Satın almak istiyorum bakarmısınız

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve Sigmσ tarafından 26 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. eco123

eco123 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim baska sırt antremanları yap yada git park falan parkta cek barfix hem güvenli hem pratik :) bende su anlık öyle yapıyorum

Sigmσ bunu beğendi.
  2. Sigmσ

Sigmσ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    bir süre mecbur oyle yapacagım, ama dün çok güzel birşey oğrendim sizinle konuştugumuz kapı barfiksinin galiba alacagım çünkü klima montaj demiri adında bir aparat alıp çok hoş sonuçlar alabiliyoruz sistemi yaptıgımda burada fotoğraf atacagım benim gibi aklı karışan arkadaşlara rehber olacaktır.

3. eco123

eco123 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    fotoğrafı attığın zaman lÜTFEN BANA MESAJ At dostum

Sigmσ bunu beğendi.
  4. Sigmσ

Sigmσ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Sparişleri verdim aldıgım ürünler belki bazı arkadaşlara yol gösterir;

1-) Delta Power Machine 3 Pozisyon Açı Ayarlı Fonksiyonel Mekik & Ağırlık Çalışma Sehpası
    Resmi: http://images.hepsiburada.net/assets/Spor/UploadedCustomerImages/Normal/08102011105217CEUUGI.jpg

2-) Cosfer 20 Kg. Olympic Plus Çantalı Krom Ağırlık Seti (başlangıç için iyidir)
    RESMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

3-) İRON GYM KAPI BARFİKSİ- ŞINAV MEKİK BARFİX ALETİ
    RESMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Gelelim kapı barfiksinin montajına bir arkadaşım önermiş bir sitede örneği vermişti gayet iyi oldu (resimler alıntıdır)

RESİM 1 MONTAJ

RESİM 2 ÜRÜNÜN KULLANIMI

evimde daha önceden olan bir kaç alet, yeni aldımlarım ve parklar hedefim için şuan yeterli olacagını düşünüyorum :)

5. gohardorgohome

gohardorgohome Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Polonya
    Umarım hevesin geçmez 10 numara olmuş.20kg çok kısa bir süre sonra yetersiz gelicek buna emin olabilirsin.Sık sık plaka satın almak zorunda kalıcaksın.Flanş kum dolulardan alma ilk başta ucuz gelsede uzun vadede kesinlikle sorun çıkarıp işe yaramaz oluyorlar.Ancak döküm plakalar ileriki zamanlarda satılabildiği için aradaki parayı amorti etmiş oluyorlar.

Sigmσ bunu beğendi.
  6. Sigmσ

Sigmσ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    benimkisi pek heves değil hayatımın her döneminde spor olmuştur. eskiden amatörde futbol oynardım şimdilerde imkan olmadıgı için vaktimi bb'e vermeye karar verdim, Özellikle şuna inanıyorum insanın bence kendine zaman ayırabildiği en iyi zamanlar spor yaptıgı zamanlardır. dediğiniz gibi her geçen gün bir üst seviyeye geçiyorum ağırlıklar bir süre sonra yetmeyecek ama dert değil severek yaptıktan sonra :)

Sayfayı Paylaş