Satılık spor salonu malzemeleri...

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve KaRaTe tarafından 23 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba..

İşlerim oldukça yoğun bu aralar nete gelemiyorum.

Bir süre evvel spor salonumu devretmek için bir ilan vermiştim.Talep geldi ama yıllarımı verdiğim gözüm gibi baktığım salonumdan vazgeçmek zor oldu sonunda salonu satmaktansa modifiye etmenin daha iyi olacağını düşündüm.

Yeni bazı ekipmanlar aldım ve şu anda slondaki eski aletleri satıyorum fiyat çok uygun.Çünkü yeni aletleri zaten aldığım için eskileri depoya kaldırmak zorundayım depoya kaldıracak yerde birileri faydalansın.

ilanım burda aletlerin resimlerini görebilirsiniz.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/devren_sat_l_k_faal-t5207.html

Çok temiz durumda body aletleri:

Cable cross-Leg pres-Butterfly-Lat Mach.-Barfix-bench sehpaları(alt-üst-normal) mekik ve crunch sehpası-scott curl- T-bar row.-Dumbell seti-750 kg ağırlık plakası-barlar-
    Birisi Body Charger olmak üzere 2 adet koşu bandı Çok temiz durumdalar(Body charger koşu bandının sıfır fiyatı 4 Bin YTL 16 saat kesintisiz çalışabilme kapasitesine sahip çok güçlü motoru var)Diğer koşu bandı da çok temiz durumda ikiside profesyonel Tip.2 adet Rubenis marka kondüsyon bisikleti.Hepsi takım halinde verilmektedir.

Salonu yenilediğimizden dolayı elimizdeki aletleri satıyoruz.Lütfen maille irtibat kurun mailinize en geç 2 saat içinde cevap alacaksınız.Fiyatta pazarlık payı var ancak makul olmak kaydı ile...

[email protected]

Aletler ekin marka olup yaklaşık 3 yıllıktır.Fiyat olarak tamamı için 9.500 YTL düşündüm ama elbette konuşulur.

Lütfen kimse çıkıpta bana ekin markası berbat muhabbeti açmasın.Biliyorum jimsa yada senkron daki estetiği yakalayamıyor ama jimsadan örneğin bir butterfly aletinin sıfırını 3.500 YTL ye kim alır..!?

Herkese kolay gelsin.

Söz konusu ilan zaten forumda yer aldığı için admin yada modlardan izin almaya gerek görmedim ama hata yaptı isem kusuruma bakmayın.

Bir süredir yoktum forumda ancak geleceğim meraklanmayın.. ;)

2. ibrahimmmm

ibrahimmmm Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    ''Maille irtibat kurun'' yazınıza dikkat etmemiştim mesajımı düzeltiyorum ve mail atıyorum.

Son düzenleme: 1 Ağustos 2007

Sayfayı Paylaş