmışsın hedefini gerçekleştirmemen için hiç bir sebep göremiyorum. coleman'ı örnek vermişler senin daha yaşın 23. coleman 13 mayıs 1964 doğumlu yani 44 üne girdi senin daha 21 senen var olmaz yapamazsın diyenler birdaha düşünsün derim.

saygılarımla
    özcan

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Savaş'ın fiziğine, hırsına diyecek laf yok ama senin mantığında hata var, şu anda 44 yaşında olan Coleman'ın 8 tane Mr. Olympia ünvanı sahibi, yani şu anda formunun zirvesinde değil, en iyi ihtimalle 2003 yılındaki halini tekrarlamaya çalışıyor.
    Adam 1991 yılında profesyonel olmuş, 26 yaşındayken yani...
    Çok detaya girmeye gerek yok, Coleman'ın genetik olarak üstünlüğü tartışılmaz, bu iş çok büyük oranda genetikle alakalı, Coleman'ın daha ilk yarışmasında bile akıl almaz, kol ve göğüs genetiği, omuz yapısı dikkat çekiyor.
    Bu tür bir genetik yapı olmadan 20 sene geçse genede olmaz.

7. ozcan

ozcan Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSKENDERUN/HATAY
    karasan konuyu yanlış yönlendiriyorsun; istersen savaşın yazdıklarını birkere daha oku. kendisinin coleman gibi olmak iddiası yok o sadece 120 kg hedefim diyor, fakat siz coleman gibi olamazsın diyorsunuz. zaten bende coleman gibi olabilirsin demedim. demek istediğim önünde uzun yıllar var istediğini başarabilirsin anlamındaydı.

8. Maestero

Maestero Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    özcan sen beni daha iyi anlıyorsun. yinede herkes için tşk ederim yorumları için. ben bir nokta açmak istiyorum. EN basit örnek Kevin Levrone çatıdan bahsediyorsunuz şuan ki halini bilen varsa eski haline benzer bi eser varmı die bi bakın Kevin 20 hafta süren bir kürde nerdeyse vucudunu yaptığını biliyormuydunuz. şimdi ise yine geri dönmeyi planlayan kevin 20 hafta içinde film halinde gelişmesi çekerek yine sahneye çıkmayı hazırlanıyor. Ben bir karadenizliyim Trabzonlu:) ve çok hırslı ve inatçıyım aslında benim bunu başaramayacağımı söyleyenlere ve düşünenlere tşk ederim bu beni tetikleyen bişe Allah razı olsun sizlerden içime ateş attığınız için.

Herkese başarılar saygılar:)

DEXONİA bunu beğendi.
  9. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Özcan sen bu spordan ne kadar anlıyorsun bilemiyorum, ama sen kendi hatalı mantığını bir gözden geçir.
    Savaşa, artık spor hayatının sonuna gelmiş bir adamın 44 yaşındaki halini örnek gösterip daha önünde 20 küsur yıl var diyorsun.
    Coleman daha 26 yaşında 110 kiloluk bir adam olarak amatör dünya şampiyonu olmuştu.
    Coleman'ı ortaya atmamızın sebebi, 120-130 kilo define bir vücuttan bahsediliyor olması.
    Bu vücut ancak en elit sporcuların kilosuna denk geliyor.
    Vallahi azmetsin çalıssın, ama bende gördüğümü söylerim, bazı şeylerin azmetmekle, iyi beslemekle, ilaçlarla ilgisi yok.
    Bu spor kadar genetiğin önemli olduğu bir spor yok, Maestro arkadaşımızın güzel bir genetiği var, ama 120 kiloda define olacak bir çatı, bir genetik yapı ben göremedim, ama azmetsin çalışsın, 105 olsa, 110 olsa bunlarda güzel başarılar.
    Ancak olur yaparsın dersek, başka insanlarda, ya bende yaparım, hadi o 120 olur, bende 100 kiloda define olurum der, ama bu sporda genetik limit denen bir olay var, bizim amacımız bunun anlaşılması.
    55 cm. kolu hedefleyerek yola çıkmak, önce 45 sonra 50 diyerek emin adımlarla gitmekten çok daha verimsizdir, çünkü ne 45 nede 50 santim tatmin eder sizi, adım adım, sürecin tadını çıkararak ilerlemeyi öneriyorum.

10. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bu seviyeye gelmis vucutcular arasinda,senin kadar alcak gonullu birini bulmak cok zor,toplasan 5-10 kisidir herhalde,guzel vucut yapmissin, basarilar.

11. Maestero

Maestero Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim saydam kardeş. Edisonun hikayesini bilen varmı:) veya ilk uçağı icad edeni:) sanırım bu kadar yeter anlayan anlar anlamayan anlamak istemez çünkü istediğne inanmaz:) her bi düşünce fikir bir harekettir, yeterki o düşünceyi fikiri beslemek ve ona inanmak.

12. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    savaş umarım dediğin şeyi yaparsın bizde seni alkışlarız.
    body den önce çekilmiş boks resimlerin varmı acaba aradaki farkı görmek isterdik .burda pump forever ve ayazın senin gibi çok güzel gelişimleri var .onların body den önceki resimleride var başlıklarında.
    Burda bende (pump forever beni tetiklemişti)dahil olmak üzere çoğu arkadaşı motive eden başlıklar bunlar.Yeni başlayan arkadaşlar açısından paylaşırsan seviniriz!

13. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    daha ne oluna bılır bılmıyorum çokda güzel bi vücüt bence prof vg cilerden bi farkı yok masallah dıyelım nazar deymesın,bide sporun felsefi yönünüde gördüm sende maestero:)

14. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    .. kafanda vizyonunu oturtmuşsun bence bu sporun, her sporun hatta her başarının arkasındaki en büyük etmen,,görebilmek bi işi olması için kadere yön vermektir .. sen kendini 120 kg define görüyorsan o görüntüyü kaybetmediğin sürece o seni bulacaktır,,bizimgöremememiz normal o yüzden :D mideye bayıldım bu arada bence egona kapılıp ona yazık etme yeter o herkezin elde edemediği bi nimet ve görsellikte çok fark yaratıyor,,bence korumaya bak.. sadece kolları zayıf gördüm biraz o vucut daha iri kollarla çok daha iyi durur.. başarılar...

15. hotman82

hotman82 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    alanya
    savaş dostum kurlerden sonra degişimin nasıl oldu iyimi ..

16. hotman82

hotman82 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    alanya
    cems22 sende bombasın haa burdan soyleyim ...

CEMS22 bunu beğendi.
  17. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Mide > Süper , kilo alıp bozma sakın.

Göğüs > Süper aynen onu da bozma.

Kanatlar > En beğendiğim yer , perfect. Aşağıya uzatabilirsin kanatları.

Omuz başları > güzel ama daha güzel olabilir.

Biceps > Vücuduna göre biraz daha iyi olabilirdi ama normallere göre çok güzel.

Triceps > arka kol pozun yok ama burdan pek fazla gözükmedi. Arka kol'a yüklen bence eminim kolun daha güzel ve şekil duracaktır.

18. departed

departed Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    walla ben o kadar anlamam ama senın vücudu beğenmedim şahsen çok çalışmışsın galiba baya şişmiş ler

19. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    savas... gercekten güzel bi vücut inşaa etmişsin.. görselliğe önem veren birisiyim bu sporda ve senin vücudun benim bi erkekte olması gerektiğine inandığım ortalamanın biraz yukarısında yani yavaştan iriliğe doğru gidiyorsun ama sanırım sen de bunu istiyosun zaten :) kilo alımın gerçekleştiğinde (110 kg gib :) ) bu istikrarla yine definasyon sağlayabileceğine inanıyorum.. başarılar!

20. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Edison gerizekalı diye okuldan atılmıştı ama Edison ''lan ben okuldan atıldım, dur bir hırs yapayımda gelmiş geçmiş en büyük icadı ben yapayım'' diye yola çıkmadı...
    Genetik olarak çok yüksek bir IQ'ya sahip olmanın avantajı vardı...
    Çok güzel bir vücud yapmışsın fakat seni motive eden olumsuz yorumlarmış madem :D
    Bir Ferrari alabilmen, Ferrari'nin fabrikasını satabilirsin anlamına gelmez...
    Birde hırslıyım, Trabzonluyum demişsinde hatırladığım hiçbir Trabzonlu Mr.Olympia'nın olmadığı :) demekki sadece hırs bir yere kadar...

YAHYA bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş